مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: محرومیت از مرجع پشتیبانی ...
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان

به اطلاع میرساند که این جانب از مرجع پشتیبانی مای بی بی ... محروم شده و دلیل محرومیت من رو هم مدیر محترم اینجوری بیان کرده :

[تصویر:  Untitled.png]

نمیتونم پیغامی به مدیرش بنویسم و چون میدونم هر روز اینجا یا خودش پلاسه یا بعضی از مدیراش اینجا مینویسم:

عزیزم اتفاقا اینجا(منظورم همون پشتیبانی) مهدکودک هستش که اگه مهدکودک نمیبود نمیرفتی 4 نفر و جمع کنی به قول خودت پشتیبانی مای بی بی فارسی بزنی و ترجمه ی اینجارو که 99 درصد شک دارم کار خودتون باشه برداری و به اسم خودتون بزنی عزیز دل،منو که بیرون کردی خیالمم هم نیست تا زنده باشه مای بی بی ایران و همکارانش و کاربرانش و کلا کلیه ی دست اندرکارانش.

موفق باشی عزیزم تو به قول خودت پشتیبانیتون

زنده باشه مای بی بی ایران
درود

باو این دوستانی که پشتیبانی زدن مشکلات روانی دارن لول

چون میخونی منم همینجا مینویسم بخون !

طرف اومدی آی دی منو اد کرده 4 تا لیچار بارم کرده بهش گفتم حرف تو نت باد هواس پاشو یه جا ! هر جا که باشه بیا ببینم حرفه حسابت چیه ؟ آیدی منو ایگنور کرد هیچی هم نگفتو رفت ! لول !

واقعا مهد کودک در شانشونه ! البته این کسی که میگم ادمین پشتیبانی معروف نیس :دی ادمین پشتیبانی غیر معروف جدیده ! لوووووول !

پیروز باشید
با سلام؛

من خیلی می خوام جلوی خودم رو بگیرم و وارد این بحث ها نشم... آخه این بحث ها هیچوقت به جایی نمیرسه ... ( از لحاظ کلی می گم و به جز دشمنی چیزی حاصلش نیست )...

در کل من به جناب پارس می گم که انجمن شما شناخته شدست و یک اعتبار خاصی داره و شایسته نیست که چنین بحثهایی توش بوجود بیاد... ماشاالله همه ی بچه های اینجا فهمیده هستن و می تونن خوب و بد رو از هم تشخیص بدن... چیزی که من دیدم پشتیبانی قوی تیم شما بوده...

از قدیم گفتند که جواب ابلهان خاموشیست...

به نظرم شما با همین قدرت و انرژی کار کنید و به دشمنان و حسودان توجه نکنید...

شوربختانه عده ای می خواهند که این همبستگی و انسجام اینجا رو از بین ببرند و این اخراج کردن کاربران فقط هیزمیست که خودشون رو خواهد سوزاند... چرا که سرمایه ی هر وب سایت کاربرانش هستند و بس...

من به مدیران اون سایتها اعلام می کنم که کاربران آزاد هستند که در هر سایتی که دلشون می خواهد فعالیت کنند و هیچ کسی حق ندارد آنها را محدود کرده و براشون خط و نشان بکشد...

مطمئناً من و همه ی کسانی که این پست رو می خونن کپی رایت شما را حفظ می کنیم و روی بودنش در انتهای سایتهامون تاکید داریم...

همچنین قدرت بالای فارسی سازی شما بر کسی پوشیده نیست و حمایت از ما کاربران در نسخه های جدید منتشر شده از طرف شما و فارسی سازی های سریع و به موقه ی شما قابل ستایشه... من دلیلی نمی بینم بخوام حتی به سایتهای دیگه سر بزنم چه برسه که بخوام چشمم رو روی منابع غنی اینجا ببندم و برم از خدمات ناچیز اونها بهره ببرم.

تنها خواهش من از دوستان این هست که دیگه این بحث ها رو اینجا تموم کنند تا تمرکز بیشتر روی قویتر کردن کارها و پیشبرد اهداف باشه...

اگر گزافه ای گفتم به بزرگواری خودتون ببخشید...

با سپاس
من نمیدونم چرا اینجا اینقدر که پست بی ربط واسه ایجاد جنجال زده میشه ،دوستان تلاش نمی کنند یه پست مفید بزارن Huh
خدایش برید پشتیبانی های جوملا رو نگاه کنید حداقل 3 تا پشتیبانی بزرگ داره نزدیک چند صدتا سایت کوچیک دیگه که فقط توی یه مبحث تخصصی جوملا دارن فعالیت می کنن تا حالا بنده مشاهده نکردم توی یکی از اون سایتها اینجور پستها یا مسائل جنجالی به وجود بیاد .هم دارن به صورت موازی با هم کار می کنن .
این خاله زنک بازیها رو بزارید کنار تقریباً به طور میانگین توی هفته دو یا سه تا از این پستها زده میشه .
Angry
یکی اومده پارسی ساز شما رو به اسم خودش برده خیلی محترمانه با دلیل و مدرک یه پست ایجاد کنید با دلیل بگید.فلان سایت اومده اینکار رو کرده پست رو هم از همون اول قفل کنید کسی بیخود نیاد اونجا جنجال ایجاد کنه.هرکی خوند یه تشکر از نویسنده مطل می کنه به نشانه اینکه ما هم حرف شما رو قبول داریم این میشه اطلاع رسانی و یه دفاع ناچیز از حق تون نا سلامتی ادعای مسلمونیتون میاد .
خواهشاً مدیران عزیز اینجور پستها رو خیلی سریع حذف کنند دو سه بار اینکار رو بکنید دیگه کسی وقتش رو واسه اینکارها تلف نمی کنه
اینجوری پیش بره فردا دعواهای خونوادگی رو هم اینجا باید دنبال کنیم
برای جلوگیری از هرج و مرج بسته شد
درضمن
اینم دلیلش
http://community.mybbiran.com/thread-10779.html