مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: درخواست خرید و راستچین کردن و فارسی کردن قالب
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
با سلام
از اساتید محترم درخواست دارم درباره قالبی که نسخه اصلی اون در این سایت[/align] هست و دمو این قالب قرار داده شده بررسی کنند که آیا امکان خرید و فارسی کردن این قالب هست یا نه و قیمت بدن که درصورت توافق خریداری بشه توسط من . ممنونم .

[align=center]دمو قالب
(۱۳۹۲/۱/۷، ۱۳:۴۳:۵۱ عصر)salondaran نوشته است: [ -> ]با سلام
از اساتید محترم درخواست دارم درباره قالبی که نسخه اصلی اون در این سایت[/align] هست و دمو این قالب قرار داده شده بررسی کنند که آیا امکان خرید و پارسی کردن این قالب هست یا نه و قیمت بدن که درصورت توافق خریداری بشه توسط من . ممنونم .

[align=center]دمو قالب

این پوسته غیررایگان است و قیمت آن 25$ است.
می‌توانید آن‌را خریداری کنید و در اختیار یک فرد مطمئن قرار دهید تا آن را برای شما پارسی سازی کند.
قیمت خرید این پوسته + پارسی سازی آن، حدود 100 هزار تومان می‌شود.(البته این کار توسط من انجام نمی‌شود و این فقط یک جمله‌ی خبری است و یک تخمین است)
برای خرید آن می‌توانید به افراد مطمئنی که در زمینه‌ی ارز اینترنتی هستند مراجعه کنید.
و برای پارسی سازی آن می‌توانید از کاربران گروه کاربری استایل، درخواست پارسی سازی دهید.
شاید بتوان به صورت رایگان این پوسته را یافت، اما این کار از نظر ما غیرقانونی و خلاف است.
فعلا که کسی رو پیدا نکردم
در سایت هایی مثل مجید آنلاین، p30wolrd و webhostingtalk و... افرادی هستن که کارت اعتباری دارن پرداخت انجام میدن
هر دلار رو فکر کنم 3500 حساب میکنن + 10-20 هزار تومن هم هزینه پرداخت میگیرن
با درود
این پوسته راست چین شده و پارسی شده موجود است و به زودی در سایت خودم قرار خواهم داد البته غیر رایگان . سایر پوسته های این سایت را هم دارم چند تایی را پارسی کرده ام ( پوسته ها حرفه ای هستند و پارسی سازی آنها وقت گیر ) ولی بیشترشون انگلیسی هستند . که به مرور قرار خواهم داد اگر وقت شود .Heart
من این قالب رو یجا دیده بودم رایگان بود نمیدونم کجا شاید دانلودش هم کرده باشم صبر کنید ببینم پیداش میکنم اگر پیداش کردم راستچین و ترجمه اش میکنم میدم بهتون اعلام میکنم به شماSmile
این پوسته تو کاپیوتر من هست !

ولی قالب موقع پارسی سازی زیبایی خودش رو از دست میده !

اگه بخوایین بگین تا براتون پارسی هم بسازی کنم ! قیمتش هم 14 هزار و دویصد و بیست و پنج تومن ! (14)* Smile

قالب سایت خودم هم هست برای فروش 10 هزار تومن و بیست و هفتاد تومن ! هه !

http://melllat.info/forums
واقعا جای تاسف داره این کارها
یکی میگه رایگان، یکی میگه دارمش فارسی میکنم فلان قیمت، یکی میگه میذارم برای دانلود

شما میدونید طراحی یک قالب، یک پلاگین و ... چقدر سخت و زمانبر هست؟
اگر نمیخواید بابت یک محصول پول پرداخت کنید از نسخه های مشابه رایگان استفاده کنید
قالبهایی هستن که از لحاظ رنگبندی شبیه به این قالب هستن و رایگانن

ولی لطفا محصولات غیر رایگان رو نه بگردید که لینک دانلودش رو پیدا کنید و نه اگر دارید جایی برای دانلود بذارید!
من قبلا هم با این مشکل برخورد کردم . ببینید قالب هایی که نسخه انگلیسیش زیباست معلوم نیست اگه فارسی بشه همون زیبایی رو داشته باشه . درباره نسخه رایگان و هک شده این قالب من خودم دارمش اما پلاگینی که ساید بارو باز و بسته میکنه روش نیست . اما در کل خیلی قالب فوق العاده ای هست . قالب هایی که دوستان معرفی کردن با این قالب قابل مقایسه نیست .