مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: کدامین هاست؟
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
با سلام به تمامی اعضای مای بی بی ایران

هر کدام از شما دوستان از کدام شرکت هاست گرفته اید ؟ آیا از سرعت آن راضی هستید؟

مقایسه اصلی من بین 3 شرکت آشیانه هاست ، Hostdl و میهن وب هاست میباشد .

در صورتی که از هر کدام از آن ها تا به حال هاست گرفته اید خواهشا مرا راهنمایی کنید . متشکرم
سلام

من از میهن وب هاست قبلا گرفته بودم و قبل از اتمام آن به هاست دیگر رفتم که الان راضیم.

من اصلا راضی نبودم
ارتباط7

هم قیمتش مناسبه هم سرعت هم امنیت

http://user.ertebat7.ir/cart.php
www.netafraz.com
نت افراز بهترین هاستینگ ایرانی است که تا به حال دیدم
دوستان نظرشون راجع به ایران سرور چیه؟
نت افراز فوق العاده اس. كيفيتش فوق العاده اس و فوق العاده تر از اون پشتيبانيش
(۱۳۹۱/۴/۲، ۰۷:۴۲:۲۹ صبح)M48D1 نوشته است: [ -> ]دوستان نظرشون راجع به ایران سرور چیه؟

من از ایران سروری که بنرش در بالای سایت هست سرویسی نداشتم
ولی از این ایران سرورBig Grin
http://iranserver.com/
سرور اختصاصی و هاست داشتم , شرکت بزرگی هست پشتیبانی و کیفیت سرویس ها هم عالی هست.ولی قیمتش بالا هست.

ولی پیشنهاد من هم نت افراز هست مخصوصا برای انجمن ساز مای بی بی.
نت افراز پشتیبانی بسیار قوی و حرفه ای داره , طرز برخورد با مشتریانش هم بسیار عالی هست. همچنین برای کوچترین سایت ها هم ارزش قاثل هستند.

از میهن وب هاست سرویس داشتم ولی در عرض یک سال به پشتیبانی کاری نداشتم (یعنی سایتی که رویش بود سایت معمولی و بی دردسری بود) ولی چندین باز قطعی و افت سرعت داشت در نتیجه توصیه میکنم برای کارهای حرفه ایی از میهن وب هاست استفاده نکنید.

موفق باشید
Heart
دوستان انجمن ساز مای بی بی نیست . من در حال ایجاد یک پرتال دانلود هستم (ورد پرس)
من هم از نت افراز استفاده می کنم و از پشتیبانیشون راضی هستم.

زمانی که دیدم (4 ماه پیش) سایت های General و ایران فروم نوشتند که از نت افراز استفاده می کنند

بنظرم اومد که باید سایت خوبی باشه و بعد در سوالاتی که قبل از خرید از فروش آنلاینشون داشتم دیدم

صداقت هم دارند، مثلا گفتند که ایران فروم از سرویس هایی که توی لیست فروش داریم استفاده نمی کنه و سرور دیگری دارد،

در حالیکه می توانستند این را هم نگن.
من که از میهن وب هاست گرفتم و کاملا راضی ام،قیمتی هم که واسه پنلم گرفتم با همه میزبانی هایی که تو این تایپیک گفته بودین مقایسه کردم بهتر بود از همشون.
جز یک مورد تو این چند ماه که اونم اوایله تحریم بود و مشکل پرداخت وجه پیش اومده بود مشکلی تا الان نداشتم و پشتیبانیشون هم بد نبوده،همیشه حاضر بودند
صفحه‌ها: 1 2