مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: اصلاح نحوه نمایش سایت در جستجوی گوگل
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
با سلام

بچه ها یه سوالی داشتم چطور میتونم اینکار رو بکنم:

[تصویر:  vpxvmtkmppjxi448vjon.png]

وقتی ادرس یا اسم انجمنم رو تو سایت سرچ میکنم مثل عکس با نشون بده (قرو قاطی نشه)
درود
آدرسه سایتتونو بدید
اگه از لحاظ سئو یه خورده کار کنید روی سایت و ورودی های گوگلتون زیاد بشه خود به خود با این شکل در خواهد آمد دوسته عزیز
روی سئو تمرکز ویژه ای کنید
اینها sitelink هستند.
گوگل طرحی اجرا کرد به اسم sitelink تو نمایش سرچ ادرس های وب سایت ها و فکر میکنه با این کار به وب مستر ها کمک میکنه و البته به بازدید کننده ها برای بهتر انتخاب کردن.
درواقع گوگل خودش تشخیص میده که site link یه سایت چی باشه و مدام هم اینها رو تغییر میده!

عواملی همچون سن انجمن و بازدید نیز تاثیر داره ولی با یه ساختار خوب در سایت میشه گوگل رو وادار به این کار کرد.
اگه توجه کرده باشید پیج رنک صفحاتی که به عنوان sitelink مای بی بی ایران در گوگل نشان داده میشه همگی 2 هستش یعنی برابر با پیج رنگ خود انجمن و بیشترین بازدید ها رو هم این صفحات داشته،پس گوگل فکر میکنه که این صفحات اهمیت بالایی دارن و تو نتیجه سایت لینک نشون میده به بازدید کننده که مستقیم انتخاب کنه.
در ضمن وب مستر میتونه با مراجعه به گوگل وب مستر درقسمت configuration و در قسمت sitelinks اقدام به حذف site links هایی که نمی خواهد در نمایش نشان داده شود بکند و البته مدت زمان خاصی هم داره و مدام باید این کار رو بکنه.
ادرس انجمن من تو پروفایلم هستش.

سایت من