هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قابل توجه بعضی ها !!!
نقل‌قول: ولی از این ور هم من نگاه میکنم میبینم طرف 3 سال اینجا داره خودشو میکشه فعالیت میکنه تا برای ته قلب خودش کار کرده باشه هم برای پست(نگین شما هیچ چشم داشتی ندارین که واقعا باورم نمیشه) هممون یکسری ارمان و هدف داریم

عمیدی دقیقا چیزی رو گفتی که باید میگفتی

خیلی ها به خاطر اینکه ارتقا پیدا نکردند رفتند و سعی کردند بگند خیلی میدونستند
ولی الان اثری ازشون نیست

من یه چیزی رو خیلی خوب گفتم....ببینید پشتیبانی که حتی یک پک گرافیکی هم
مدیرش و یا اعضاش در سایت مادر ندارند ...دیگه اسمش پشتیبانی نیست

تکرار مکرراته

بنده اعتراف میکنم شاید تا دوماه پیش هدف حتی خود بندم ارتقا به مدیرشدن بود
ولی خوشحالم دوماهه که فقط به خاطر بچه ها اینجام
و دارم میبینیم از وقتی هدفم این شده کیفیت کارام بهتر از قبل شده

موفق باشید
 سپاس شده توسطsimorgh128 (۱۳۹۱/۱/۱۰، ۱۰:۵۹:۲۲ صبح) ، sattarforum (۱۳۹۱/۱/۱۲، ۰۵:۵۸:۴۴ صبح)
ایول همگی نترسین درست میشه ! اینام هم به و گفته و تاپیک های خودشون عمل می کنند دیر یا زود !Smile
(۱۳۹۱/۱/۱۰، ۰۸:۲۰:۰۳ صبح)!Omid StaR! نوشته است:
نقل‌قول: ولی از این ور هم من نگاه میکنم میبینم طرف 3 سال اینجا داره خودشو میکشه فعالیت میکنه تا برای ته قلب خودش کار کرده باشه هم برای پست(نگین شما هیچ چشم داشتی ندارین که واقعا باورم نمیشه) هممون یکسری ارمان و هدف داریم

عمیدی دقیقا چیزی رو گفتی که باید میگفتی

خیلی ها به خاطر اینکه ارتقا پیدا نکردند رفتند و سعی کردند بگند خیلی میدونستند
ولی الان اثری ازشون نیست

من یه چیزی رو خیلی خوب گفتم....ببینید پشتیبانی که حتی یک پک گرافیکی هم
مدیرش و یا اعضاش در سایت مادر ندارند ...دیگه اسمش پشتیبانی نیست

تکرار مکرراته

بنده اعتراف میکنم شاید تا دوماه پیش هدف حتی خود بندم ارتقا به مدیرشدن بود
ولی خوشحالم دوماهه که فقط به خاطر بچه ها اینجام
و دارم میبینیم از وقتی هدفم این شده کیفیت کارام بهتر از قبل شده

موفق باشید
عزیزم اینم خودش شعار شما الان که اینجا هستین برای پست خود منم برای پست اینطوری نیست اینو زمانی متوجه میشی که بنت میکنند نه زبانی گفتند
الان اون کسانی که شما گفتین من میشناسم اونهام به نوبه خودشون عالی هستند عالی و لی دچار مشکل همین که گفتم شدن Heart
درود
.....
فعالیت مجدد برای کمک رسانی خدمت دوستان  Heart Heart Heart

