مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: در مورد Mohammad-Za
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام

مدت زیادی است از مدیر خوبمون Mohammad-Za خبری نیست (9 فروردین تا امروز).
متاسفانه پیغام های من هم به مدیران از جهت اطلاع از ایشون بی نتیجه بوده و جوابی نگرفتم که اصلا انتظار چنین رفتاری از مدیران سایت رو نداشتم. به هر حال نگران Mohammad-Za هستم چون ایشون فرد محترم و دوستداشتنی هستند. خدای نکرده برای ایشون اتفاق بدی نیفتاده باشه؟ اگر کسی از ایشون اطلاع داره اطلاع رسانی کنه.
Big GrinTongue
در اینجا هم بنده باید بگم سرچ کنید
Big Grin
http://community.mybbiran.com/thread-10078.html
نمیدونم چرا اینجا برخی ها کاسه داعتر از آش هستند، و طلبکارانه صحبت میکنند؟ برادر من یا جواب نده یا اگه می خوای جواب بدی لحن طلبکارانه شما برای چی هست؟
خب شاید یکی مثل من ندونه که ایشون همون آقای زنگنه هستند. لطفا شما که بعنوان کاربر پاسخگو و قدیمی هستید لااقل رعایت کنید.

به هر حال از اطلاع رسانیتون ممنون هستم.Smile
(۱۳۹۱/۱/۲۸، ۰۷:۲۴:۰۸ صبح)poolmand نوشته است: [ -> ]نمیدونم چرا اینجا برخی ها کاسه داعتر از آش هستند، و طلبکارانه صحبت میکنند؟ برادر من یا جواب نده یا اگه می خوای جواب بدی لحن طلبکارانه شما برای چی هست؟
خب شاید یکی مثل من ندونه که ایشون همون آقای زنگنه هستند. لطفا شما که بعنوان کاربر پاسخگو و قدیمی هستید لااقل رعایت کنید.

به هر حال از اطلاع رسانیتون ممنون هستم.Smile
درود
دوست من ببخشید
قصد بنده فقط یکم شوخی بود که زیادروی کردم ببخشید ولی قصدم طلبکارانه نبود به خدا
امیدوارم تو دلتون از من ناراحت نباشید چون اصلا این نیت را نداشتم و فقط برای شوخی بیان کردمHeartBlush