مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: پیشنهاد برای قالب سازان و استایلر های مای بی بی
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
با سلام خدمت دوستان استایلر

بسیاری از اعضا در مای بی بی ایران هستند که سایت هایی با سیستم های وردپرس و جوملا دارند و در کنار آن ها انجمن های مای بی بی نصب کرده اند .
ایده ای به ذهن من رسید که به نظرم میتواند بسیار کاربردی و جالب باشد .

تم بسته (Theme Pack) نام چیزی است که به ذهن من رسیده . تمامی استایلر های مای بی بی قالب هایی را برای سیستم مای بی بی میسازند مسلما بسیاری از وبمستران دوست دارند قالبی با همان مدل و رنگ برای پرتال خود نیز داشته باشند . ما برای آن ها این تم ها را فراهم میکنیم حالا به صورت پولی یا رایگان . برای مثال تم بسته شامل قالب مای بی بی ، قالب وردپرس با رنگ و شبیه قالب مای بی بی ، قالب جوملا با رنگ و ..... مای بی بی
یعنی در هر تم بسته 3 تم قرار میگیرد که فرد میتواند با استفاده از آن ها پرتال و انجمن خود را یک مدل و یک رنگ کند .

از نظرات دوستان خوشحال میشوم! Heart
نظر عالی بود من بسیار نیاز دارم به چنین چیزی
نظر جالبی بود.شخصا از این کار حمایت میکنم.
آپ! دوستان خواهشا نظر بدهند!
درود

پیشنهاد خوبیه !

و باعث میشه یه اتحادی بین استایلر ها ایجاد بشه که خیلی هم خوبه !

خیلی دوست داشتم که سهمی در این گروه داشته باشم

اما متاسفانه مشغله ها بسیاره !

امیدوارم به نتیجه برسه چون اگه به نتیجه برسه تحولی در مای بی بی به وجود میاد

پیروز باشید
منم موافقم ولی الان همون تم برای سیستم مای بی بی هم من دیگه نمیبینم کسی بزاره چه برسه به سه تا تم مشابح در سه نوع بسته مختلفHuh
بله مشکل فقط تو پوسته mybbداریم چون تعدادشون کمه
فکر میکنم این بسته ها در صورتی که به صورت غیر رایگان قرار گیرد سازندگان خود را پیدا خواهد کرد . چون مسلما ساخت 3 تم آن هم به صورت حرفه ای وقت گیر بوده و زحمت زیادی را میبرد پس قرار دادن آن به صورت رایگان کم پیش می آید . اما در این بخش افرادی که در حال یادگیری تم سازی هستند کار های خود را به صورت رایگان قرار خواهند داد .
من شخصا قبلا با این نظریه که برای کارهای که به اصطلاح زحمت کشیده میشه و وقت گزاشته میشه مقداری هزینه در نظر گرفته بشه موافق بودم ولی الان اصلا با این نظر موافق نیستم و اگه محصولی هم رایگان نباشه اصلابابتش هزینه نمیدم

نه این که خسیس باشم یا دلم بسوزه واسه پول این جور چیزها نه

من چند روز پیش یک قالب از یکی از مدیران اینجا که اسم هم نمیبرم مبلغ 20 هزارتومان خریدم قبل از خرید باهاشون صحبت کردم و تاکید داشتم که قالب با پلاگین ها سازگار هست و شرط بر این شد که قالب رو خودشون نصب کنن و ست کنن با قالب ها

قالب رو ما خریدیم به اصطلاح البته یعنی فقط من پول دادم نه قالبی دریافت کردم نه ست کردن اون با پلاگین ها

به اون اقا میگم اینجاها مشکل داره میگه مال فرم خودت هست قالب سالم بوده و روی سایت خودم بوده
در صورتی که همون پلاگین ها هم روی قالب قبلی من ست بودن و کار میکردن
جا داره که اینجا از اقای دودو هم تشکر کنم که زحمت کشیدن و وقتشون گذاشتن بعضی از مشکلات رو حل کردن هر چند که هنوز هم مشکل داره ولی اقای به اصطلاح مدیر که البته مثلا از مدیرای خوب اینجا هم بودن حتی حاظر نشدن ج منو در مورد مساعل خیلی کوچک قالبی که بهم داده بودن بدن

پس به نظر من دادن پول به کسی اینجا اونم بدون هیچ نوع رسیدگی فایده ای نداره

یک چیزه دیگه اقای پارس سیستم وی پی ان رو برداشتن و بخش محصولات غیر رایگان گذاشتن این سیستم خوب بود ولی قرار شد اگه کسی برای پلاگینی هزینه ای میگره خودش جواب گو کاربران در مورد مشکل پلاگین باشه

شما محصولات غیر رایگان

به ادرس های

و دیگه هم کسی پلاگینی توی این بخش نزاشت و مبلیغی هم که ما پرداخت کرده بودیم برای این بخش الان بدون استفاده هست

حرف اینه کسی که برای کاری هزینه میگیره باید حداقل تاهد داشته باشه به کارش ومحصولش بازم این نظر شخصی منه
ولی در کل قالب برای مای بی بی واقعا نیاز هست البته قالبی که بدون نقص باشه

من دوتا قالب خریدم یکی از اقای اراک استار که به خودشون پیام خصوصی دادم که میتونم قالبی که ازشون گرفتم بزارم تا بقیع استفاده کنن ایشون به من این اجازه رو ندادن وگرنه رایگان میزاشتم که بقیع بتونن استفاده کنن

یکی هم از یکی دیگه از مدیران که کلا مشکل با پلاگین ها داره البته به منم قالب رو ندادن و فقط نصب کردن که گفتن خودتون ازش خروجی گرفتین که من وقتی این کار خواستم انجام بدم کلا کنترل پنل ادمینم ریخت بهم بارون کد و ارور برام راه انداخت اینجور قالبی هر چقدر هم خوشکل باشه ارزش پول دادن نداره به نظر من
حرف شما درست خب مسلما هر پوسته ای که ارائه میشه باید سالم و بدون مشکل باشه اما نکته ای رو بنده در مدتی که به دنبال طراح و سایت هایطراحی بودم متوجه شدم . قیمت طراحی قالب در مای بی بی پایین و توقعات بسیار بالاست .
شما برای مثال یک قالب میفروشید (بنده این کارو چند بار انجام دادم) خب حالا قیمت قالب 10 هزار تومان بوده و خیلی هم پولی دست شما را نگرفته اما باید همین طور پیغام خصوصی جواب داده و پشتیبانی فنی سایت آن ها شوید . در صورتی که پاسخ پیغام آن ها را هم ندهید بی احترامی است و برای شما هزاران حرف به وجود می آید . درون پیغام خصوصی ها هم اکثرا آی دی ها را باید اد کرد و تا مدت ها پشتیبان افراد در یاهو بود .

خواهشا قیمت قالب ها و مسولیت فروشندگان را در سایت های طراحی وب بعد از فروش قالب را بررسی کنید چون قیمت بالا و پشتیبانی کم را مشاهده میکنید .
صفحه‌ها: 1 2