مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: مشکل در گروه کاربری
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
با سلام
من میخوام گروه کاربری جدید اضافه کنم ولی وقتی اضافه میکنم میخوام براش ستاره گروه تعریف کنم همون ستاره گروه پیشفرض میاد توگروه کاربری پیش فرض میشه عوض کرد ولی تو گروهای کاربری جدیدی که میذارم همون ستاره گروه پیشفرض میاد ایا مای بی بی برای گروهای جدید امکان تغیر ستاره رو نداره یا پلاگینی چیزی برای این مشکل هست؟
مای بی بی من 1.6.5 هست
ادرس انجمنتون رو قرار دهید تا قرار ندهید راهنمایی نمیشوید طبق قانونHeart
http://na30im.com/forums/showthread.php?tid=5509
ببخشید حواسم نبود این بخشو نگاه کنید کاربر مهران جای مدال عکس گروه ولی براش اومده شده 2 تا عکس
دادا شما ادرس عکس ستاره رو جای عکس مشکیه بدید حله اگر متوجه نمیشید شات بزار براتون روش توضیح بدمHeart
میذارم بخدا نمیشه میخوای بدم خودت بیای تست کنی اصلا خیلی عجیبه گروهای اصلی رو میشه ویرایش کرد ولی گروهی که من میسازم نمیشه
دسترسی پی ام کنHeart

درود
مشکل شما رو متوجه نشدم از کجا و با تبدیل گروهها میتوانید درستش کنید
مثال مهمان ستاره نیاز ندارد میتوانید جایش را بیا ناظم عوض کنیدHeart
شما می توانید این ستارها را بدون آپلود در هاست قرار دهید .

از طریق پنل ادمین / گروه ها و کاربرها / گروها / گروه مورد نظر

در تصویر ستاره لینک را قرار دهید به این شکل هم میتوانید ستاره ها را قرار دهید .

Online-wrestling.ir

Up.Online-wrestling.ir
دادا هم من هم ایشون امتحان کردیم نشدHuhConfused
نقل‌قول: ببخشید حواسم نبود این بخشو نگاه کنید کاربر مهران جای مدال عکس گروه ولی براش اومده شده 2 تا عکس
خب به نظر من متغییرش 2 بار تکرار شده یکیشو پاک کنی درست میشه

پنل مدیر کل >> قالب ها و پوسته ها >> قالب ها >> قالب مورد نظر >> Post Bit Templates
>> postbit_groupimage
فکر میکنم متغییرش این باشه
کد php:
{$usergroup['image']} 
چک کنید اگر 2 تا بود پاکش کنید .
توصیه به شما دوست عزیز در قسمت پست بیت کلاسیک بخش حالت من را درون کادر قرار نداده اید و جدول را باز کرده و بسته اید در واقع حالت من شامل آن نمی شود.

--------------------------
یک کادر بیهوده هم در زیر آواتار قرار داره اون رو هم حذف کنید .
------------------------
در ضمن وقتی مشکلاتی در زمینه تنظمیات مای بی بی دارید ابتدا پلاگین هایی که نصب کردید را چک کنید سپس جداول رو بازسازی کنید . در ضمن نسخه انجمنتون رو هم آپگرید و از پلاگین های آپدیت شده استفاده کنید