هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پشتیبانی جدید MyBB
یه مدتی بود که حرف ایجاد پشتیبانی جدید هست که باید به اطلاعتون برسونم جدیدا سایتی به نام ساپورت فار30 مای بی بی ایران Exclamation
راه اندازی شده و مدیران اون اخراجی های این سایت هستن(البته بعضی ها)
آدرس هم نمیزارم خودتون یه سرچی بکنید پیدا میکنید
قصدم فقط اطلاع رسانی بود تا یکم خودمونو جم و جور تر کنیم Big Grin
Angelموفقیت برای اشخاص کم ظرفیت مقدمه گستاخی استAngel
موفقیت برای اشخاص کم ظرفیت مقدمه ی گستاخی است
خودتون نوشتید
پس کاری به این سایت نداریم
اگه اونا خوب بودن اینجا هم خوب بودن نه این که رو دست مای بی بی باشن و سایت پشتیبانی دیگه ای بزنن ؟
اینجا بود و اگر خوب بودن اینجا ( دزدی ( محروم نمیشدن و میتونستن به کارشون ادامه بدن !
 سپاس شده توسطyaser0421 (۱۳۹۱/۱/۷، ۱۰:۱۵:۳۴ صبح)
لطفا از کلمات مناسب استفاده کنید و همدیگر رو نکوبید به هر حال اونم یک سایت پشتیبانی است و خدماتی رو برای دوستان ارائه خواهد داد و ما باید خوشحال باشیم که روز به روز تعداد سایتهایی که در زمینه مای بی بی فارسی فعالیت میکنن بیشتر بشه .. سعی کنید با نظر باز به همه چیز نگاه کنیم و بخیل و تنگ نظر نباشیم اینکه بیاید تو این تاپیک مدیران اون سایت رو دزد و گستاخ خطاب کنید فقط یک جور خودشیرینی به حساب میاد مطمعن باشید بخاطر این صحبتها بهتون اعتبار نمیدن .. من هم کاربر این سایت هستم و همیشه هم در همین سایت باقی خواهم ماند و هر چند تا انجمن پشتیبانی هم باز بشه همینجا میمونم چون مدیون این سایت هستم بخاطر کمکهایی که از سور مدیران و کار بران این سایت به من شده ..اما حاظر نیستم بخاطر اینکه خودمو اینجا جا بزنم و خودشیرینی کنم به دیگران توهین کنم و یا تهمت بزنم چون این کار بسیار زشت و ناپسند و به دور از جوانمردی است
 سپاس شده توسطIran511 (۱۳۹۱/۱۰/۲۹، ۰۰:۰۶:۳۱ صبح)
(۱۳۹۱/۱/۷، ۱۳:۳۹:۰۱ عصر)عبدالرحمن نوشته است: لطفا از کلمات مناسب استفاده کنید و همدیگر رو نکوبید به هر حال اونم یک سایت پشتیبانی است و خدماتی رو برای دوستان ارائه خواهد داد و ما باید خوشحال باشیم که روز به روز تعداد سایتهایی که در زمینه مای بی بی پارسی فعالیت میکنن بیشتر بشه .. سعی کنید با نظر باز به همه چیز نگاه کنیم و بخیل و تنگ نظر نباشیم اینکه بیاید تو این تاپیک مدیران اون سایت رو دزد و گستاخ خطاب کنید فقط یک جور خودشیرینی به حساب میاد مطمعن باشید بخاطر این صحبتها بهتون اعتبار نمیدن .. من هم کاربر این سایت هستم و همیشه هم در همین سایت باقی خواهم ماند و هر چند تا انجمن پشتیبانی هم باز بشه همینجا میمونم چون مدیون این سایت هستم بخاطر کمکهایی که از سور مدیران و کار بران این سایت به من شده ..اما حاظر نیستم بخاطر اینکه خودمو اینجا جا بزنم و خودشیرینی کنم به دیگران توهین کنم و یا تهمت بزنم چون این کار بسیار زشت و ناپسند و به دور از جوانمردی است
سعی کنید بی جهت حرف نزنید
این طوری با شما برخورد می کنم چون حق شماست.

