مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: مشکل در گرد کردن خط های پست بیت
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام . من میخواهم مانند این سایت خط های پست بیت و امضا گرد شود الان بصورت مستطیل هستش و میخواهم گوشه های گرد شود
کد های گلوبال سی اس اس من
کد php:
padding-left4px;

padding-right2px;

padding-top2px;

padding-bottom2px;

background-color#eeeeee;

border-top2px solid #c8c6c6;

border-right2px solid #c8c6c6;

border-left2px solid #c8c6c6;

border-bottom2px solid #c8c6c6;

margin-bottom4px;
    -
moz-box-shadow0 2px 6px #b3b3b3;

-webkit-box-shadow: -1px 2px 2px #b3b3b3;

moz-border-radius-bottomright6px;

moz-border-radius-topleft6px;

webkit-border-top-left-radius6px;

webkit-border-bottom-right-radius6px;

font-weightbold
احتمال میدم یکجا اشتباهی کردم و کدی تکرار شاید شده باشه لطفا راهنمایی کنید .
سلام
webkit-border رو افزایش بده ، هرچه بیشتر افزایشش بدی بیشتر گرد میشه

موفق باشی
هیچ تاثیری نداشت
منفی کمش کن ببین چه طوری میشه
کدهایی که بالا گفتم در گلوبال سی اس اس بود و من اینجوری در پست بیت ازش استفاده میکنم ولی گرد نمیشه دلیلش چیه مثلا نمونه کد زیر.
کد php:
<td class=" testbit">
<
span <span class="smalltext" style="color:#757675;">میزان اخطار: </span>{$post['warninglevel']}
</
tr></table
سلام

برید توی Post Bit Templates بعدش postbit_signature و کدهای این فایل را با کدهای زیر جایگزین کنید . من امتحان کردم کار کرد برای خودم !! البته برای احتیاط یه کپی از کدها بگیرید که اگه خراب شد برگردونید
کد:
<fieldset class="fieldset" style="border-radius: 15px 0px 15px 0px;"><legend><b><strong><font color="#0000FF">امضای

{$post['username']}</font></strong></b></legend>

{$post['signature']}

</fieldset>
ممنون مشکلم حل شد . فقط چطوری میشه کاردی که دور امضا زده میشه به انداز نوشته تغییر کنیه منظور طول امضا را میگم. چون الان من یک کلمه نوشته و طول کادر اندار طول پست بیت شد

اینم کد ها
کد php:
<fieldset class="testbit" style="border-radius: 20px 10px 20px 10px;"><legend><b><strong><font color="#0000FF">امضای

<span class="largltext"><a href="#" id="profilelink_{$post['pid']}">{$post['username_formatted']}</span></strong></a></font></strong></b></legend>

{
$post['signature']}

</
fieldset
خواهش میکنم . منظورتون اینه که هرچقدر طول امضا بیشتر باشه هماهنگ با اون کادر افزایش پیدا میکنه یا اینکه با افزایش طول امضا کادرش از پیست بیت میزنه بیرون ؟Huh
ببینید وقتی من یک کلمه امضا تایپ می کنم ، طول کادر امضاء ( ارتفاع را نمیگم ) اندار طول پست بیت میشه من میخوام مثلا یکی دو سانت بیشتر باشه نه به اندازه پست بیت.
بله متوجه شدم . فکر نکنم بشه با طول امضا ستش کرد . البته شاید بشه و من بلدم نباشم . اما الان میشه طول کادر امضا رو کم کرد اما خب اگه یه کاربرها 3 متر امضا گذاشت ! اون موقع از کادر میزنه بیرون !