مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: آخرین مهلت استفاده از آموزش گام به گام PHP از مبتدی تا حرفه ایی
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
با سلام خدمت کاربران عزیز حدود یک هفته است که آموزش گام به گام PHP از مبتدی تا حرفه ایی در انجمن من در قسمت VIP شروع شده است ، به همین علت برای استفاده دوستان و همچنین کمک به سایت بنده ، دوستانی که تمایل به یادگیری pHP بصورت حرفه ایی از پایه دارند می توانند در اینجا ثبت نام و پس دادن رای به گوگل پلاس بنده در ا نجمن بنده ثبت نام و نام کاربری خود را در سایت بالا پیام خصوصی کنند تا پایان دوزه آموزش PHP جزء اعضای VIP سایت باشند.

آخرین مهلت ثبت نام با این طرح : 23/10/1391

نکته » آموزش ها جهت یادگیری می باشد و شما به هیچ وجه حق انتشار آنها را ندارید.

دوستان توجه کنید این مدت خیلی کوتاه می باشد، پس این دوره بی نظیر را از دست ندهید.

باتشکر
مبلغش چقدر هست؟
برای وی ای پی منظورمه
اگه VIP مجانیش باشه برا این مدت خوبه...اگه هم نباشه بازم خوبه...بالاخره دارین آموزش میدید ثواب داره...ولی خو ما کباب میشیم این وسطBig GrinBig GrinTongueHeart
(۱۳۹۱/۱۰/۱۶، ۱۸:۴۶:۴۹ عصر)bfitness نوشته است: [ -> ]مبلغش چقدر هست؟
برای وی ای پی منظورمه
دوست عزیز برای این اموزش که رایگان تا مهلت دارید می توانید استفاده نمایید.

(۱۳۹۱/۱۰/۱۶، ۱۹:۳۱:۴۵ عصر)hamidkag نوشته است: [ -> ]اگه VIP مجانیش باشه برا این مدت خوبه...اگه هم نباشه بازم خوبه...بالاخره دارین آموزش میدید ثواب داره...ولی خو ما کباب میشیم این وسطBig GrinBig GrinTongueHeart

یعنی ثبت نام در سایت اینقدر سخت ، برای چی کباب؟
آهاااا .... اگه فقط ثبت نامه که خیلی خوبهTongueHeart
(۱۳۹۱/۱۰/۱۶، ۲۲:۱۹:۴۲ عصر)hamidkag نوشته است: [ -> ]آهاااا .... اگه فقط ثبت نامه که خیلی خوبهTongueHeart
برای دوره PHP ، با استفاده از این طرح می توانید استفاده نمایید.
آقا من ثبت نام کردم...حالا مجانی بدید VIP چوجوریه؟ConfusedBig GrinTongueHeart
(۱۳۹۱/۱۰/۱۶، ۲۲:۲۷:۱۳ عصر)hamidkag نوشته است: [ -> ]آقا من ثبت نام کردم...حالا مجانی بدید VIP چوجوریه؟ConfusedBig GrinTongueHeart

در انجمن بنده ثبت نام کنید و بهم پیام خصوصی بدید تا به اعضای VIP افتخاری سایت ارتقاء پیدا کنید و بتوانید از آموزش PHP استفاده نمایید.
چرا از حالت VIP دراومدم؟Confused
در ضمن نرم افزار شبیه ساز Wamp Server نسخه 32 بیتی هم دانلود کردم کار ندادConfused
(۱۳۹۱/۱۰/۱۷، ۰۱:۰۶:۴۷ صبح)hamidkag نوشته است: [ -> ]چرا از حالت VIP دراومدم؟Confused
در ضمن نرم افزار شبیه ساز Wamp Server نسخه 32 بیتی هم دانلود کردم کار ندادConfused

شما در سایت افزایش بازید عضو شدید و لینک سایت ها خود را اضافه کردید ولی به سایت بنده رای نداده اید.
صفحه‌ها: 1 2