مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: مشکل ورود با ادمین اصلی
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
درود
من الان میخواستم وارد پل ادمینی بشم بهم میگه که رمز اشتباه هست

یک اتفاق دیگه هم که برام افتاده این هست که ای دی که برای مدیریت گذاشته بودم باز نمیشه و این ارور میده

[تصویر:  l7qk1lu886g56etjqf8f.jpg]

سوالم اینه که ایا من هک شدم چون رمز من تغییر کرده و ای دی م بالا نمیاد که باز یابی رمز رو بزنم

یک مدیریت دیگه ای هم دارم که از اون نمیتونم اسم مدیریت اصلی رو عوض کنم و پیام میده که شما نمیتوانید این کاربر را ویرایش کنید لطفا راهنمایم کنید که ایا ای دی من هک شده و رمز ادمینی من عوض شده یا نه
درود
فکر نکنم هک شده باشی
این ارور مسنجر هم
میتونه از نتت باشه که مشکل پیدا کرده بوده برای رفعشtroubleshoot یزن بعد سرور رو چک میکنه وقتی کمل چک کرد ببند مسنجر دوباره باز کن احتمال زیاد اگر نتت درست شده باشه درست میشه
میتونید رمزتون عوض کنید بعدش
اصولا با یوزر اول میشه کار کرد با یوزر دوم مدیریت کل به مشکلاتی بر میخوریWink
در مورد اروره نتت حق با جناب عمیدی هستش،مشکل نتته
در مورد پسورد مدیریتت اگه به هاستت دسترسی داری خوب از تو phpmyadmin هم میتونی تغییرش بدی
ممنون از راهنمایتون

فکر نکنم مشکل نت باشه اخه کافینت هم امتحان کردم وارد نشد توی خونه هم ای دی های دیگه رو بالا میاره ولی فقط همین ای دی رو بالا نمیاره
در مورد پسورد مدیریت ازphpmyadmin خواستم رمز عوض کنم که نشد
ولی ای دی رو عوض کردم و تونستم بازیابی رمز کنم
لطفا یکی بگه چطور رمزمو تغییر بدم..من فراموش کردم..
از phpmyadmin->تیپل mybb_users->کاربر ادمین قسمت
password رو
کد:
098f6bcd4621d373cade4e832627b4f6
قرار بدید.
بعد از انجام دستور زیر رمز شما به test تغییر داده میشود. و با رمز test وارد انجمن شوید و بعد در پنل کاربری تغییر رمز دهید.
Blush

ب چی بگم؟؟من کاربری ادمین رو پاک کردم کلا..دونفر مدیر کل بودیم..الان یعنی مشکلی پیش نمیاد؟؟
اگه پاک کردین دوتا اکانت بسازید از همون قسمت
usergroup
رو
4قرار بدید (برای هردو)
خب الان من کسه دیگه رو مدیر سایت میکنم اون از قسمت پنل مدیریت میتونه همه کار بکنه حتی منو هم ویرایش میکنه.
میخوام مثل اولش باشه ی کاربری ک کسی نتونه ویرایشش کنه.

این هاست که نمیشه کاربی درست کرد..ولی ی کاربرو که قبلا خودم درس کردمو مدیر میکنم اتفاقای بالا میفته.
دوستان من این کارو می کنم، اما تا صفحه باز میشه، می خوام برم تو قسمت کابران که پسورد رو عوض کنم دوباره پسورد می خواد و نمیره تو!!!
چه باید بکنم؟
صفحه‌ها: 1 2