مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: پاک شدن همه ی اطلاعات انجمن سایتم - سریع کمک کنین
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام من هواسم نبود کل پوشه ی انجمن سایتمو از هاستم پاک کردم بعدش اومدم دوباره انجمن ساز مای بیبی رو نصب کردم با همون دیتا بیس قبلی

ولی الان هیج کدوم از اطلاعات انجمنم نیست مگه اطلاعات روی دیتا بیس ذخیره نمیشه ؟

چیکار کنم ترو خودا زود تر کمک کنید
(۱۳۹۱/۷/۱۰، ۱۹:۴۴:۳۵ عصر)majdplus نوشته است: [ -> ]سلام من هواسم نبود کل پوشه ی انجمن سایتمو از هاستم پاک کردم بعدش اومدم دوباره انجمن ساز مای بیبی رو نصب کردم با همون دیتا بیس قبلی

دوست من شما باید ابتدا از دیتابیس بکاپ میگرفتید بعد کلاً پاک میکردید دیتابیس رو و بعدش انجمن ساز رو نصب میکردید و در آخر بکاپ رو برمیگردوندید.Exclamation
(۱۳۹۱/۷/۱۰، ۱۹:۴۴:۳۵ عصر)majdplus نوشته است: [ -> ]سلام من هواسم نبود کل پوشه ی انجمن سایتمو از هاستم پاک کردم بعدش اومدم دوباره انجمن ساز مای بیبی رو نصب کردم با همون دیتا بیس قبلی

از هاستت بخواه که برات برگردونه به اخرین بک اپشون

اگر فقط پوشه انجمن ساز رو پاک کردید هیچ مشکلی نیست از دوباره مای بی بی را نصب کنید ، در پوشه inc فایل کانفیگ را باز کرده و یوزر نیم ، پسورد دیتابیس انجمنتون رو وارد کنید ... ( دیتابیس انجمن قبل از پاک کردن )
شما باید از دیتابیس بک اپ بگیری و فایل بک اپ رو اجرا کنی!اطلاعات رو دیتابیس میماند!