مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: مشکل با پلاگین برچسب
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام

من پلاگین برچسب را نصب کردم .در ابتدا برچسب سازی خودکار آن کار میکرد ولی بعد از نصب چند پلاگین و تغییرات دیگر ، با وجود فعال بودن گزینه ساخت برچسب خودکار ، باز هم باید دستی برچسب وارد شود. لطفا راهنماییم کنید ، آیا میتوانم دستی این مشکل را حل کنم اصلا مشکل از کجاست (من دیگر پلاگین ها را هم غیر فعال کردم ولی باز درست نشد.)
درود
اگر لینک انجمن خود را در پروفایل یا امضا قرار دهید می توانیم به سایت شما بیاییم و رسیدگی کنیم.
ممنون میشم یه نگاهی بیاندازید
ابتدا تنظیمات پلاگین را بررسی کنید.
(۱۳۸۸/۱۱/۲۵، ۰۱:۰۶:۴۶ صبح)Pars نوشته است: [ -> ]ابتدا تنظیمات پلاگین را بررسی کنید.

بررسی کردم(پست اول منو مطالعه کردید؟) تنظیماتش ایرادی نداره. لطفا اگه میتوانید راهنماییم کنید.
پلاگین را غیر فعال کنید (حذف)، فایل ها را دوباره آپلود کنید. فعال کنید.
اگر درست نشد به سازنده اطلاع می دهم. شاید مشکلی داشته باشد.
براي منم اين پلاگين مشكل داره.همه چي رو درست آپلود ميكنم چند بار هم امتحان كردم اما بازم ارور mysql ميده.ازون قرمزا كه ماله خوده ماي بي بي هستش !‌ اسمشو يادم نيست !‌Blush
با سلام خدمت مدیر محترم پارس و دوستان عزیز

عرض کنم ، مشکل من با این پلاگین حل نشد ، غیر فعال کردم ، فایلاشو حذف و سپس دوباره آپلود کرده و نصب کردم ولی متاسفانه حل نشد . آیا دوستان دیگر و یا خود شما با همچین مشکلی روبرو شدید؟ یعنی دوستان هیچ راه حلی به ذهن شون نمیرسه!!؟ این مشکل فقط تو ورژن 0.8 وجود داره ؟ ورژن پائیین ترو نصب نکردم به دو دلیل
1)میترسم کل برچسب ها از بین بره
2)مشکل با نصب این ورژن پائیین حل نشه

خواهشن منو راهمایی کنید

البته یک مشکل دیگه هم هست وقتی رویه برچسبی کلیک میکنی و به صفحه مورد نظر میره انگار قالب درست کار نمیکنه ، نه دکمه ای هست ، نه لوگویی و..
حالا نمیدونم این از مشکلات پلاگینه یا قالب؟
[تصویر:  1267267380.png]