مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: مشکل در معرفی دیتابیس و یوزر در هاست
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان

من در حال نصب مای بی بی به یک مشکل برخورد
من در هاستم یک ساب دامین ایجاد کردم و همینطور یک دیتابیس با نام کاربری و پس ولی زمانی که این اطلاعاتو در نصب مای میدم ارور میده و میگه دیتابیس موجود نیست یعنی من باید دیتابیس رو به یوزر بشناسونم.
کسی میتونه منو کمک کنه و بگه از کدوم قسمت و چطوری میتونم دیتابیس و یوزرو بهم بشناسونم؟

ممنون از همگ
دسترسی دیتابیس رو چک کنید ! احتمالا تنظیم نشده
به احتمال قوی هم شما رمز و پسورد و نام کاربری و هاست رو اشتباه وارد کردین !

معمولا سعی کنید نام کاربری و اسم دیتابیس یکی باشه تا آسون باشن !

موفق باشی
نه اتفاقا درست وارد کردم و با میزبان هاست هم تماس برقرار کردم و ایشون هم گفتن که دیتابیس و یوزر باید بهم معرفی بشن.

حسین جان ممنون از راهنماییتون ولی میشه واضح تر بگید؟
تمام درسترسی های دیتابیسو رو آل گذاشتم
احتمالا مشکل از املای دیتابیس باشه که در پنل وارد می کنید ، چون اگر اشکال از چیزی که میگید باشه ارورش یه چیز دیگه است» میگه: امکان دسترسی یوزر x به دیتابیس y وجود ندارد.
مطمئن بشید که دیتابیسو درست وارد می کنید.
کاری نداره بعد از ساخت دیتادیس پایین همون بخش جایی هست که میتوانید دیتایس را به یوزر هماهنک کنید
(۱۳۹۲/۱/۱۰، ۲۳:۱۲:۱۵ عصر)GIGBA نوشته است: [ -> ]کاری نداره بعد از ساخت دیتادیس پایین همون بخش جایی هست که میتوانید دیتایس را به یوزر هماهنک کنید

سلام
سپاس از راهنماییتون

اینکارو انجام دادم ولی در زمان نصب در قسمت پیکربندی دیتابیس در مراحل نصب مای با این ارور موجه میشم در صورتی که همه اطلاعات را و اعمال را درست انجام دادم.

خطا

یک یا چند عدد از اطلاعاتی که شما برای دیتابیس وارد کرده‌اید نادرست است:

امکان انتخاب دیتابیس 'springdl_xxxx' وجود ندارد. آیا از وجود این دیتابیس و دسترسی نام‌کاربری به ‌آن اطمینان دارید؟

هنگامی که این خطا‌ها را برطرف کردید به نصب ادامه دهید.
درود
در سی پنل یک دیتا بیس دیگر بسازید و سعی کنید نام کاربری دیتا بیس با نام دیتا بیس یکی باشد و همچنین پسورد انها سپس دوبار تلاش کنید Wink
سلام
سپاس
اینکارو انجام دادم ولی باز هم قبول نکرد اطلاعات رو در زمان نصب.