هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دعوت به ارامش
درود دوستان

دیشب شاهد یکسری اتفاق هایی بودیم که بسیار ناگوار بود

بر اساس یک سو تفاهم که حتی به بنده توهین شد و به مهدی عزیز تحمت

ببینید دوستان وقتی چیزی گفته میشه باید دلیلی هم برای اثباتش گفته شه

بنده گفتم پوسته مهدی از مرجع ترکیه بود (به خاطر یک خط) که قابل قبول نبود

پس این می شود تحمت

بنده از مهدی عزیز عذرمیخوام بابت این موضوع

و از دوستانی که جریانات دیشب کمی باعث ناراحتی شان شد هم عذرمیخوام

عذرخواهی نه به معنای این است که در کار حرفه ای باید اول از حرفه به اصول اخلاق و معرفت پایبند باشیم

موفق و موید باشید

امید کریم زاده
 سپاس شده توسطreza_ (۱۳۹۱/۱/۱۲، ۰۲:۴۳:۵۵ صبح) ، sattarforum (۱۳۹۱/۱/۱۲، ۰۵:۳۶:۰۳ صبح)
منتظر عذر خواهی دوستتم هستم تا بقیه صحبتا صورت بگیره.
 سپاس شده توسطonly-only (۱۳۹۱/۱/۱۲، ۰۲:۳۵:۲۹ صبح) ، reza_ (۱۳۹۱/۱/۱۲، ۰۳:۰۰:۴۷ صبح)
با درود
شما چرا رفتی یه پشتیبانی جدید ایجاد کردید؟
بلی علی میاد

امیدوارم عذرخواهی بابت اون توهین هایی که به من شد صورت بگیره

چون من به قالب جز چند تغییر در گلوبال دست هم نزده بودم...فوتر هم اشتباهی بازگردانی شده بود

ولی حتما.....
 سپاس شده توسطreza_ (۱۳۹۱/۱/۱۲، ۰۲:۴۲:۲۱ صبح) ، tofighi (۱۳۹۱/۱/۱۲، ۰۲:۵۰:۰۳ صبح)
بله منم از یکی دیگه شنیدم....ولی لینک نیست ...پس این رو نمیشه اثبات کرد
منم عذرمیخوام
 سپاس شده توسط619hamid (۱۳۹۱/۱/۱۲، ۰۲:۵۴:۲۴ صبح)
برای بار آخر اخطار میدم, یک بار دیکه تهمتی زده بشه دیگه هیچ کسو نمیبینم نه علی نه محمود نه بهروز نه هیچ کسه دیگه یک راست میکشونمتون دادگاه که شما باشی وقتی علم ندارید حرف الکی نزنید.
طبق صحبت های دیشب که تا حدود ساعت 4 طول کشیده شد یوزرهای شما برای همیشه بن و تصمیم برای حذف ارسال های شما با مدیریت کل (پارس) است (اگه سر حرفش بمونه).
بابت تندی دیشب از همه دوستان و کاربران عذر خواهی میکنم.
تاپیک بسته شد.
 سپاس شده توسطreza_ (۱۳۹۱/۱/۱۲، ۰۳:۰۰:۴۴ صبح) ، flaov (۱۳۹۱/۱/۱۲، ۰۳:۰۳:۳۱ صبح) ، yaser0421 (۱۳۹۱/۱/۱۲، ۰۳:۰۴:۲۷ صبح)
امیدوارم مشکل حل شود
قابل توضیح است قالب هایی که از این پس در این انجمن توسط اراک استار عزیز یا باقی استایلرها طراحی و غیر رایگان فروخته میشود برای کاربر بوده و طراح هیچگونه حقی در قبال طرحی که بابتش پول گرفته است ندارد

فلذا شب پیش با توجه به حل کردن موضوع و توهینی که به بنده شد :

(( شما غلط کردین که قالب من و جای دیگر نصب کردین ))

مهدی نمکی گرامی در این بابت مرتکب اشتباه شده بود و توسط قضات اینجانب مبرا از هرگونه اشتباه یا دزدی شناخته شدم و آقای نمکی بابت موضوع عذر خواهی نمودند و همچنین باید بابت پست سوم
که هنوز ادعایی بابت مای بی بی ترکیه نشده بود و مهدی لقب دزد به توفیقی و آرتین زده

باید عذر خواهی بنمایند و فلذا در باره مدعای آرتین و توفیقی درباره ترکیه تصمیم با مدیریت سایت است

این توضیحات لازم و عین واقعیت که تا 4 بامداد شب پیش به این نتایج رسیدیم با تشکرHeartHeartHeart
 سپاس شده توسطshooshoo (۱۳۹۱/۱/۱۲، ۰۳:۱۴:۵۹ صبح) ، reza_ (۱۳۹۱/۱/۱۲، ۰۳:۱۵:۳۲ صبح) ، امید (۱۳۹۱/۱/۱۲، ۰۳:۳۲:۳۹ صبح)
البته قالب هایی که به صورت اختصاصی طراحی مشن !
در مورد ارسال سوم هم همون طور که دیشب صحبت شد منظور شما نبودید (به هر حال شما کوتاه نیومدین)
اون 2 دوست شما هم تهمت زدن هم توهین کردن و در ارسال های بالا موضوع تموم شده میباشد.
و دیگر لازم نمیبینم تاپیک ادامه داده بشه.
قانون جاری کشور به اختصاصی یا غیر اختصاصی بودن اشاره ای ندارد این را جدا میگویم قالبی طراحی میکنید پول اخذ مینمایید معذرت میخوام اما طرف قالب را هر کاری کند و کپی رایت را بردارد به هیچ کسی مربوط نیست توجه کنید اختصاصی ندارد

از این پس هرکسی پلاگین یا قالبی از طریق این سایت میفروشد حق اعتراضی درباره چگونگی و چند جا و کپی رایت ندارد با توجه به صحبت با آقای پارس و مطالعه قوانین جاری کشور

همچنین خواهشمندم اگر کسی مرتکب اشتباهی میشود کلمه دزد استفاده نشود این کلمه بار حقوقی برای ما و سایت دارد و مستلزم مجازات قضایی است فلذا اگر اشتباهی ایجاد میود یا از طریق دادسراهای جرایم رایانه ای و یا در پیام خصوصی حل شود و در محیط عمومی انجمن واقعا هیچ کسی بابت هر اشتباهی حق گفتن دزد و توهین به کاربر یا مدیر را ندارد
این قانون رسمی و قابل اجرا است با تشکر Blush
 سپاس شده توسطامید (۱۳۹۱/۱/۱۲، ۰۳:۳۲:۴۵ صبح) ، sattarforum (۱۳۹۱/۱/۱۲، ۰۵:۳۹:۱۰ صبح)
درود

با توجه به مسایل مطرح شده و عذر خواهی های انجام گرفته این موضوع برای همیشه بسته شد.

کاربر های اخراجی آزاد می شوند

اما امید استار به گروه کاربری معمولی باز می گردد.

با سپاس

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

سپاس شده توسطرضا (۱۳۹۱/۱/۱۲، ۰۴:۲۴:۵۴ صبح) ، yaser0421 (۱۳۹۱/۱/۱۲، ۰۴:۲۶:۴۸ صبح) ، mhy (۱۳۹۱/۱/۱۲، ۰۴:۳۲:۲۳ صبح) ، reza_ (۱۳۹۱/۱/۱۲، ۰۴:۴۲:۲۷ صبح) ، pdistb.ir (۱۳۹۱/۱/۱۲، ۰۵:۱۵:۱۴ صبح) ، Doodoo (۱۳۹۱/۱/۱۲، ۱۱:۵۵:۵۵ صبح) ، shooshoo (۱۳۹۱/۱/۱۲، ۱۲:۲۲:۰۵ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۲:۳۴ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۴:۳۸ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۵:۵۷ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان