مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: در خواست محرومیت کاربر _reza
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
همین طور که توی قوانین خوندم نوشته زدن انجمن پشتیبانی mybb که موازی با مای بی بی ایران کار می کنه محرومیت داره پس این انجمن :http://mybbfree.ir/index.php
مدیر : کاربر _reza
همون طور که تو قوانین اومده عضویت کاربران بن مجاز نمیباشد آقای توفیقی.
موفق باشین
(۱۳۹۱/۱/۲۴، ۰۷:۵۰:۱۷ صبح)alijoon نوشته است: [ -> ]همین طور که توی قوانین خوندم نوشته زدن انجمن پشتیبانی mybb که موازی با مای بی بی ایران کار می کنه محرومیت داره پس این انجمن :http://mybbfree.ir/index.php
مدیر : کاربر _reza

ادامه این قانون رو هم می خوندی Big Grin

نقل‌قول: قانون شماره 14 :

عضویت در انجمنهایی که موازی مای بی بی ایران فعالیت مینمایند و مورد تائید این مرجع نمیباشد موجب محرومیت دائمی و محرومیت از پشتیبانی میشود

یاد شوخی های دبستان افتادم با دیدن این تاپیک واقعا متاسفم
دردی که MyBB در ایران داره از اینه که باید اول یه مشت بچه رو تربیت کنه بعد به MyBB بپردازه.
اوه Big Grin
الان باز دعوا میشه بعد همه هی این موضوع رو دنبال میکنن ببینن چی میشه
مشکل کل این سایت به جرات میتونم بگم از اینه که کاربر امید استار و دوستان(یا خودش که مولتی یوزر ) میباشد اگر اینها بروند به خدا درست میشه اینم مدیر سایتش توفیقی بودDodgy
آقای نجفی شما کار برزگی انجام میدن

تربیت افراد خبره در ضمینه مای بی بی کار کمی نیست شما فرد بزرگی هستید

البته کاش میشد .... ولش کن الان یه چیز بگم یا پاک میشه یا بن میشم
مدیران عزیزی که تاپیک ها را بازدید میکنند . بهتر نیست یا موضوع را پاک و از دسترسی خارج کنند و یا اون رو ببندند . فکر کنم این کار به کم شدن این مسایل در سایت هم کمک کنه .
من دیدم هر وقت تاپیکی این چنینی زده میشه تا 5 یا 4 صفحه به بالا ادامه پیدا میکنه و در آخر بسته میشه!
M48D1 کاملا باهات موافقم
چیه این بحثا هی کش پیدا میکنه
همون اول پاک کنید بره پی کارش
به نظر من برای یکبار هم که شده قانونی برخورد کنید دیگه مشاهده اینگونه تاپیک نخواهید بود هم شما راحت میشید هم ما کاربران بیشتر از اطلاعات شما اسفاده میکنیم چون اینجوری فقط شما باید جوابگوی چندین نفر که دوست دارند بین کاربران دعوا درست کنند باشید و بار علمی انجمن پایین میاد و هم دیگه اینگونه افراد حساب دستشون میاد .
با تشکر .
صفحه‌ها: 1 2