مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: مشکل با پلاگین ها در کنترل پنل مدیریت
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
/home/forumbax/domains/forumbax.com/public_html/inc/languages/persian/admin/styleUsernames.lang.php does not exist

به جای جایی که باید پلاگین ها بیان این میاد اعصابمو به هم ریخته !!!!Angry

کسی نیست جواب بده ؟؟؟Huh
جواااااااااااااااااااااااااااب لطفااااااااااا SadSadSadSadSad
(۱۳۹۱/۶/۱۴، ۱۸:۱۷:۴۸ عصر)forumbax نوشته است: [ -> ]جواااااااااااااااااااااااااااب لطفااااااااااا SadSadSadSadSad

فایل زبان styleUsernames.lang.php رو باید تو پوشه ادمین زبان فارسی بریزی،از تو همون پوشه پلاگینی که دانلود کردی اپلودش کن
این کار رو کردم اما درست نشد که نشد !
برادر من شما یک بار بخون ارور رو ! میگه فایل styleUsernames.lang.php در پوشه : public_html/inc/languages/persian/admin/ نیست ! اگر درست آپلود کرده باشی مشکلت حل میشه !!!
برو با دقت توی پوشه ای که میگه و فایل رو آپلود کن
بعضی موقع ها این ارور رو میده....مثلا برای نصب پرتال برا من از این ارورا اومد که مشکلی نداره و فقط فایل های زبانن و میتونی خودت بری در قالب پلاگینت و بجای کدهای زبان به فارسی تیترها رو بنویسیBig GrinTongueHeart
ببینید خودم یک فایل ساختم با اون نام درست نشد ولی اینطوری شد !

این بخش به شما اجازه فعال کردن، غیر فعال کردن، و مدیریت پلاگین که را که در انجمن خود در مسیر inc/plugins آپلود کرده‌اید را می‌دهد. برای ازبین بردن خواص یک پلاگین در انجمن، بدون از دست دادن اطلاعات آن، روی لینک غیر فعال کردن کلیک کنید.

فقط همین اومده و خود پلاگین ها نیومده !SadHuhHuhUndecided

آقا جان خودم درستش کردم !!!

خودمو کشتمو با آزمون خطا درستش کردم !

ولی بیچاره شدم CoolTongue