مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: کدام هاستینگ ؟ کمک کنید لطفا
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام دوستان میخوام سایت انجمن با مای بی بی راه اندازی کنم
کدوم از هاستینگ زیر برای نصب ما بی بی بهتر است - یعنی کدومشون از نظره امنیت و سرعت بهترند

1 - کلوب هاست
2- هاست گیگ
3- سرو آی تی
4 - زاگرس تلکام

دوستان فقط بگید کدوم از اینا بهتره ! سپم ندید لطفا یا هاستینگ های دیگر رو معرفغی نکنید چون این 4 تا مده نظره من هستند

ممنون از همه

دوستان کسی نمیدونه ؟؟/
هاست گیگ 100 درصد
نگاه روشن پارس
وندا هاست
یکتا هاست
ایران سرور
بریتانیا

اینا خوب هستن

دوتای اولی رو ازشون سرویس دارم و مشکلی نداره سومی هم تازه سرویس ازش گرفتم ولی همین مای بی بی هم روی سومی هست دوتای آخری هم که دیگه معرف هستن

شما روی هر سرو لینوکسی میتونی مای بی بی نصب کنی فقط بگو چقدر بازدید داری؟و چه امکاناتی مد نظرت هست تا بتونیم بهتر راهنماییت کنیم یه توصیه برادرانه هم بهت دارم که دنبال هاست ارزون نری چون آخرو عاقبت نداره من خودم سرم اومده چنیدن بار الان پول 3ماه سرویس های من از هزنیه شاید دوسال بعضی از ارائه دهنده ها بیشتر هست ولی عوضش خیالم راحت تره

بنا به تجربه شخصی
اگه برای اول کارت هست سرور ایران بگیر چون راضی کننده هست من خودم الان دوتا سایت رو سرور ایران دام و مشکلی تا حالا نداشته کاربرها هم احساس رضایت بیشتری دارن همچنین مشکلات فیلتر و.. کمتر اذیتت میکنه برای یه انجمن هم اگه چیزی واسه دانلود نزاری ماهی 10 گیگ هم زیاد میاد ولی اگه واسه دانلود ضمیمه کنی باید بیشتر هزینه کنی
برای مای بی بی همشون خوبن دوست من
(۱۳۹۱/۸/۲۰، ۱۹:۵۳:۰۷ عصر)pdistb.ir نوشته است: [ -> ]نگاه روشن پارس
وندا هاست
یکتا هاست
ایران سرور
بریتانیا
....

فکر میکنم منظور شما برتینا بود نه بریتانیا Big Grin
سلام اگه قسط خرید هاست داری و سایتی داری که بازدید بالای داره شتاب هاست رو پیشنهاد می کنم
آدرس : shetabhost.net