هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قابل توجه بعضی ها !!!
همه اینا بر میگده به فرهنگ کاربرا, وقتی کاربر تا یاد میگیره تمپلیت چیه اول کپی رایت رو حذف میکنه بایدم این طور باشه.
 سپاس شده توسطHamedi (۱۳۹۱/۱/۱۱، ۰۱:۵۶:۱۹ صبح) ، Mt edition (۱۳۹۱/۱/۱۱، ۰۲:۰۹:۰۶ صبح) ، yaser0421 (۱۳۹۱/۱/۱۱، ۰۲:۲۳:۲۳ صبح) ، محمد (۱۳۹۱/۱/۱۱، ۰۲:۲۸:۳۷ صبح) ، kabus (۱۳۹۱/۱/۱۲، ۰۰:۱۰:۰۴ صبح)
نقل‌قول: همه اینا بر میگده به فرهنگ کاربرا, وقتی کاربر تا یاد میگیره تمپلیت چیه اول کپی رایت رو حذف میکنه بایدم این طور باشه.
ایول Heart
سلام به همه دوستان سال نو مبارک

مهم نیست حرفام به کسی بر بخوره یا نخوره حرفم را میزنم

دیشب داشتم فیلم Harry Potter and the Order of the Phoenix میدیدم یه نکته خیلی جالب داشت که شاید برای شما هم جالب باشه

البته کسایی که فیلم را دیدید بهتر متوجه منظورم میشند

هری یکسری صحنه هایی را میدید که با توجه به اونها واکنش نشون میداد بعضی از اونها واقعی نبودند و در واقع لرد سیاه میخواست هری چیز هایی را ببینه که اون بهشون نیاز داشت در واقع داشت فریب میداد و اینها مقدمه ای می شد برای شکست هری

یه انجمنی زده شده کپی رایت برداشته و هزار تا کار دیگه کرده ولی من فکر کنم اونها هم قصد لرد سیاه را دارند و در واقع قصد دارند شما چیز هایی را ببینید که اونها دوس دارند و برای رسیدن به هدفشون بهش نیاز هست

اگر از همون روز اول کسی حرفی ازش نمیزد هیچ مشکلی پیش نمی اومد اینقدر وقت صرفش نکنید میخواهید رقابت کنید برید با سایت های خارجی رقابت کنید اینقدر سطحی فکر نکنید

رنک آلکسا سایت داغشون شده هیچ کس اینقدر تاپیک و پست براش نزند حالا یه انجمن چند نفر زدند ببینید چیکار که نمیکنید

هرچی رسیدید بهشون گفتید

دزد هستند که باشند چه ربطی به من و شما داره ( اعمال اون برای اونه و اعمال ما برای خودمان )

سایت صاحب داره و مدیر اگر خواستند قانونی اقدام میکنند چرا شما ها هی بد و بیراه میگید چرا کوله بار خودتون را سنگین میکنید

اگر روزی اومد که ثابت شد ؛ داشتید اشتباه میکردید اون موقع چی ؟؟!!!!

خسته نشدید هر روز یه تاپیکی باز کردید برای دزدی و این چیزا

پیامبر اکرم فرمودند : هر کس کار زشت دیگران را در دهان اندازد انگار خود کننده آن کار است

میلیون ها نفر کپی رایت را داغون میکنند هیچ کس مثل ما اینقدر حساسیت نشون نمیده که یه فارسی ساز داریم

مایکروسافت خیلی راحت اعلام میکنه که 500 میلیون کاربر دارند ویندوز تقلبی استفاده میکنند اما براش اهمیت نداره داره کارش را بدون اهمیت به این موضوع با قدرت ادامه میده ( به نظرتون مسئله ساده ای هست ولی 500 میلیون ویندوز میتونه درآمد یکساله نفت کشور ما را رد کنه )

حالا هر جور دوس دارید ادامه بدید کمی فکر کنید و بعد اگر خواستید هی پست و تاپیک بزنید

من قصدم بی احترامی به هیچ کسی نبوده و نخواهد بود و دوستان لطفا ناراحت نشوند HeartHeartHeart
روز ها و شب ها ميگذرد و من صبورم هنوز