راه ارتباطی : تلگرام

سپاس شده توسطHOssE!N-B (۱۳۹۱/۱/۱۰، ۰۸:۵۸:۱۳ صبح)
نقل‌قول: عزیزم اینم خودش شعار شما الان که اینجا هستین برای پست خود منم برای پست اینطوری نیست اینو زمانی متوجه میشی که بنت میکنند نه زبانی گفتند
درسته شاید بتونن با بن محروم کردن نزار ما دیگه دزست حرف بزنیم ولی راحش این نیست اونا باید سعی کنن با ما کنار بیاین : من تو تمامی تاپیک هاشون بی طرف بودم و اصلا اعلام آمادگی نکردم ! چون Huh
سکوت سرشار از سخنان ناگفته است !
موفق باشین !
دوستان لطف کنند به هم تهمت نزنن
دوستانی بودند که در این چند روز زیر نظر بنده کار ترجمه قالب و پلاگین رو اموزش دیدند و در حال ارائه پلاگین فارسی هستند
اگر کسی فکر میکنه پلاگین و یا قالبی که خودش ترجمه کرده با این روش ویرایش شده به مدیریت اعلام کنه و با ذکر دلیل
اگر ثابت کرد که کاربر حطاکار اخطار میگیره
اگه نتونست ثابت کنه به خداوندی خدا خودم بنش میکنم
چون تهمت ناه بسیار سنگینی داره

بسته شد.
[تصویر:  c613paraglider.png]

برای ثبت نام پرواز پاراگلایدر روی عکس کلیک کنید
 سپاس شده توسطHOssE!N-B (۱۳۹۱/۱/۱۰، ۰۹:۱۷:۴۸ صبح) ، Doodoo (۱۳۹۱/۱/۱۰، ۱۱:۱۰:۴۵ صبح) ، عبدالرحمن (۱۳۹۱/۱/۱۰، ۱۲:۵۸:۵۴ عصر) ، محمد (۱۳۹۱/۱/۱۱، ۰۲:۲۹:۰۹ صبح)
درود
الان مدیرش اومده یاهو به من میگه خودمون فارسی کردیم حالا چی

رفتم دیدیم مال MyBBHelp ور میگن برای خودمونه.

دیدن این طرف بچه ها صداشون دراومده رفتن اون طرفو برداشتن به نام خودشون زدن. (حالا با اجازه یا بی اجازه) مهم اینه میگن کار خودمونه. Tongue

در کل ما وقت نداریم به این چیزا برسیم. اگر من وقت داشتم فعالیتمو اینجا زیاد میکردم نه اینکه به فکر باشم کی چی کار میکنه

