مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: پلاگین تایید چند پست اول
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام

دوستان من میخواهم برای کاربرانی که جدیدا ثبت نام میکنند گزینه تایید پست را قرار بدهم

البته فقط برای کاربرانی که تازه ثبت نام میکنند . یعنی کاربر ریجیستر وقتی اولین پست را میزند باید منتظر تایید مدیریت باشد و یا پست های بعدی را هم میزند منتظر تایید باشد

این را هم بگویم در تنظیمات کاربری میشود تعیین کنیم که ارسالهایش با تایید باشد اما من میخواهم برای گروه کاربری این کار را بکنم در تنظیمات گروههای کاربری گزینه تعلیق پست یا ارسال وجود ندارد . (البته پلاگین تایید موضوع موجود است ولی من تایید پست را میخواهم)

اگر برای گروه خاصی بتوانیم مدیریت ارسال قرار بدهیم خیلی خوب میشود

دوستان آیا برای این کار تنظیمات خاصی باید انجام بدهم یا پلاگین خاصی دارد ؟
لطفا راهنمایی کنید

من در انجمن ویبولتن و phpbb و چند انجمن ساز دیگر دیدم که کاربرانی که تازه وارد سایت میشوند تا 5 پست اول آنها باید تایید شود و بعد از ان دیگر میتوانند بدون تایید پست بزنند
درود
میتوانید یک گروه تعیین کنید که تارسالهای انها نیاز به تعیید دارد
بعد براش ترفیع بزارید که طرف بعد از 5 پست که شما تایید کردید به گروه b که منتقل بشود در گروه b کاربران ساده هستند که میتوانند پست بگذارند Wink
پیروز باشید
ممنون دو دو جان مشکل این است که برای گروه ها نمیشود تعیین کرد که ارسالهایشان تایید شود

در بخش گروههای کاربری گزینه ای برای تایید پست وجود ندارد ،
اگر هست میشه بگید کدوم قسمت باید تنظیم کنم؟
الان باز نگاه کردم مثل انکه فقط میتوانید برای کاربران تک تک در تنظیماتشان تعلیق ارسال قرار بدهیم
اما برای گروه ها این گزینه وجود ندارد ،

احتمالا باید پلاگینی چیزی داشته باشد یا در پیکربندی تنظیماتی داشته باشد که کاربران جدید پستهایشان باید تایید شود

امیدوارم یکی از دوستان بتواند کمک کند واقعا نیاز دارم به این کار Sleepy
دوستان اگر لطف کنند نام پلاگینش را هم بگویند خودم از سابت مادر دانلود میکنم
تایید ارسالهای گروههای خاص توسط مدیریتHuhHuhHuh
این روی سایت مادر بود. ببینید به کارتون میاد؟
http://mods.mybb.com/view/required-approvals
خیلی ممنون از شما ، فکر کنم خودش باشد دانلود کردم

نصب میکنم ببینم چطور است

لطف کردید دوست عزیز Heart
دوست عزیز این پلاگین را تسنت کردم ولی کاری که انجام میدهد این است که انجمن های مورد نظر را که میخواهیم برای ارسال تایید مدیریت قرار میدهد
این گزینه در داخل خود ارسال ها هست میتوانیم تنظیم کنیم

من فکر کنم درست منظورم را نرساندم

من میخواهم کاربرانی که تازه ثبت نام میکنند 5 پست اولشان تایید شود بعد بتوانند ازادانه پست ارسال کنند .

این کار برای یک کاربر امکان پذیر است ولی میخواهم برای گروه کاربران ثبت نام شده این گزینه را قرار بدهم که پس از 5 پست اول اتوماتیک با تنظیکم ترفیع کاربری به گروه دیگری منتقل شوند

این پلاگین همه کاربران را محدود میکند من میخواهم فقط تایید ارسال یا پست برای یک گروه خاصی باشد که ما تعیین میکنیم

امیدوارم دوستان راهنمایی کنند Huh
گروه را از کجا باید تنظیم کنم تا نیاز به تائید ارسال داشته باشه

یعنی اون گروه زمانی که پست داد باید منتظر تائید مدیر باشه
دوستان من میخوام یکباره برای همه انجمنها محدودیت باشه

و فقط یک گروه رو محدود کنم

هدفم چیه ؟

میخوام گروه کاربر معمولی رو تعیین کنم که تازه ثبت نام کردند که در هر انجمنی که پست گذاشت نیاز به تائید داشته باشه

از ان طرف براش تعیین کردم که اگر 20 پست توسط مدیر تائید بشه به درجه بالاتر ارتقا پیدا کنه

شرط 20 پست مشکلی نداره

اما تائید ارسال برای همه انجمنها در یک گروه خواص که تازه ثبت نام کردند مشکل هست

به عبارتی میخوام هر کاربری که تازه ثبت نام کرده 20 پست اولش توسط مدیر تائید بشه
صفحه‌ها: 1 2