هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قابل توجه بعضی ها !!!
درود !!!
دزدی !!!

قدیم قدیما یک فیلمی میداد به اسم جنگجویان کوهستان که عده ای خلافکار و دزد تویه کوهستانی به اسم لیان شامپو جمع میشدن که چند روز یا هفته ای که عده ای دزد هم تویه مای بی بی ساپورت جمع شده اند و همین دوست که اونجا به اسم ... و اینجا به ... تمامی قالب ها پلاگین ها رو به اسم خودشون زدن که نمیدونم چی بشه و یا چی رو ثابت کنن
راستش هدف اصلی من از زدن این حرفا این بود که بگم بچه ها تو رو خدا خودتون باشین با تغییر دو تا کد و زدن به اسم خودتون خودتون رو گم نکنین و میدونم و مطمئن هستم که هر تک تک شما با خلوص نیت اینجا فعالیت میکنین نه نیت دیگه و امیدوارم تا آخر اینطور باشه ، !!! کسایی که از سایت مای بی بی ساپورت حمایت میکنن نگاه کنن ببینن چه جوری زحمات چند چند ساله اینجا رو اونا چه طوری کردن برا خودشون ،‌امیدوارم همگی با بینشی دقیق و عمیق بهترین ها رو ببینیم !!!
وقتی وارد مای بی بی ساپورت شدم و کپی رایت های تغییر کرده رو دیدم حالم یه جوری شده که نگو و نپرس !!! نمیدونم چی بگم والا فقط میتونستم خودمو با زدن پست خالی کنم : اگه گستاخی کردم امیدوارم ببخشن !!با اینکه اینم میدونم : موفقیت برای اشخاص کم ظرفیت مقدمه ی گستاخی است !!!
دست به دست هم دهیم همین جا را کنیم آباد Heart
موفق باشین دوستان گلم !!!

سپاس شده توسطHamedi (۱۳۹۱/۱/۱۰، ۰۶:۰۳:۲۳ صبح)
نقل‌قول: ببینم که بلدید ...یاهورو اف میکنند؟Wink
1 ساعت پیش همین رو به کاربری که پوسته های و کد های اینجا رو اونجا گذاشته بود گفتم گفت بهم .... و بعد از یاهو آف شد !!! Tongue
 سپاس شده توسطMohammad.T (۱۳۹۱/۱/۱۰، ۱۴:۰۲:۳۳ عصر)
دوستان دزد که شاخ و دم نداره, بی خیال به زودی جواب سختی بشون میدیم که جیگرشون حال بیاد. Big Grin
 سپاس شده توسطreza_ (۱۳۹۱/۱/۱۰، ۰۶:۴۷:۳۶ صبح) ، what? (۱۳۹۱/۱/۱۰، ۱۱:۱۹:۴۸ صبح) ، Mohammad.T (۱۳۹۱/۱/۱۰، ۱۴:۰۲:۳۱ عصر) ، alirezaveran (۱۳۹۱/۱/۱۰، ۱۹:۵۵:۱۹ عصر)
نقل‌قول: دوستان دزد که شاخ و دم نداره, بی خیال به زودی جواب سختی بشون میدیم که جیگرشون حال بیاد
Heart
(۱۳۹۱/۱/۱۰، ۰۶:۴۲:۳۳ صبح)AR@KST@R نوشته است: دوستان دزد که شاخ و دم نداره, بی خیال به زودی جواب سختی بشون میدیم که جیگرشون حال بیاد. Big Grin

بله قراره به زودی.................Big GrinBig Grin

از قدیم میگن: دزد که عیان است چه حاجت به بیان است

پشتیبانی که حتی یه پک گرافیکی تو سایت مادر نداره
همون بهتر نباشه

چون سودی جز تکرار مطالب قدیمی نداره
 سپاس شده توسطreza_ (۱۳۹۱/۱/۱۰، ۰۶:۵۳:۵۶ صبح) ، Hamedi (۱۳۹۱/۱/۱۰، ۰۷:۴۶:۲۴ صبح)
بله قراره به زودی.................Big GrinBig Grin
 سپاس شده توسطHamedi (۱۳۹۱/۱/۱۰، ۰۷:۴۶:۲۲ صبح)
چرا بهشون توهین می کنینTongue بیچاره ها فقط بلدن هر روز کپی رایت قالبشون عوض کنند، 4 مدل دیدم تاحالا!.Smile
کلا کپی رایت دوست دارن، بزار خوش باشن، آخی ناززززیSmile
ایشالا بزودی بهشون بفهمونند جیزه نباید هرجایی که دوست داشتن انگولک کنن.
دوستانی که میدونن به زودیی ..... به منم بگن تا منم .....
Angelموفقیت برای اشخاص کم ظرفیت مقدمه گستاخی استAngel
اسم مای بی بی ساپورت به زودی پاک خواهد شد ، قول میدم !
 سپاس شده توسطHamedi (۱۳۹۱/۱/۱۰، ۰۷:۴۶:۱۶ صبح)
البته حرفهای دوستان درست منم تایید میکنم اوکی دم همتونم گرم بزنید بترکونیدشونTongueBig GrinHeart
ولی از این ور هم من نگاه میکنم میبینم طرف 3 سال اینجا داره خودشو میکشه فعالیت میکنه تا برای ته قلب خودش کار کرده باشه هم برای پست(نگین شما هیچ چشم داشتی ندارین که واقعا باورم نمیشه) هممون یکسری ارمان و هدف داریم
ولی هر سال یک تاپیک زده میشه به اسم کمک رسانی بهتر پشتیبانی بهتر همکاری مددجویی و... میگن که میخوان یک سری از افراد را مدیر یا سازنده قالب یا... اخرشم هیچ کسی هیچی نمیشه تاپیکا همینطوری میمونه تا سال بعدی زده شه طرف میبینه این شکلی هستش خود به خود میره اونجا
پس به نظر من مقصر تا حدودی اونها هستند ولی مقصر اصلی با عرض شرمندگی خود این سایت که تلاش دوستان رو نادیدیه میگیرن نمیدونم شاید بعضی ها خوشحال و بعضی ها نارا حت بشن شاید اخطار و...
به هر حال این حرف به نظر من عین واقعیت که دارم میگم
امیدوارم تاثیر روی دوستان تاثیر گذار داشته باشه
ولی از قدیم هم گفتند صلاح مملکت خویش خسروان داند بس
خود دانیدHeartUndecided
درود
.....
فعالیت مجدد برای کمک رسانی خدمت دوستان  Heart Heart Heart

راه ارتباطی : تلگرام

سپاس شده توسطHOssE!N-B (۱۳۹۱/۱/۱۰، ۰۸:۵۷:۱۶ صبح) ، kabus (۱۳۹۱/۱/۱۲، ۰۰:۰۵:۲۲ صبح) ، sattarforum (۱۳۹۱/۱/۱۲، ۰۵:۵۷:۵۴ صبح)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  قابل توجه کاربران مای بی بی mypgr.ir 1 1,483 ۱۳۹۱/۱۰/۱۹، ۰۹:۴۵:۴۳ صبح
آخرین ارسال: lab
Star قابل توجه وبستران عزیزان !!!!!! mohamad m 4 1,955 ۱۳۹۰/۱۰/۲۷، ۱۴:۵۰:۴۴ عصر
آخرین ارسال: mohamad m

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان