هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای 1.6.6] افزونه امتیازات بخش بازی Game Section Points
سلام

نکته:
برای استفاده از این افزونه باید افزونه امتیازات (New Points) و بخش بازی (Game Section) رو نصب داشته باشید.

[تصویر:  plugin_add.png] پلاگین: امتیازات بخش بازی

[تصویر:  info.png] عملکرد: این افزونه سیستم امتیازات را با بخش بازی ادغام میکند

[تصویر:  version.png] نسخه: 1.0

[تصویر:  user.png] نویسنده: Pirata Nervo

[تصویر:  d.png] معرفی: 5-6-2011

[تصویر:  d.png] آخرین بروزرسانی: -

[تصویر:  user.png] ترجمه: Cancer9003

[تصویر:  wrench.png] نصب: آپلود فایلها و فعالسازی از پنل مدیریت>>تب امتیازت

[تصویر:  photos.png] نمونه: پیوست شده است.

[تصویر:  name.png] دانلود:

.zip   Game Section Points 1.0.zip (اندازه: 7.54 KB / تعداد دفعات دریافت: 176)

[تصویر:  house_link.png] لینک اصلی: http://forums.mybb-plugins.com/Thread-Re...ion-Points

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
 سپاس شده توسطMSTF (۱۳۹۱/۱/۱۲، ۱۳:۱۸:۳۵ عصر) ، shooshoo (۱۳۹۱/۱/۱۳، ۰۲:۱۸:۵۹ صبح) ، shadanak (۱۳۹۱/۱/۱۳، ۰۸:۰۵:۵۶ صبح) ، digital_2012 (۱۳۹۱/۱/۱۴، ۱۱:۰۱:۱۹ صبح) ، f125tk (۱۳۹۱/۱/۳۱، ۱۳:۳۰:۲۱ عصر) ، Mohammad-Za (۱۳۹۱/۳/۱۰، ۰۴:۲۲:۲۷ صبح) ، Amir_Sam (۱۳۹۱/۸/۳، ۱۴:۰۳:۳۹ عصر) ، mehran_hadadi (۱۳۹۱/۸/۲۹، ۱۲:۳۵:۰۹ عصر) ، -ALI- (۱۳۹۱/۱۰/۶، ۱۷:۳۰:۰۱ عصر) ، iman13 (۱۳۹۱/۱۰/۶، ۱۹:۲۵:۵۵ عصر)
افزونه New point‌رو از کجا باید بیاریم؟
تبادل لینک رایگان جهت افزایش رتبه سایت

اولین سایت و انجمن مانیتورینگ سایتهای کلیکی ایرانی
پاسخ
عالیییی .. مچکر Heart

(۱۳۹۱/۱/۲۹، ۰۰:۲۶:۴۳ صبح)f125tk نوشته است: افزونه New point‌رو از کجا باید بیاریم؟

خدمت شما .. همراه با آموزش کامل

http://community.mybbiran.com/thread-8039.html

Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطf125tk (۱۳۹۱/۱/۳۱، ۱۲:۳۶:۰۴ عصر) ، Amir_Sam (۱۳۹۱/۸/۳، ۱۴:۰۴:۰۰ عصر)
ضمن عرض تشکر
می شه بگین از توی هاست کدوم فایل php را باید ویرایش کرد تا بخش تنظیمات رو فارسی کنیم؟ مثلا الان در تنظیمات داریم که بابت هر new post چند امتیاز ، من می خوام به جای new post " هر پست جدید " نوشته بشه

پاسخ
(۱۳۹۱/۱/۳۱، ۱۳:۴۳:۱۱ عصر)f125tk نوشته است: ضمن عرض سپاس
می شه بگین از توی هاست کدوم فایل php را باید ویرایش کرد تا بخش تنظیمات رو پارسی کنیم؟ مثلا الان در تنظیمات داریم که بابت هر new post چند امتیاز ، من می خوام به جای new post " هر پست جدید " نوشته بشه

آپدیت

پاسخ
نصبش کردم ولی متناش به صورت علامت سوال میاد!
باید چیکار کنم؟
تازه شروع کردیم
   14%

پاسخ
من نصب کردم همچین مشکلی نداشت. از دیتابیس جدولش رو utf8 کنین
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۶:۵۸ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۸:۴۱ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۲:۱۶ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  [برای 1.6.6] افزونه قرعه کشی 1.4 برای سیستم امتیازات Lottery 1.4 Cancer9003 29 22,247 ۱۳۹۴/۸/۳، ۲۰:۲۹:۱۳ عصر
آخرین ارسال: *mahdi*
  [برای 1.6.6] افزونه فروشگاه 1.6 برای سیستم امتیازات Shop 1.6 Cancer9003 65 33,547 ۱۳۹۴/۷/۲۲، ۲۰:۵۵:۲۴ عصر
آخرین ارسال: firstboy000
  [برای 1.6] پلاگين بخش بازي Game Section 1.2 RC5.1 Final Cancer9003 316 194,010 ۱۳۹۳/۵/۱۹، ۱۶:۱۳:۴۱ عصر
آخرین ارسال: محمد تی ام

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان