مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: فروش پنل پیام کوتاه با امکانات فوق العاده
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
فروش پنل پیام کوتاه با امکانات فوق العاده

امکان ارسال پیامک به تمامی اپراتورهای ایران

امکان خرید شماره اختصاصی از 14 رقمی تا 6 رقمی

امکان ایجاد نظرسنجی مسابقات و کدخوان

بانک کامل شماره های ایران

و امکاناتی فراتر از آنچه تصور می کنید

برای دیدن تعرفه ها به آدرس زیر مراجعه کنید

www.pmd2000.net
با سلام
دوست عزیز قیمت ها واقعا بالاست
از قیمت پنل ها تا شماره ها و شارژ پیامک ...
الان هست شرکت هایی که پنل رو رایگان تحویل میدن و مادام العمر با امکانات ویژه ای همچون پنل شخصی شما و فقط هزینه خط اختصاصی خط رو ازتون می گیرند مثلا قیمت خط 14 رقمی غیر رند 25ت می باشد که شما با 25ت صاحب یه خط اختصاصی و یک پنل میشید ولی شرایط شرکت شما باید حدقل 25ت بابت پنل و 20ت هم برای خط اختصاصی پرداخت کنند که...
موفق باشید
ببین دوست عزیز اونی که داره پنل رایگان میده اولا سیستمش با سیستم ما فرق داره زمین تا آسمون
دوم این که ما پشتیبانی هایی که داریم خیلی بالا تر از اون سرویس ها است .
سوم سرویس ما از همراه اول گرفته شده اما دیگر سرویس ها یا ایرانسل هستن یا خطوط خصوصی
چهارم ما با قرار داد کتبی پنل رو به شما میفروشم و تا یک سال تمامی پنل پشتیبانیش با ما است
پنجم سایت هایی چون اوپیلو که رایگان میده امکاناتش خیلی محدود هستش و پنل شما پشتیبانی نمیشه
من با خیلی از این سیستم هایی که رایگان میدن کار کردم ما با اصول داریم این کارو میکنیم

سرویس های دیگه که اسم نمیبرم یرخی اومدم سیستم ساختن
مهمترین مسله اینه که اگر توی سرویس های ما به مشکل قضایی بخورید از طریق ما قابل پیگیری است اما دیگر سرویس ها سلب مسئولیت خودشون رو راحت کردن

ببین دوست عزیز من بدون خط پنل ها رو میفروشم .

الان وب سایت هایی هست که پنل شخصی رو با 20% امکانات و یه خط 14 رقمی غیر رند میده 75.000 تومان . که ما داریم فقط پنل رو میدیم 25 هزار تومان که با 30% امکانات هستش

ما درخواست های مشتری رو سنجیدیم خیلی ها گفتن ما توان خرید یک جای پنل با شماره نداریم به قیمت 50 هزار تومان برای همین ما پنل ها رو بدون شماره میفروشیم .

برای دوستان مثل شما همون پنل رایگان با امکانات خیلی محدود خوبه بفرمایید استفاده کنید ما مشتری های خودمون رو داریم

با تشکر
شرکت دیتا وب البرز