مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: این یکم تخصصیه متخصصا جواب بدن
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
من توسط پلاگین SR MyBBCoder چند مای کد به ادیتورم اضافه کردم که کاربر به راحتی میتونست آدرس مستقیم موسیقی رو بذاره و تو پست ها موسیقی پخش بشه

[تصویر:  13336256541.jpg]

مثل شکل زیر

[تصویر:  13338121301.jpg]

ولی جدیدا دیگه آهنگهای که حتی قبلا میخوندن دیگه نمیخونند و جدیدا مدیر هاست تابع file_get_content رو برای امنیت بیشتر روی سرور بسته

من میخوام بدونم این پلاگین از این تابع استفاده میکرد ه یا مشکل از جای دیگست

(یکی میگفت بله از این تابع استفاده میکرد یکی میگفت نه منم موندم Confused پس خواهشا متخصصا جواب بدن؟؟؟)
آپ ... Huh
آیا به نظرتون این کدها و عکسها را از جایی فراخوانی میکرد؟
اگر در پوشه پلاگین عکس این موارد در پوشه image میباشد خیر اما اگر عکسی موجود نیست بله پلاگین توسط این تابع از جایی دیگر که پلاگین نویس تنظیم کرده برای سرعت و عدم نیاز به آپدیت استفاده مینموده البته این تابع خطرات زیادی برای سرور و سایت دارد با تشکر

با سلام الان گفتم این تابع تابع زیباییی است گفتم یه معرفی کنم بعضی وقتها آدم ازش معجزه میبینه

کد:
file_get_contents

کاربرد :
میتوانید قسمتی یا کلی از سایتی را در آدرس دامنه و یا سایت خودتان بازخوانی نماییید بطوریکه به روزرسانی نیز داشته باشد

نمونه کد ایجاد شده
کد:
            <?php
$khoshnevis = file_get_contents("http://www.mesghal.com");
preg_match('/<table border="1" width="500" cellspacing="4" cellpadding="2" bgcolor="#FFFFCC" bordercolor="#FFFF00" id="table7">.*?<\/[\s]*table>/s', $khoshnevis, $matches);
echo $matches['0'];
?>
به متغیر خوشنویس که با تابع برابر شده توجه و همچنین آی دی تیبل موفق باشید
در ضمن نتیجه این کد فراخوانی یکی از جداول سایت ارز در سایت خودم میباشد که به روز نیز میشود
http://yektahost.net/Dollar.php

HeartHeartHeart
امیدوارم با این کدهای چند خطی و آموزش ناقص من بتونید
Shaked World
کنید Heart[/payment]

معمولا در برنامه نویسی php یک تابع را با یک متغیر که با علامت $ مشخص میشود برابر مینمایند

اگر وقت و عمری باشه و نویسنده اجازه بده و اگر واقعا این پلاگین از این تابع استفاده میکند فایلها و عکسها و کدنویسی ها را در سرور خود بارگزاری و پلاگینی بازنویسی شده بر طبق سرور خودم براتون آماده میکنم تا همیشه برقرار باشد
اما باز میگویم این تابع مشکلات فراوانی ایجاد مینماید با سپاس
همه چیز درسته وقتی play میزنم میزنه no found یعنی همچین آدرسی که برا آهنگ دادم وجود نداره پس چون میخواد آهنگ رو فراخوانی کنه از این تابع استفاده میکنه پس مشکل من همین تابعه که از رو سرور غیر فعال شده درسته ؟
دقیقا همینطوره میشه فایل پلاگین را با نوت پد یا اکسپرشن وب باز نمایید و محتویاتش را اینجا قرار دهید؟
داداش پلاگینه که استفاده میکنم اینه
خسته نباشید پلاگین که عکسها را داراست؟
تو کدها هم خبری از اون تابع نبود مشکل چیز دیگری است
(۱۳۹۱/۱/۱۹، ۱۴:۴۲:۳۱ عصر)baxe rapper نوشته است: [ -> ]خسته نباشید پلاگین که عکسها را داراست؟
تو کدها هم خبری از اون تابع نبود مشکل چیز دیگری است

پس مشکل چیه خواهشا کمکم کنید ؟Confused
لینکی که تو موضوع بین مای کد قرار میدین رو بذارین اینجا
(۱۳۹۱/۱/۲۰، ۰۳:۳۲:۵۴ صبح)Cancer9003 نوشته است: [ -> ]لینکی که تو موضوع بین مای کد قرار میدین رو بذارین اینجا

لینک چیو بذارم اینجا میشه واضح تر بگین ؟؟؟؟
صفحه‌ها: 1 2