هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
در خواست ادیتور
سلام دوستان و مدیران انجمن مای بی بی ایران من ادیتور پیشرفته را الان روی انجمنم نصب کردم و در کپی پست هیچ مشکلی نداره و واقعا قوی هست اما انجمن من جوری هست که نیاز شدیدی به جدول در ارسال ها داریم و ادیتور پیشرفته این قابلیت رو نداره هرجور که شما بگین من تست کردم درست نشد حالا در خواست داشتم که دوستان پلاگین نویس یه ادیتور کامل برام بنویسن هزینش هم هرچقدر بشه پرداخت میکنم راسش من میخواستم برو روی وی بی ولی وقتی با ایران فروم صحبت کردم واسه بهینه سازی انجمن پشیمون شدم و به قدرت مای بی بی پی بردم حالاهم که قراره باشم پس حاضرم هزینه کنم تا اون چیزی که میخوام رو داشته باشم
دیجیتال بدانید
انجمن تخصصی دیجیتال=>دیجی دان
www.forum.digidan.ir
پاسخ
شما میتونید از پلاگین کشیدن جدول استفاده کنید
http://community.mybbiran.com/thread-7269.html
و همچنین شنیدم که اگر در اکسل جدول بکشید و در ادیتور کپی کنید پشتیبانی میکنه
مهم بودن رو فراموش کن!

تیتر روزنامه ی یکشنبه، زباله ی روزدوشنبه است …

پاسخ
و همچنین می تونید از ادیتور SCEditor که تازه ست شده و در آخر هفته پارسی شدش هم قرار می گیره و ساخت جدول داره استفاده کنید.
پاسخ
والا من هرچی تو وورد و اکسل کپی کردم رو نشون نداد
این ادیتور رو هم که شما میگی من تو انجمنی که گفتی واسه تست اومدم کپی جدول رو قبول نمی کرد فک کنم باید دست به دامن مملی بشیم ولی اونم از دست چند تا آدم بی شعور ناراحته و گذاشته رفته
هات ادیتور خوبه جدول ها رو کامل کپی میکنه اما بعد از چند روز دیگه کار نمیکنه و ادیتور واقعا مشکل داری هست کاش بچه ها یه ادیتور خوب و کامل رو میزاشتن پولی من هرچه بود میخریدم ولی یه سری مشکلات پیش اومده که بچه ها نا امید شدن
چون چند نفر کپی رایت رو حدف کردن بقیه هم باید دچار مشکل باشن

یه انتقاد کوچولو:نمیدونم مدیرای انجمن و پلاگین سازها اینو میخونن یا نه ولی این موضوع کپی رایت یکم داره لوس میشه البته من از همین جا از همه بچه ها تشکر میکنم واسه کاراشون ولی این مسئله کپی رایت توی بعضی از پلاگین ها واقعا آزار دهنده هست چون برای یه پلاگین کوچیک طرف اومده اسم خودشو سایتشو و... رو گذاشته که بگه من نوشتم البته حق هم داره ولی به نظر من پلاگین های مفید و به درد بخور را بیان پولیش کنن حالا اگه خیلی کاربرها ازش استفاده میکنن قیمتش رو پایین بذارن این جور بهتره و هم به مای بی بی کمک شده هم به سازنده پلاگین هم به خود بچه ها فقط امید وارم ازم ناراحت نشده باشید
دیجیتال بدانید
www.forum.digidan.ir
پاسخ
(۱۳۹۱/۱/۲، ۱۴:۳۸:۴۳ عصر)pdistb.ir نوشته است: این ادیتور رو هم که شما میگی من تو انجمنی که گفتی واسه تست اومدم کپی جدول رو قبول نمی کرد فک کنم باید دست به دامن مملی بشیم ولی اونم از دست
من با مرورگر اپرا و اینترنت اکسپلورر توش تست کردم کامل و خوب کپی کردن جدول رو پشتیبانی می کنه.
این طوری که معلومه چند نفر دیگه هم تست کردن کارکرده.
پاسخ
ممکنه مال مرور گر باشه به قول شما فردا تست میکنم
دیجیتال بدانید
www.forum.digidan.ir
پاسخ
آقا مشکل هنوز پابرجاست کسی میتونه مشکل منو حل کنه؟
پلاگین ادیتور یا ادیتوری که از کپی پست و جدول پشتیبانی کنه هزینش هم مشکلی نیست
دیجیتال بدانید
www.forum.digidan.ir
پاسخ
خیلی جالبه حتی پلاگین نویس ها هم علاقه ای به این کار ندارند نمی دونم چرا ولی به نظر من شما پلاگین های مهم رو پولی بزارید هرکسی نیاز داشت خرید میکنه دیگه این جور بهتر نیست؟

دوستان من همچنان مشکل جدول رو دارم

یک سوال:
پلاگین ادیتور TinyMCE V.2.5 Black Edition یه پلاگین ادیتور خیلی خوبه که فقط باید html فعال باشه حالا من یه سوال داشتم فعال بودن html چه ضرری داره من بلد نیستم ممنون میشم توضیح دهید

سوال دیگه مایه پلاگین داریم که حق استفاده از html رو به یه عده خواص بده مثلا فقط مدیراه و بقیه وقتی از ادیتور استفاده میکنن نتونن html ارسال کنن؟اگه این جور باشه خیلی خوبه نه؟
دیجیتال بدانید
www.forum.digidan.ir
پاسخ
ریسک امنیتی داره.
بله پلاگینی هست که Html رو در ارسال ها فعال میکنه.
پاسخ
 سپاس شده توسطreza_ (۱۳۹۱/۱/۱۲، ۰۲:۲۰:۲۷ صبح) ، pdistb.ir (۱۳۹۱/۱/۱۲، ۱۳:۴۷:۴۱ عصر)
خوب حالا یه سوال دیگه
من ادیتور TinyMCE را نصب میکنم و بعدش با استفاده از پلاگین فعال کردن html اجازه ارسال html رو فقط به مدیرا میدهم این جور دیگه مشکل حل میشه یا نه بازم مشکل امنیتی وجود خواهد داشت؟

این مکل امنیتی متوجه سایت میشه یا کاربرها؟
دیجیتال بدانید
www.forum.digidan.ir
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۹:۴۴ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۲۱:۳۷ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۵:۱۷ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان