مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: ماژول ارسال پیامک برای کاربران سایت خودتون
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
با سلام

من یه طرحی دارم اینه که میخواستم امکان ارسال پیامک از طریق سایتم برای کاربرانم رو فراهم کنم

ماژولی میخواستم که بتونم به کاربرام این امکان رو بدم که از طریق سایتم بتونند پیامک ارسال کنند

مدیریت مجوز ارسال این پیامک به عهده ی خود مدیر تالار باشه مثلا من مجوز میدم کدوم کاربر میتونه چندتا پیامک ارسال کنه

یا مثلا برای افرادی که 50 ارسال داشتند 10 عدد ارسال پیامک بهشون اهدا بشه از طریق خود سایت مثلا از قسمت پروفایلشون

امروز با برنامه نویسی صحبت کردم گفتند اگه 3 نفر این ماژول رو بخوان من براشون رایگان مینویسم و فقط هزینه پنل اس ام اس رو ازشون میگیرم

گفتند هر امکانی بخوایید من میتونم برای ماژول بنویسم به شرطی که تضمین کنید حداقل سه نفر از ما پنل خریداری کنند

حالا اگه نظری دارین بگین تا برنامه نویس روی ماژول پیاده کنه

و اگه سه نفر شدیم ایشون شروع میکنند به نوشتن ماژول من خودم این ماژول رو میخوام دو نفر دیگه میخواییم؟

هرکی حاضره اعلام کنه و نظراتتون رو برای بهبود شدن ماژول اعلام کنید

با تشکر
قیمت پانل 25 هزار تومان با اختصاص شماره 14 رقمی خصوصی و هر پیامک 10 تومان
حالا اگه نمیخوایید کمک کنید نظر بدین بهش بگم چه امکاناتی رو تو ماژول بذاره ؟
سرویس مورد نظر من هم این جوریه:
پلاگین طوری باشه ک من یه فیلد اختیاری تعریف کنم برای شماه همراه و کاربران عضو هر کدام خاستند برن پنل کاربری خودشون و شماه همراهشون رو وارد کنن و آخرین اخبار،مقالات،کتابها و یا تاپیکهایی ک مدیر کل تعیین میکنه برای اون دسته از کاربران به شماره موبایلشان فرستاده بشه/
اگه چنین امکانی داشته باشه من هم اعلام امادگی برای خریدش میکنم Sleepy
(۱۳۹۱/۵/۲۱، ۲۰:۵۵:۳۲ عصر)mahpishoni نوشته است: [ -> ]سرویس مورد نظر من هم این جوریه:
پلاگین طوری باشه ک من یه فیلد اختیاری تعریف کنم برای شماه همراه و کاربران عضو هر کدام خاستند برن پنل کاربری خودشون و شماه همراهشون رو وارد کنن و آخرین اخبار،مقالات،کتابها و یا تاپیکهایی ک مدیر کل تعیین میکنه برای اون دسته از کاربران به شماره موبایلشان فرستاده بشه/
اگه چنین امکانی داشته باشه من هم اعلام امادگی برای خریدش میکنم Sleepy

این ماژول رو نیمه تمام قبلا نوشته شده همین امکان رو که شما میفرمیایید داره + اینکه میشه فعال کرد قسمتی رو که کاربر بعد از عضویت کد فعال سازی به شماره موبایلش ارسال میشه و بعد از وارد کردن کد فعالسازی در فیلد مخصوص یوزرش فعال میشه و بعد از فعال سازی دوباره یا اس ام اس به گوشیشون میاد که به سایت فلان خوش آمدید یوزر شما فعال شد
+ شما یک متن رو میتونید به کل کاربرانی که شماره موبالشون رو تو پروفایلشون گذاشتن ارساال کنید

دیگه چه ایده ای دارید برای اامکان ارسال پیامک برای کاربر بگین تا در ماژول گنجانده بشه ؟
تبریک تولد کاربر هم خوبه ولی فکر کنم با تاریخ شمسی مشکل داره پلاگینش؟