مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: فرصتي نمونده
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
با سلام خدمت دوستان گلم و تمامي كساني كه اين پست رو ميخونن .

خيلي فكر كردم كه اين پست رو چطوري و با چه عنواني شروع كن كه همه تا آخرش بخونيد و پست صفحه رو نبنديد .
ما روزانه خيلي از وفتمون رو براي كارايي هدر ميديم كه توي زندگي به دردمون نميخوره . حالا من ازتون يه خواهشي دارم از همتون .
من 1 دقيقه از وقت همتون رو ميخوام ميدونم شايد درخواست زيادي باشه ولي براي خودم نميخوام براي كسي ميخوام كه به اين زمان نياز داره . Sad

jalal.m دوست عزيزمون حالش دوباره بد شده و از فردا بازم بايد شيمي درماني بشه .

مهمتر از حال جسميش حال روحيش هست كه ميتونه توي درمانش كمك كنه . از همتون ميخوام براي شفاي اين دوست عزيزمون دعا كنيد .

من دست تك تك شما رو ميبوسم و اميدوارم به زودي جلال جان برگرده به جمعمون . SadSad
ایشالا خوب بشی دوست عزیز من از صمیم قلب برایت دعا می کنم البته اگه خدا دعای بنده ای مثه منو قبول کنه
BlushAngel
والا من در تاریخ 22 بهمن همین سال در جاده اراک - شیراز با ماشین شخصی چپ کردم خدا رو شکر هممون سالم هستیم (ماشینمون له شد 6 تا ملق زدیم فدای سرمون) همون شب تو بیمارستان من از اطاق عمل که اومدم بیرون زیر سرم بودم یک زن 40 تا 45 سال رو اورده بودن گویا سکته کرده بود من همون شب خلی دعا کردم خدا نگهش داره تو دلم گفتم خدایا ما رو نجات دادی این زنم به زندگی برگردون و ... خلاصه اون زن اون شب فوت کرد و حال ما رو خیلی بد کرد که چرا ما زنده ایم و اون مرده ولی باید بگم که هرچی خدا بخواهد همون میشه و همیشه میگن که هرچی صلاح باشه میشه ،منم دعا میکنم خیلی هم دعا می کنم ایشالا هرچه زود تر جلال جان سلامتیشو به دست بیار.Heart
تو خاموشی،خونه خاموشه.

شب آشفته،گل فراموشه.

بخواب که امشب،

پشت این روزن...

شب کمین کرده،

روبه روی من...

تب آلوده،تلخ و بی کوکب.

شب،شب ِ غربت...

شب همین امشب.......!

مهدي جان درست ميگه . هر چي خدا بخواد همون ميشه . ايشالله كه زود خوب شي . من تازه عزيزي رو از دست دادم كه بدون اون زندگي برام معنايي نداره . از خدا ميخوام كه جلال عزيز رو شفا بده چون من طاقت ناراحتي كسي رو ندارم .
آمروز یکی از دوستانم یه روایت رو گفت مبنی بر اینکه هیچوقت از دعا کردن دست نکشید
و اینکه بدترین گناه ناامیدی از لطف و رحمت خداست
همگی دعا میکنیم تا حالشون خوب بشه (بهتر از روز اول Big Grin)
خداوند می فرمایند:من هرکسی رو دوست داشته باشم بهش چند چیز میدم.
یکیشون بیماری و درد حاصل از اونه
روایت میکنن اگر خاری تو دست بنده خدایی بره و یه آخ کوچک بگه به واسطه همون درد خداوند بخشی از گناهانشو می بخشه
جایی شنیدم که در عالم بعد از مرگ اون زمانی که پرده ها و حجابها کنار میرود و انسانها قدرت درکشون به اذن خدا بینهایت میشه
وقتی که میفهمند که به واسطه فلان بیماری و آن سختیهایی که متحمل شدند چه اندازه از گناهاشو خدا برداشته
اونجا هست که به خودش میگه
ای کاش در دنیا قیمه قیمه شده بودم

به هر حال

شکسته استخوان داند بهای مومیایی را

آخه انسان تا داخل شرایط نباشه حرف زدن براش آسونه.درک میکنم چقدر شرایط دشواری دارن.
از خداوند اگر مصلحت هست براشون آرزوی شفاعت و سلامتی عاجل و کامل دارم.
کسی اینجا از پشت مانیتور کاری نمیتونه بکنه اما در یک خط بگم که حتما برات دعا میکنم و امیدوارم خدای خودت هم دست یاری بده و مشکلت برطرف بشه.
واقعا ناراحت شدم.
من حتما دعا میکنم و امیدوارم این دوست عزیز هیچ وقت ناامید نشود و مطمئن هستم خواست خداوند بزرگ , خواست همه بندگان خودش هست و ما همه باید توکل کنیم به خدا Blush

دوست عزیز من حتما برای شما دعا خواهم کرد ...
بابت ایجاد این تایپک هم تشکر میکنم.
خيلي متاثر شدم.اميدوارم دوست عزيزمون جلال خيلي زود خوب بشه و سلامتيشو بدست بياره.من براش دعا ميكنم.همه دوستاني كه اين تاپيك رو ميبينن 5 تا صلوات براي سلامتيش بفرستن.اميدوارم كه خيلي زود خوب بشه.
سلام
برای سلامتی این دوست عزیزمون دعا میکنم که هرچه زودتر سلامتی خودش رو به دست بیاره و برگرده به جمع دوستانه مای بی بی ایران...
صفحه‌ها: 1 2