انجمنی که داره پارسی ساز و محصولات کاربر های اینجا رو به نام خودش میزنه، ما باید خوشحال باشیم.

منم در یک کلمه می گم نظر بازتو برای خودت نگه دار!

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

سپاس شده توسطkamyar96 (۱۳۹۱/۱/۷، ۱۴:۰۳:۵۸ عصر) ، funset 2 (۱۳۹۱/۱/۷، ۲۳:۵۱:۵۴ عصر)
(۱۳۹۱/۱/۷، ۱۳:۵۹:۰۱ عصر)Pars نوشته است:
(۱۳۹۱/۱/۷، ۱۳:۳۹:۰۱ عصر)عبدالرحمن نوشته است: لطفا از کلمات مناسب استفاده کنید و همدیگر رو نکوبید به هر حال اونم یک سایت پشتیبانی است و خدماتی رو برای دوستان ارائه خواهد داد و ما باید خوشحال باشیم که روز به روز تعداد سایتهایی که در زمینه مای بی بی پارسی فعالیت میکنن بیشتر بشه .. سعی کنید با نظر باز به همه چیز نگاه کنیم و بخیل و تنگ نظر نباشیم اینکه بیاید تو این تاپیک مدیران اون سایت رو دزد و گستاخ خطاب کنید فقط یک جور خودشیرینی به حساب میاد مطمعن باشید بخاطر این صحبتها بهتون اعتبار نمیدن .. من هم کاربر این سایت هستم و همیشه هم در همین سایت باقی خواهم ماند و هر چند تا انجمن پشتیبانی هم باز بشه همینجا میمونم چون مدیون این سایت هستم بخاطر کمکهایی که از سور مدیران و کار بران این سایت به من شده ..اما حاظر نیستم بخاطر اینکه خودمو اینجا جا بزنم و خودشیرینی کنم به دیگران توهین کنم و یا تهمت بزنم چون این کار بسیار زشت و ناپسند و به دور از جوانمردی است
سعی کنید بی جهت حرف نزنید
این طوری با شما برخورد می کنم چون حق شماست.

انجمنی که داره پارسی ساز و محصولات کاربر های اینجا رو به نام خودش میزنه، ما باید خوشحال باشیم.

منم در یک کلمه می گم نظر بازتو برای خودت نگه دار!

دوستان مثل این مومونه شما زخمت بکشی سیستمی رو فارسی کنی و یا فارسی سازش رو بخری

یکی بیاد از سایت شما این فارسی ساز رو برداره و به اسم خودش منتظر کنه
واقعا به ادم فشار میاد

جناب پارس حداقل از شما انتظار این حرف رو نداشتم اگه یک سایت دیگه بیاد انجمن پشتیبانی بزنه شما نباید ناراحت بشید شما که به سایت خودتون مطمعنید و تعداد زیادی کاربر دارید و همه شما رو بعنوان بزرگترین مرجع مای بی بی میشناسن و اون سایت هم نمیتونه مطالب این سایت رو کپی کنه و قرار بده چون حق کپی رایت رو رعایت نکنه تحت پیگرد قانونی قرار میگیره من هیچ رابطه ای با اون سایت ندارم و امشب برا اولین بار تو این تاپیک خوندم شما متوجه حرف بنده اصلا نشدی .. من گفتم سایت زدن خب زدن توی رقابت سالم معلوم میشه که کدوم سایت کارش درسته نه اینکه بیایم توهین کنیم کار درستی نیست و ارزش خودمون میاد پایین

نقل‌قول: منم در یک کلمه می گم شما دهنتو ببند!

