مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: ثابت بودن افراد در لیست انلاین
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
پس از تغییر سرور :

حدود 15 نفر از کاربران هستن که با اینکه 8 - 9 ساعت از زمان اخرین فعالیتشون گذشته ولی اسمشون هنوز هست و بصورت انلاین نشون میده

ضمن اینکه وقتی مشاهده افراد انلاین رو میزنی این 15 نفر باز در صدر هستند با اینکه زمان فعالیت و مکانشون از بقیه قدیمی تر و مال 8 - 9 ساعت پیش بوده

کارهایی که انجام دادم:

اطلاع به سرور که زمانش یا هر مشکل دیگه ای را چک کنه = مشکلی نبود

باز شماری کل امار های انجمن = رفع نشد

بازسازی و بهینه سازی دیتابیس = رفع نشد

دیگه موندم چیکار کنم . از اساتید عزیز کسی میدونه این قضیش چیه ؟

ضمن اینکه هیچ پلاگین و... نصب یا غیر فعال نشده و فقط پس از تغییر سرور این اتفاق افتاده
ادرس انجمن
(۱۳۹۱/۱/۲۳، ۱۹:۳۶:۵۳ عصر)kamyar96 نوشته است: [ -> ]ادرس انجمن

بنده حدود 3 سال سابقه کار با mybb دارم و 75 هزار کاربر هم دارم

بنا به دلایلی نمیخوام ادرس انجمن را اینجا بگذارم و این مورد را من قبلا هماهنگ کردم در یاهو و همچنین پیام خصوصی با چند نفر از مدیران اینجا . ولی مثل اینکه هر بار باید توضیح بدم به تک تک کاربران که چک کردن ادرس انجمن ها مربوط به مدیران هست نه شما

به هر حال تاپیک رو منحرف نکنید اگر از دوستان کسی این مشکل را میدونه دلیلش چیه ممنون میشم چون هنوز نتونستم رفعش نکردیم
(۱۳۹۱/۱/۲۴، ۰۰:۱۲:۲۶ صبح)Farhoodi نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۱/۱/۲۳، ۱۹:۳۶:۵۳ عصر)kamyar96 نوشته است: [ -> ]ادرس انجمن

بنده حدود 3 سال سابقه کار با mybb دارم و 75 هزار کاربر هم دارم

بنا به دلایلی نمیخوام ادرس انجمن را اینجا بگذارم و این مورد را من قبلا هماهنگ کردم در یاهو و همچنین پیام خصوصی با چند نفر از مدیران اینجا . ولی مثل اینکه هر بار باید توضیح بدم به تک تک کاربران که چک کردن ادرس انجمن ها مربوط به مدیران هست نه شما

به هر حال تاپیک رو منحرف نکنید اگر از دوستان کسی این مشکل را میدونه دلیلش چیه ممنون میشم چون هنوز نتونستم رفعش نکردیم

دوست عزیز من اصلا کاری با مدیران ندارم
این کار غیر قانونی
چون قانون میگه به کسی کمک کن که کپی رایت درست کرده و ادرس انجمنشو داده
و این کار اشتباه
من دارم میگم به علیرضا گفتم ! در ضمن مساله ما که کپی رایت نیست به خاطر یه سری مزاحمت ها هست !!!

یوزر ان 15 نفر را حذف میکنم . پاسخ نخواستیم

موفق باشید .
برای .۵ نفر یک یوزر ۰۰۰۰ ازید

یوزر ها رو ادقام کنید
مشکل را باید مدیر سرور سایت شما حل کند چون مشکلات این چنینی باید توسط سرور برطرف شوند .
آی پی افراد را به مدیر سرور بدهید .
در ضمن با یکی از این افراد هم در مورد این که چگونه وارد سایت شما میشوند سوال بپرسید شاید عامل مشترکی داشته باشند و شما را به حل مشکل نزدیک تر کند.

موفق باشید