[تصویر:  e5rh9toahoitc269gwff.gif]
 سپاس شده توسطNight (۱۳۹۱/۱/۱۱، ۰۲:۳۳:۳۱ صبح) ، MSTF (۱۳۹۱/۱/۱۱، ۰۲:۳۵:۳۰ صبح) ، Mt edition (۱۳۹۱/۱/۱۱، ۰۲:۳۷:۵۲ صبح) ، reza_ (۱۳۹۱/۱/۱۱، ۰۲:۵۵:۱۲ صبح) ، yaser0421 (۱۳۹۱/۱/۱۱، ۰۲:۵۷:۳۵ صبح) ، iranshahrsaz (۱۳۹۱/۱/۱۱، ۰۲:۵۸:۳۸ صبح) ، Hamedi (۱۳۹۱/۱/۱۱، ۰۵:۵۴:۳۹ صبح) ، kabus (۱۳۹۱/۱/۱۲، ۰۰:۱۲:۰۰ صبح) ، baxe rapper (۱۳۹۱/۱/۱۲، ۰۳:۱۷:۳۰ صبح) ، parsilu (۱۳۹۱/۱/۱۳، ۰۶:۳۱:۰۱ صبح)
یکی از مدیر ها لطف کنه تاپیک رو ببنده !!
میویسم تا همه بدانند :
تویه دنیایی زندگی میکنیم که دزدی برا بعضی ها مثل آب خوردن هستش یا همون تو خونشونه !
اگه از وقت خوابتون رو صرف نوشتن کد ترجمه پلاگین ، قالب میکردین و الان میبینین زحمتتون رویه آب و اصلا اسمی ازت نیست میفهمیدین چی میگم !!!
درد من این نیست که چرا سایت پشتیبانی زده شده یا چرا های دیگه .... درد من این تازه به دوران رسیده هاست که جابه جایی دو تا کد که روی همون کد 5 ساعت زحمت کشیدم برداشتن قالب هایی که روی اون دوستانم زحمت 5 ساعته کشیدن و در عرض 1 دقیقه به اسم خودشون زدن !!
از دیروز که این تاپیک رو زدم وقتی رفتم یاهو دیشب ساعت 3 باور کنین بغض کردم با حرفای که بهم زده بودن !!!
شاید اشتباه از من بود که تاپیک رو زدم ولی دوستای گلم چشماتون رو باز کنین و با بینشی عمیق نگاه کنین که چی داره به سر ما میاد !!!
اگه کسی از حرفام ناراحت شده امیدوارم ببخشه !Heart

اگر تو چنین می اندیشی ((چنان باد که از دیگری نترسم)), این قوم پارسی را بپای, اگر قوم پارسی پائیده شوند, اهورا برکت جاودانی بر این قوم ارزانی خواهد داشت.
هر چند تا پشتیانی باز بشه ما مای بی بی اصلی رو ول نمیکنیم و همین جا میمونیم
واقعا این دوست دزد هستن و باید باهاش برخورد بشهAngry
 سپاس شده توسطreza_ (۱۳۹۱/۱/۱۲، ۰۰:۴۲:۴۶ صبح)
دوستان گرامی
امیدوارم به هیچوجه کلمه دزد را در این انجمن نشنویم
از این به بعد هرکس به شخص دیگیری بگوید دزد متوجه محرومیت میشود از مدیر ارشد تا کاربر معمولی پس دقت کنید این کلمه بار حقوقی سنگینی برای آقای نجفی و سایت دارد فلذا از این قبل کلمات دیگر مشاهده نگردد
 سپاس شده توسطreza_ (۱۳۹۱/۱/۱۲، ۰۳:۳۰:۴۵ صبح) ، sattarforum (۱۳۹۱/۱/۱۲، ۰۵:۴۳:۲۸ صبح) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۹:۴۷ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۲:۰۰ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۱:۵۲ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  قابل توجه کاربران مای بی بی mypgr.ir 1 1,483 ۱۳۹۱/۱۰/۱۹، ۰۹:۴۵:۴۳ صبح
آخرین ارسال: lab
Star قابل توجه وبستران عزیزان !!!!!! mohamad m 4 1,955 ۱۳۹۰/۱۰/۲۷، ۱۴:۵۰:۴۴ عصر
آخرین ارسال: mohamad m

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان