مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: درخواست آموزش نوشتن php برای رای گیری
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
با سلام و درود خدمت کاربران و بخصوص مدیران زحمت کش
ببخشید من یه کمک میخوام...میخوام که php مربوط به نظرسنجی را که بعضی سایتا ازش برای ارائه ابزار نظرسنجی برای وبلاگها استفاده میکنن را برای من بسازیدHeart
در زیر اسمش voting.php هست که میتونید ببینید:

در زیر همانطور که میبینید یک سایت ارائه دهنده ابزار نظرسنجی میباشد که به کمک یک فایل Rating.js جاوا از php اطلاعات دریافت میکنه:

در زیر هم محتویات درون فایل Rating.js را مشاهده میفرمایید:

الان ما برای اینکه بتونیم مثل این سایته یه ابزار ساز رای گیری داشته باشیم فقط یه voting.php نیاز داریم که من در عکس بالا روش یه هایلایت قرمز زدم تا ببینید.

اگه میشه یه فایل voting.php بسازید برام ...خیلی ممنون میشمHeartHeart
با تشکرHeart
UUUUUUUUUUUUUPPPPPPPPPPPConfused
با درود
دوست خوب و پر تلاش من , چیزی که شما می خواهید اسکریپت است و در نت به وفور یافت میشود فقط کافیست
voting script را جستجو کنید . برای نمونه در سایت http://coursesweb.net/php-mysql/voting-u...pt-ajax_s2 نمونه ای از این اسکریپت بصورت آژاکس را می توانید ببینید . Heart
بابا دسسسسست مریزاد...به جون خودم تا حالا تو n تا سایت نوشتم هیچکس درست راهنمایی نکرده...سرچ گوگل هم مشتی اسکریپت داغون آورد...ولی اینی که تو دادی عااالی بود....قشنگ حتی میشه فایل Css هم تغییر داد و ظاهرش رو عوض کرد....Tongue
واااااقعا ممنونم
ایشالله جبران میکنمHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeart
(۱۳۹۱/۱۰/۱۵، ۲۳:۲۸:۵۵ عصر)hamidkag نوشته است: [ -> ]بابا دسسسسست مریزاد...به جون خودم تا حالا تو n تا سایت نوشتم هیچکس درست راهنمایی نکرده...سرچ گوگل هم مشتی اسکریپت داغون آورد...ولی اینی که تو دادی عااالی بود....قشنگ حتی میشه فایل Css هم تغییر داد و ظاهرش رو عوض کرد....Tongue
واااااقعا ممنونم
ایشالله جبران میکنمHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeart

سرچ گوگل!؟ داغون!؟
من تو گوگل سرچ کردم سومین نتیجه همین اسکریپت بود که دوستمون لینکش رو گذاشتن!!