هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای 1.6] پلاگین forcethread مجبور کردن کاربر به خواندن پست
درود !
به درخواست دوستان

[تصویر:  plugin_add.png] پلاگین: forcethread مجبور کردن کاربر به خواندن پست !

[تصویر:  user.png] نویسنده:
معرف : baxe rapper( محمود خوشنویس)

آخرین بروزرسانی: ---

[تصویر:  user.png] ترجمه: رضا وطن پور

[تصویر:  info.png] عملکرد: مجبور کردن کاربران به خواندن تاپیک مورد نظر

[تصویر:  wrench.png] نصب: آپلود فایل ها و فعال سازی پلاگین از کنترل پنل مدیریت

[تصویر:  photos.png] نمونه:

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

.zip   forcethread 1.6.zip (اندازه: 1.97 KB / تعداد دفعات دریافت: 169)
پاسخ
 سپاس شده توسطmhy (۱۳۹۱/۱/۱۳، ۰۴:۰۴:۵۱ صبح) ، mahpishoni (۱۳۹۱/۱/۱۳، ۰۴:۱۷:۰۹ صبح) ، geo (۱۳۹۱/۱/۱۳، ۰۴:۳۵:۱۶ صبح) ، Mt edition (۱۳۹۱/۱/۱۳، ۰۵:۵۸:۱۸ صبح) ، mahachita (۱۳۹۱/۱/۱۳، ۰۸:۵۶:۵۸ صبح) ، Cancer9003 (۱۳۹۱/۱/۱۳، ۰۹:۴۹:۰۲ صبح) ، Night (۱۳۹۱/۱/۱۳، ۰۹:۵۰:۱۹ صبح) ، میدوری (۱۳۹۱/۱/۱۳، ۱۴:۲۸:۳۶ عصر) ، ms83 (۱۳۹۱/۱/۱۳، ۱۴:۵۸:۳۴ عصر) ، aaaaaaaayay (۱۳۹۱/۱/۱۴، ۰۸:۵۷:۴۹ صبح) ، digital_2012 (۱۳۹۱/۱/۱۴، ۱۰:۵۲:۱۸ صبح) ، behzad00 (۱۳۹۱/۱/۱۵، ۱۴:۲۵:۴۴ عصر) ، mf2fx (۱۳۹۱/۱/۲۴، ۰۳:۱۸:۵۲ صبح) ، -ALI- (۱۳۹۱/۶/۱۰، ۰۶:۰۰:۱۰ صبح) ، majid01 (۱۳۹۲/۳/۲۶، ۱۹:۳۵:۰۸ عصر)
لینک اصلی رو هم قرار بدینHeart افزونه با اونی که آقای خوشنویس لینک دادن فرق میکنه
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
 سپاس شده توسطbaxe rapper (۱۳۹۱/۱/۱۷، ۱۰:۱۸:۳۵ صبح)
سلام مرسی ، پلاگین یه ایرادی داره : توی تنظیمات با اینکه کد تاپیک رو وارد می کنیم لینکی به تاپیک به کاربر نمیده تا بخونتش فقط متن پیام رو نشون میده

من مجبور شدم کد html لینکشو دستی بزنم
پاسخ
خوب الان مشکلتون حل شده یا نه ؟
پاسخ
منظور این پلاگین اینه که همه کاربران باید یک تاپیک رو بعد از هر بار ورود بخوانند یا اینکه فقط یکبار می خوانند یا اینکه فقط کسانی که تازه ثبت نام کردند باید یکبار بخوانند ؟
www.r30.ir انجمن تخصصی هواپیمای مدل
پاسخ
ببرسی میکنم و مشکل رو حل میکنم !!
پاسخ
(۱۳۹۱/۱/۱۷، ۰۹:۵۴:۲۸ صبح)reza_ نوشته است: خوب الان مشکلتون حل شده یا نه ؟

نه دیگه باید html دستی وارد کرد
یعنی عملا اونجا که میگه تاپیک مورد نظر رو ورد کنید بی فایدست !
پاسخ
از این افزونه استفاده کنین
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
 سپاس شده توسطmajid01 (۱۳۹۲/۳/۲۶، ۱۹:۳۴:۵۲ عصر) ، istgah51 (۱۳۹۲/۵/۱۹، ۰۹:۱۳:۵۳ صبح) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۹:۲۱ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۱:۳۸ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۱:۲۳ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان