هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشگل در فعال سازی ایمیل کاربران
با سلام

مشگل من این هست که بعد از اینکه کاربر ثبت نام می کند یک ایمیل برای فعال سازی ارسال می شود ولی کاربر بدون ایمیل فعال سازی هم باز هم می تواند وارد انجمن شود من چی کار کنم که تا فعال سازی را انجام ندهد به هیچ وجه نتواند وارد انجمن شود چون الان هر روز چندین کاربر وارد می شوند ولی مشخص هست که اسپمر هستند و فعال سازی را هم انجام نداده اند با اینکه در قسمت تنظیمات روی ارسال ایمیل برای فعال سازی گذاشتم ولی کاربر باز هم بدون فعال سازی می تواند وارد انجمن بشود فقط نمی تواند پست ارسال کند می خواهم در هیچ شرایطی نتواند وارد انجمن شود تا فعال سازی را انجام نداده

لطفا راهنایی کنند دوستان ممنون میشوم
fourm.samaran.ir
پاسخ
گروه در انتظار فعال سازی (Awaiting Activation) رو ویرایش کنید و دسترسی ها رو باب میلتون انجام بدین.
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
 سپاس شده توسطbardia1979 (۱۳۹۱/۱/۷، ۰۷:۵۸:۲۹ صبح) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۰:۴۰ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۲:۵۱ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۲:۵۴ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نفرستادن لینک فعال سازی برای کاربران عضو شده Mr.mohammad 2 1,384 ۱۳۹۳/۳/۲۱، ۲۱:۴۹:۵۹ عصر
آخرین ارسال: hanaisite
  ارسال نشدن ایمیل فعال سازی mtareh 3 2,450 ۱۳۹۳/۲/۶، ۲۲:۳۳:۱۹ عصر
آخرین ارسال: firstboy000
  ویرایش ایمیل عضویت و فعال سازی کاربر جدید Welcome email firstline 1 1,530 ۱۳۹۲/۸/۴، ۲۳:۱۳:۲۸ عصر
آخرین ارسال: mhy
  ایمیل فعال سازی firstboy000 7 2,743 ۱۳۹۲/۵/۲۶، ۱۸:۲۲:۴۰ عصر
آخرین ارسال: firstboy000
  ارسال مجدد ایمیل فعال سازی geo 3 4,014 ۱۳۹۱/۸/۲۲، ۱۹:۲۹:۴۳ عصر
آخرین ارسال: geo
  نفرستادن ایمیل فعال سازی mohammadali1375 3 2,211 ۱۳۹۱/۸/۳، ۱۳:۳۶:۵۵ عصر
آخرین ارسال: Mohammad-Mo
  مشکل در ارسال ایمیل فعال سازی mjd 3 3,212 ۱۳۸۹/۹/۴، ۱۹:۵۴:۲۸ عصر
آخرین ارسال: amir.01

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان