مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: پلاگین ویرایشگر SCEditor WYSIWYG
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4
[تصویر:  plugin_add.png] پلاگین: ویرایشگر SCEditor WYSIWYG
نسخه: 1.0.9
[تصویر:  user.png] نویسنده: SamC
[تصویر:  d.png] معرفی: 24th June 2012
[تصویر:  d.png] آخرین بروزرسانی: 30th March 2011
[تصویر:  user.png] ترجمه: mahtaa
[تصویر:  info.png] عملکرد: ویرایشگر حرفه‌ای با امکاناتی مثل: بالانویس، پایین نویس، قرار دادن عکس به همراه تعیین طول و عرض، قرار دادن تاریخ و زمان، لیست شکلک‌ها، امکان چاپ، رنگ‌بندی کامل و.... امکان تعیین روشن یا خاموش بودن ویرایشگر در ویرایش امضا، رویدادها، پاسخ سریع و...

[تصویر:  wrench.png] نصب: آپلود فایل ها و فعال سازی پلاگین از کنترل پنل مدیریت. سپس در بخش تنظیمات زبان را بر روی french قرار دهید
[تصویر:  house_link.png] لینک اصلی: http://mods.mybb.com/view/sceditor-wysiwyg-editor

توضیح: اولین پلاگین هست که ترجمه میکنم. اشکالی داشت بگید

[تصویر:  photos.png] نمونه:
[تصویر:  62886-1340498149-Preview-modern.png]
[تصویر:  62886-1340498126-Preview-default.png]

[تصویر:  name.png] دانلود:
من تست کردم فعلا مشکلی ندیدم فقط اسمایل ها تو پاسخ سریع نمییاد
درود!
دوست عزيز لطفاً‌ پلاگين را پيوست كنيد.
تو انجمن خودم اسمایلی ها تو پاسخ سریع هست البته با مرورگر کروم با باقی مرورگرها رو نمیدونم.
.
.
پیوست شد
فعال کردم تغییری نکرد
آقا واقعا ایول دستت درد نکنه خیلی عالی هستش - فقط یه مشکلی که داره اینه که وقتی مطلبی کپی میزاری این تگ رو در بعضی از خطوط مخصوصا خط اول و آخر میزاره اینو میزاره : [rtl][/rtl]
اگه مشکل اینم برطرف شه دیگه حرف نداره Heart
من همچین چیزی ندیدم میشه یه عکس بزارید؟
چرا من نصب می کنم نمیاد ؟

من فکر کنم این پلاگین برای این باشه که شما بعد از نصب ویرایشگر SCEditor WYSIWYG بتونید اونو تو جاهای مختلف فعال کنید .
(۱۳۹۱/۷/۳، ۱۰:۴۰:۰۳ صبح)salondaran نوشته است: [ -> ]چرا من نصب می کنم نمیاد ؟

من فکر کنم این پلاگین برای این باشه که شما بعد از نصب ویرایشگر SCEditor WYSIWYG بتونید اونو تو جاهای مختلف فعال کنید .

خیر دوست عزیز این پلاگین همراه با ویرایشگره.
هم ویرایشگر هست هم اینکه بتونید در جاهای مختلف فعال کنید
.
در ضمن لطفا پوشه پیام‌هاتون رو خالی کنید تا بنده بتونم پاسخ بدم!Exclamation
(۱۳۹۱/۷/۳، ۱۰:۳۵:۳۸ صبح)mahtaa نوشته است: [ -> ]من همچین چیزی ندیدم میشه یه عکس بزارید؟

اینا مثلا این مطلب رو گذاشتم برین ببینین
http://forum.nabinin.com/thread-60.html
صفحه‌ها: 1 2 3 4