مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: نظر سنجی : چه قالبی رو میپسندید ؟
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
درود

دوستان تصمیم به ایجاد یک نظر سنجی گرفتم تا ذائقه دوستان دستم بیاد !

میخواستم بدونم پوسته ی ایده آل دوستان چه پوسته ای هستش ؟

گرافیکی ؟سبک ؟ رنگ شاد رنگ تیره ( چه رنگی ) شلوغ و خلوت یا ..... هر موردی که به نظر دوستان ملاکی برای انتخاب هست !

از سیستم نظر سنجی خود مای بی بی استفاده نکردم چون نظر ها بسیار متفاوت هستش و نمیشه یه سری جواب از پیش تعیین شده براش مقرر کرد

امیدوارم دوستان نهایت همکاری رو بکنند !

پیروز باشید Heart
با سپاس از شما
من خودم از قالب های لایت و کلاسیک خوشم میاد یه چیزی تو مایه های سایت مهدی نمکی ( انجمن آزاد 89 )
, سایت فانست و یا قالب ترکیه ای Nesil
خیلی شلوغ نیستن
رنگای تیره و باز خوب ترکیب شدن
از عکس های سبک و شیک استفاده شده که کمتر در اینترنت پیدا میشه
کلا طراح با کد های CSS بازی کرده و یه طرح کاربر پسند رو ارائه داده
رنگ قالب یک موضوع هست . حرفه ای بودن قالب موضوع دیگر. برای مای بی بی قالب های حرفه ای کم داریم.
تنها یک شرکت audentio یکسری قالب حرفه ای برای مای بی بی داره. در حالیکه VB دارای قالب های بسیار حرفه ای هست .

من توصیه می کنم نگاهی به قالب های audentio بندازید . یکی از نمونه هاش انجمن جدید خودم هست که در این آدرس می تونید ببینید :

www.techIT.ir

البته هنوز سایت رو افتتاح نکردم . منو بندی انجام نشده اما قالب مشخص هست
من پوسته های مثل the cure و nesilرو خیلی میپسندم
رنگ خوب و شاد-سبک-ساده
(۱۳۹۱/۴/۲۶، ۱۵:۲۴:۲۳ عصر)heavaz60 نوشته است: [ -> ]رنگ قالب یک موضوع هست . حرفه ای بودن قالب موضوع دیگر. برای مای بی بی قالب های حرفه ای کم داریم.
تنها یک شرکت audentio یکسری قالب حرفه ای برای مای بی بی داره. در حالیکه VB دارای قالب های بسیار حرفه ای هست .

من توصیه می کنم نگاهی به قالب های audentio بندازید . یکی از نمونه هاش انجمن جدید خودم هست که در این آدرس می تونید ببینید :

www.techIT.ir

سلام
دادا این قالبی که رو انجمن www.techIT.ir هست؟
رایگانه؟
درود

ممنون از دوستانی که نظر دادن !

یعنی برای شما بیشتر شکیل بودن قالب مورد نظر هست ؟

امکانات یا متفاوت بودن چی ؟

مثلا منوهای حرفه ای و زیبا یا هر چیز متفاوتی که در دیگر قالب های مای بی بی نباشه ؟ !
من پوسته world network vr2رو می پسندم.

خیلی قشنگه.

Blush
(۱۳۹۱/۴/۲۷، ۰۲:۱۷:۱۹ صبح)soltaneghalbha نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۱/۴/۲۶، ۱۵:۲۴:۲۳ عصر)heavaz60 نوشته است: [ -> ]رنگ قالب یک موضوع هست . حرفه ای بودن قالب موضوع دیگر. برای مای بی بی قالب های حرفه ای کم داریم.

www.techIT.ir

سلام
دادا این قالبی که رو انجمن www.techIT.ir هست؟
رایگانه؟
نه خیر گفتن که این پوسته ها پولی هستند و قیمتش 25 دلاره حدودا 45 هزار تومن