این طور حرف زدن شما هم واقعا زشته برادرم شما یک نگاه کن ببین با کی داری حرف میزنی از اینکه شما مدیر اینجایی بگذریم یک خورده احترام سن و سال طرف مقابلتون رو هم داشته باشد بد نیست .من پدرم جرات نداره با من اینجوری حرف بزنه بعد شما میای راحت تو این مکان عمومی این طور با من صحبت میکنید !!! دهنتو ببند یعنی چه با نوکر در خونتون که حرف نمیزنی مرد حسابی .. واقعا جای تاسف داره Angry
 سپاس شده توسطIran511 (۱۳۹۱/۱۰/۲۹، ۰۰:۰۸:۰۳ صبح)
(۱۳۹۱/۱/۷، ۱۴:۱۳:۰۴ عصر)عبدالرحمن نوشته است: جناب پارس حداقل از شما انتظار این حرف رو نداشتم اگه یک سایت دیگه بیاد انجمن پشتیبانی بزنه شما نباید ناراحت بشید شما که به سایت خودتون مطمعنید و تعداد زیادی کاربر دارید و همه شما رو بعنوان بزرگترین مرجع مای بی بی میشناسن و اون سایت هم نمیتونه مطالب این سایت رو کپی کنه و قرار بده چون حق کپی رایت رو رعایت نکنه تحت پیگرد قانونی قرار میگیره من هیچ رابطه ای با اون سایت ندارم و امشب برا اولین بار تو این تاپیک خوندم شما متوجه حرف بنده اصلا نشدی .. من گفتم سایت زدن خب زدن توی رقابت سالم معلوم میشه که کدوم سایت کارش درسته نه اینکه بیایم توهین کنیم کار درستی نیست و ارزش خودمون میاد پایین

این طور حرف زدن شما هم واقعا زشته برادرم شما یک نگاه کن ببین با کی داری حرف میزنی از اینکه شما مدیر اینجایی بگذریم یک خورده احترام سن و سال طرف مقابلتون رو هم داشته باشد بد نیست .من پدرم جرات نداره با من اینجوری حرف بزنه بعد شما میای راحت تو این مکان عمومی این طور با من صحبت میکنید !!! دهنتو ببند یعنی چه با نوکر در خونتون که حرف نمیزنی مرد حسابی .. واقعا جای تاسف داره Angry

دوست عزیز دهنتو ببند والا نبود

دارید از چیزی حرف میزنید که رعایت نمیشه
کپی رایت ؟ کجا دیدید براش پیگرد قرار بدن
تو ایران کسی چیز اصل میخره
که تو اینترنت بخوایم رعایت کنید
سعی کنید تنش ایجاد نشه

(۱۳۹۱/۱/۷، ۱۴:۲۲:۳۳ عصر)kamyar96 نوشته است: دوست عزیز دهنتو ببند والا نبود

چرا بود
ولی برای اینجا نبود.
اشتباهی تایپ شده بود ویرایش شد.
بنده پوزش میخوام

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

سپاس شده توسطCancer9003 (۱۳۹۱/۱/۷، ۱۴:۳۱:۱۱ عصر) ، iranshahrsaz (۱۳۹۱/۱/۷، ۱۶:۰۱:۵۶ عصر) ، yaser0421 (۱۳۹۱/۱/۸، ۰۱:۵۰:۰۰ صبح)
امید جان اصلا دوستان یا پست من رو کامل نخوندن یا شاید از من خوششون نمیاد . من حرفم اینه که ادم اگه بیاد رقیبشو بخاد با توهین و فحش خراب کنه ارزش خودش میاد پایین از قدیم گفتن طلا که پاکه چه منتش به خاکه . شما که کارتون درسته همه هم میدونن . بنظرم زدن این تاپیک از اول مشکل داره چون خودتون دارین بهشون بها میدین با این کار و پیش خودشون میگن حتما یک حرکت بزرگی انجام دادن که شما به دست و پا افتادید .. اینکه بیایم تاپیک باز کنیم و توهین کنیم درست نیست ارزش خودمون میا پایین حرف من این بود که مدیر محترم جناب پارس اونجوری برحورد کردن که من هنوزم احساس میکنم این پست رو کس دیگه زده نه ایشون

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان