مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: نظر سنجی کیفیت هاست
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
خوب دوستان من همچنان دنبال یه هاست خوب هستم که کیفیت مناسب و بدون قطعی بهم بده همچنین سرعتش واسه ایران هم مناسب باشه تصمیم دارم دیگه این بار حتما واسه امتحان هم که شده یه سرویس ایران بگیرم ببینم چطور هست و آیا واقعا ارزش داره یا نه؟
خوب بعد از مکاشفت های طولانی این دو شرکت کمی بهتر بودن حالا میخوام ببینم اگه کسی سرویس ازشون گرفته راضی بوده یا نه
1-شرکت نگاه روشن پارس
2-فراسو سامانه پاسارگاد
3-ایران سرور

خواهش میکنم از دوستانی که از این سرویس ها استفاده کردن نظر بدن و یا شرکت هایی که هاست ایران دارن رو معرفی کنن با تشکر
هاست من "نت افرازه". آدرسش توی امضام هست.
پشتیبانی و سرعتش واقعاً بی نظیره
من گفتن هاست ایران میخوام نه آلمان پس لطفا فقط هاست ایرانی معرفی کنید یا اگه تجربه کار با این شرکت ها رو دارید بگید
ایران سرور عالی هست.
سرعت فوق العاده بالا
قطعی هم در این 6ماه کلا 1 ساعت، اگه همه رو جمع کنم.
من از فراسو هاست ایران داشتم
سرعتش خوب بود ولی پشتیبانیش من زاضی نبودم یعنی حرفه ایی نیستند
از ایران سرور هم سرویس داشتم ولی نه ایران کیفیت سرویس دهی عالی بود و پشتیبانیش هم همینطور
نگاه روشن پارس را اصلا توصیه نمیکنم من که راضی نبودم
Heart
بهترین شرکت هاستینگ ایرانی ==>> ایـــــــران هاست ==>> http://www.iranhost.com
همه چیزش عالیه فقط یه خورده قیمت هاش بالاست
لازم به ذکر هست که این سایت بیشتر سایت های خفن دولتی ایران رو ساپورت میکنه مثل سایت پیـــوند ها !
به قول دوستمون ایران هاست بهترین هست با توجه به آمارها ولی چون فقط و فقط سرورهاش ویندوز هستن قیمت بالاست اما پشتیبانی و کیفیت 20 . در ضمن طبق صحبتی که داشتم باهاشون سرورشون رو پارس آنلاین هست

بعد از این در بین شرکت ها ، ایران سرور رو می پسندم چون بین 10 هاستینگ برتر ایران هست طبق آمار و پشتیبانی خوبی داره و سرورش هم رو افرانت هست که نیازی به گفتن نداره

امیدوارم مفید باشه
سلام
شرکت پویا سازان . توی اصفهان هم هست
خوب من یه هاست افرانت از نگاه روشن پارس گرفتم شکر خدا سرعت که عالیه برخورد و پشتیبانی هم خوب بوده تا اینجا اگه خوب بود انجمنم رو هم منتقل میکنم ایران فعلا در حال تست هاست و کیفیت سرور ها هستم

تا اینجا از نظر سرعت که بررسی کردم نسبت به هاست قبلیم فعلا یکم بهتر هست هاست قبلیم هتزنر آلمان خود الان تو سایت های تست سرعت و حتی تست سرعت گوگل که رفتم سرعت رو بهتر زده بود به هر حال از همه بروبچه ها ممنونم تجربیات خوب یا بد بودن کیفیت سروریس رو همین جا قرار میدم که دوستان استفاده کنن
(۱۳۹۱/۲/۲۷، ۱۱:۴۷:۱۱ صبح)pdistb.ir نوشته است: [ -> ]خوب دوستان من همچنان دنبال یه هاست خوب هستم که کیفیت مناسب و بدون قطعی بهم بده همچنین سرعتش واسه ایران هم مناسب باشه تصمیم دارم دیگه این بار حتما واسه امتحان هم که شده یه سرویس ایران بگیرم ببینم چطور هست و آیا واقعا ارزش داره یا نه؟
خوب بعد از مکاشفت های طولانی این دو شرکت کمی بهتر بودن حالا میخوام ببینم اگه کسی سرویس ازشون گرفته راضی بوده یا نه
1-شرکت نگاه روشن پارس
2-فراسو سامانه پاسارگاد
3-ایران سرور

خواهش میکنم از دوستانی که از این سرویس ها استفاده کردن نظر بدن و یا شرکت هایی که هاست ایران دارن رو معرفی کنن با تشکر

دوست عزیز مدتیه که من مشتری هاست شرکت ایران هاست هستم پیشنهاد میکنم هاستت رو از اینجا بگیری ادرسش رو برات میذارم. پشتیبانی خیلی خوبی داره و هر زمان بخوای میتونی باهاشون در ارتباط باشی. درسته قیمتش بالاس اما Uptime خیلی خوبی داره و پولش به پشتیبانیش میارزه

https://iranhost.com/
صفحه‌ها: 1 2