مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: مشکل با تغییر دامنه لطفا راهنمای کنید
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام

من سایتم فیلتر شده با پیگیری های که کردم درست نشد

الان میخوام انجمن که روی هاستم بود رو تغییر اسم بدم به این صورت که هم روی دامنه قبلی که فیلتر شده بالا بیاد هم این که یک دامنه جدید که گرفتم فقط قسمت انجمن رو بالا بیاره

انجمن هم داخل پوشه فرم هست و کنترل پنل هم دایرکت ادمین هست انگلیسی یک سری بحث های که شده بود رو خوندم ولی کمکی به من نکرد

کسی میتونه کمک من کنه؟؟؟؟؟؟؟
(۱۳۹۱/۶/۲۱، ۱۶:۲۲:۴۴ عصر)caren نوشته است: [ -> ]سلام

من سایتم فی ل تر شده با پیگیری های که کردم درست نشد

الان میخوام انجمن که روی هاستم بود رو تغییر اسم بدم به این صورت که هم روی دامنه قبلی که فی ل تر شده بالا بیاد هم این که یک دامنه جدید که گرفتم فقط قسمت انجمن رو بالا بیاره

انجمن هم داخل پوشه فرم هست و کنترل پنل هم دایرکت ادمین هست انگلیسی یک سری بحث های که شده بود رو خوندم ولی کمکی به من نکرد

کسی میتونه کمک من کنه؟؟؟؟؟؟؟

تو کنترل پنل دایرکت ادمین قسمت domain نمیدونم اسمش دقیه چیه یادم نیست یکی از گزینه ها است میزنی نوشته change domain name اون را بزن و نام دامنه ات را عوض کن.
بعد در پوشته inc فایل setting.php را باز کن و نام دامنه را تغییر بده
بعد اون دامنه فیلتر شده را روی هاست پارک کن.
امیدوارم که متوجه شده باشید.
موفق باشید
Heart

یادم اومدم :
قسمت Domain Setup است برو اونجا و گزینه
Change a Domain Name
را بزن و نام دامنه را تغییر بده و سایر تنظیماتم تو فایلی که گفتم انجام بده
سلام ممنون از راهنمایت ولی اینجوری کل سایت با دامنه جدید بالا میاد ایا راهی نداره که فقط انجمن با دامنه جدید بالا بیاد؟؟؟؟
اگه هاستت قابلیت اضافه کردن یه دامنه دیگه داره ، دامنه جدید را اضافه کن و انجمن را انتقال بده به دامنه جدید.
سرور هست تمام امکانات داره

انتقال هم میتونم بدم ولی میخواستم با ادرس قبلی هم بالا بیاد یعنی نمیشه کاری کرد که دامنه جدید و دامنه قبلی هم زمان انجمن بالا بیارن البته دامنه قبلی که فیلتر شده در شاخه فرم نشون بده و دامنه جدید بدون پوشه فرم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
باید یه آدرس دومین دیگه بخری اونه ریدایکت کنی همین بابا کار دیگه نمی خواد که

از جایی که هاست و دومین خریدی بگو دومین بده و ریدایرکت منه تو هاست
همین

بعد با هر دو آدرس سایت بالا میاد
عزیز ادرس اولی فیلتر شده نمیتونم ریدایکت کنم Sad
HuhHuh