پیروز باشید دوستان

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

سپاس شده توسطreza_ (۱۳۹۱/۱/۱۰، ۱۵:۴۷:۵۴ عصر) ، محمد (۱۳۹۱/۱/۱۱، ۰۲:۲۹:۴۰ صبح)
نمیدونم چه دردی افتاده که تولید مثل پشتیبانی مای بی بی یهو زیاد شده، جالبه همه به یه قالب علاقه دارنSmile
یه امید موفقیت همه اونایی که به قوانین پایبندن
کاش کاش کاش هرکدوم یه هدف شاخصی داشتن (یعنی یکی فقط رو پوسته تمرکز میکرد یکی پلاگین یکی محصولات با ارزش غیر رایگان) خوبه همه مای بی بی ایران رو مرجع قبول دارید.پس,موازی کاری نمیکردین من به شخصه از موازی کاری متنفرم البته شاید یعضی ها واقعا دوست دارن!
امیدوارم این اتفاقات اخیر به سوی موفقیت مای بی بی پیش بره اینکه فردا رکورددار پشتبانی سیستم مای بی بی در جهان بشیمSmile
البته اینجا ایران هیچی بعید نیست!هدف همه خدمت Smile
خدا وکیلی واسم سوال پیش اومد همه کشورها مثل ایران چندین سایت پشتیبانی مای بی بی دارند؟؟.؟
پشتیبان رسمی در هر کشور یکی هست
و مای بی بیایران هم پشتیبان رسمی معرفی شده در سایت مرجع
 سپاس شده توسطHamedi (۱۳۹۱/۱/۱۰، ۲۳:۰۱:۰۳ عصر)
اما من فک میکنم تنها در ایران هست که 1 پشتیبانی رسمی هست
مال ترکیه 4 تاشو من میدونم و کشور های دیگه هم مطمئنا بیش از یک پشتیبانی دارن
Angelموفقیت برای اشخاص کم ظرفیت مقدمه گستاخی استAngel
 سپاس شده توسطHamedi (۱۳۹۱/۱/۱۰، ۲۳:۰۰:۴۱ عصر)
با درود به دوستانی که سرشون توی حسابه ( این یک داستان نیست )Confused
در قدیم یک صحبتی بود که میگفتند ایرانی سوزن تولید نمی کنه چون اسمش رو نمی تونه روش بنویسه . بطور کلی ما ایرانی ها گروه پذیر نیستیم و تکرو و مغروریم . از قدیم تا اکنون چند تا گروه در ایران می شناسید که مانده باشند . در هر زمینه ای که می خواهید حساب کنید . در هر گروهی که شکل گرفته هر کسی فکر کرده که عقل کل شده و بالاخره تک تک اعضاء جدا شده و متفرق می شوند . یادتون باشه وقتی رودخانه , رودخانه است که انشعاب نداشته باشد والا به مرداب تبدیل می شود و یا در خاک فرو خواهد رفت ( در مورد پشتیبانی های مای بی بی خودتان شاهد بودید که جمع شدند ) .
دانش ما ( ایرانی ها ) نسبت به دیگر کشور ها کم است بخاطر تکرو بودن و هم فکری نکردن و عقل کل بودن . و به محض یادگیری و یا درست کردن چیزی تمام عالم را زیر پای خودمان می بینیم . شعری هست که " هرگز نخورد آب زمینی که بلند است - افتادگی آموز که اگر طالب فیضی " . صحبت در این زمینه زیاد است . یک نکته جالب بگویم و آن اینکه آیا تابحال نامی از تولید کنندگان نرم افزار فتوشاپ دیده اید و یا شنیده اید , نرم افزاری که همه نام آن را شنیده اند و بسیاری با آن کار می کنند ؟ مگر اینکه به بخش نام تولید کننده بروید و ببینید . اما جالب اینجاست که ما وقتی نرم افزار ( بطور کلی کار و تولید ایران ) ایرانی را می بینیم از اول تا آخر , بالا و پایین و چپ و راست نرم افزار نام سازنده است که حال مصرف کننده را بکلی بهم می زند . تازه اصرار که نام را برندارید حرام است شرعا اخلاقا و ... این چیزی نیست جز دانش کم ما چون فکر میکنیم کاری کرده ایم کارستان در صورتی که رتبه بندی در زمینه ها ی گوناگون در دنیا را ببینید تا متوجه جایگاه خودمان در دنیا بشویم و صحبت های دیگر ...........................Heart
 سپاس شده توسطyaser0421 (۱۳۹۱/۱/۱۱، ۰۰:۴۰:۱۷ صبح) ، Mt edition (۱۳۹۱/۱/۱۱، ۰۰:۴۰:۴۰ صبح) ، MSTF (۱۳۹۱/۱/۱۱، ۰۱:۲۴:۱۱ صبح) ، reza_ (۱۳۹۱/۱/۱۱، ۰۱:۳۵:۰۸ صبح) ، Night (۱۳۹۱/۱/۱۱، ۰۲:۲۴:۳۹ صبح) ، محمد (۱۳۹۱/۱/۱۱، ۰۲:۲۸:۵۱ صبح) ، kabus (۱۳۹۱/۱/۱۲، ۰۰:۰۹:۵۱ صبح)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  قابل توجه کاربران مای بی بی mypgr.ir 1 1,487 ۱۳۹۱/۱۰/۱۹، ۰۹:۴۵:۴۳ صبح
آخرین ارسال: lab
Star قابل توجه وبستران عزیزان !!!!!! mohamad m 4 1,981 ۱۳۹۰/۱۰/۲۷، ۱۴:۵۰:۴۴ عصر
آخرین ارسال: mohamad m

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان