هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[MyBBIran] دعوت به همکاری برای توسعه فعالیت های مای بی بی ایران
باید دوستان ببینن بالاخره.

می خواهیم تیمی درست کنیم که سرعت رسیدگی به حدی باشه که مشکلی روی زمین نمونه. Big Grin

دست کم 3 نفر پاسخگو نیاز خواهیم داشت.

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطfunset 2 (۱۳۹۱/۱/۵، ۰۵:۳۲:۳۶ صبح) ، mhy (۱۳۹۱/۱/۵، ۰۵:۴۱:۲۴ صبح) ، Cancer9003 (۱۳۹۱/۱/۵، ۰۶:۵۹:۲۰ صبح)
درود

اقای نجفی پور بنده که عین 22 ساعت زندگیمو اینجا هستم

اگرم همه ی درخواست هارو جواب نمیدم چون نمیخوام تعداد ارسالم زیاد شه

چون حاشیه درست میشه

ولی در خدمت دوستان هستیم

دوستان مشکلی دارند که حاد باشد تو پ خ میپرسندHeart
پاسخ
 سپاس شده توسطmhy (۱۳۹۱/۱/۵، ۰۵:۴۳:۲۹ صبح) ، Cancer9003 (۱۳۹۱/۱/۵، ۰۶:۵۹:۲۹ صبح) ، 84510980 (۱۳۹۱/۱/۷، ۰۵:۳۶:۳۶ صبح) ، shadanak (۱۳۹۱/۱/۷، ۱۳:۵۶:۲۷ عصر)
(۱۳۹۱/۱/۵، ۰۵:۲۵:۳۱ صبح)Pars نوشته است: باید دوستان ببینن بالاخره.

می خواهیم تیمی درست کنیم که سرعت رسیدگی به حدی باشه که مشکلی روی زمین نمونه. Big Grin

دست کم 3 نفر پاسخگو نیاز خواهیم داشت.
فکر نکنم اینطوری هم بشه بازم سوالاتی میمونه عزیزHeart
درود
.....
فعالیت مجدد برای کمک رسانی خدمت دوستان  Heart Heart Heart

راه ارتباطی : تلگرام

پاسخ
 سپاس شده توسطmhy (۱۳۹۱/۱/۵، ۰۵:۴۳:۳۲ صبح) ، Cancer9003 (۱۳۹۱/۱/۵، ۰۶:۵۹:۳۷ صبح)
پیشنهادی دارم که اون هم تخصصی تر کردن عناوین تیم مدیریت هست که تا حدودی هم اجرا شده، مثال:
(البته غیر از مدیران ارشد)

تیم [تصویر:  plugin_add.png] پلاگین: آقا مصطفی و ...
تیم استایلر: night, mstf, tofighi, alireza013 و ...
تیم آموزش: hossein72 و ...
تیم [تصویر:  user.png] ترجمه: kamyar, behrouz, و ...
تیم پاسخگو: arianik, و ...
البته دو سه تا از دوستان هستند که در همه ی این فیلدهای کاری بالا قابل حضور هستند، مثلا امید و دودو و ...

من این اسامی رو فقط مثال زدم و هیچ منظور خاصی نداشتم!! چون تمامی دوستان واقعا دارن زحمت میکشن
myavarahmadi سابق
پاسخ
 سپاس شده توسطCancer9003 (۱۳۹۱/۱/۵، ۰۷:۰۰:۰۰ صبح) ، MSTF (۱۳۹۱/۱/۵، ۰۷:۱۰:۰۶ صبح) ، shahinpb (۱۳۹۱/۱/۷، ۱۸:۰۶:۱۹ عصر)
(۱۳۹۱/۱/۵، ۰۵:۴۱:۱۱ صبح)myavarahmadi نوشته است: پیشنهادی دارم که اون هم تخصصی تر کردن عناوین تیم مدیریت هست که تا حدودی هم اجرا شده، مثال:

اقای احمدی مشکل اینجاست که این دوستانی که گفتی شاید با یک درجه ارتقا پایبند همینجا بشند
اگر مشکلی داشته باشند خودمون حلش میکنیم...خدای نکرده کپی رایت رعایت نکنند به جای بن باهاشون صحبت کنیم

من خیلی وقتی به علی جان میگم اینو...شایدم حرفم جالب نباشه
چون علی معتقد بر اینه که سطح علمی مدیران باید بالا باشد!!!!!

ولی من پیشنهادم به علی اینه شاید برای مدیریت ایجاد انگیزه فقط با یک تغییر رنگ و یک کلیک باشد
ولی همین باعث می شود پیشرفت پشتیبانی صد برابر باشد و دیگر کاربران
به سایت هایی دیگر نروند

گرچه الانم مای بی بی ایران بزرگترین مرجع پارسیه...ولی خب این پیشنهاد خیلی پیشرفت کمک میکنه

من فقط میخوام به بچه ها فرصت داده شه....چه بسا کسانی که رنگشان رنگی است ولی حتی روزی نیم ساعتم انلاین نیستند
ولی خودم کاربرایی رو دیدم که برای اینجا زحمت کشیدند

یه تشکر ویژه از گروه مدیریت ارشد اینجا دارم مخصوصا اقای محمد رضا که واقعا بودنشون به ما انگیزه میده

و تشکر از علی عزیز

موفق و موید باشید
کریم زاده
پاسخ
 سپاس شده توسطtofighi (۱۳۹۱/۱/۵، ۰۶:۴۰:۵۳ صبح) ، Cancer9003 (۱۳۹۱/۱/۵، ۰۷:۰۰:۴۶ صبح) ، mhy (۱۳۹۱/۱/۵، ۰۷:۰۴:۵۶ صبح) ، shahinpb (۱۳۹۱/۱/۷، ۱۸:۰۶:۱۷ عصر)
بنده هم علاقه داشتم که عضو تیم آموزش باشم. ولی شرط داشتن وقت کافی (شاید هم منظور حضور همیشگی باشد) تنها محدودیتی است که پیش روی دارم چون مشغولیت هایم زیاد است و بعضی اوقات فارغ میشوم.

ارسال ویرایش شد.
پاسخ
 سپاس شده توسطCancer9003 (۱۳۹۱/۱/۵، ۰۶:۵۶:۴۴ صبح) ، mhy (۱۳۹۱/۱/۵، ۰۷:۰۴:۵۸ صبح) ، geo (۱۳۹۱/۱/۵، ۰۷:۱۴:۲۲ صبح) ، shahinpb (۱۳۹۱/۱/۷، ۱۸:۰۶:۱۶ عصر)
(۱۳۹۱/۱/۵، ۰۵:۴۱:۱۱ صبح)myavarahmadi نوشته است: پیشنهادی دارم که اون هم تخصصی تر کردن عناوین تیم مدیریت هست که تا حدودی هم اجرا شده، مثال:

تیم [تصویر:  plugin_add.png] [تصویر:  plugin_add.png] [b]پلاگین:[/b] آقا مصطفی و ...
تیم استایلر: night, mstf, tofighi, alireza013 و ...
تیم آموزش: hossein72 و ...
تیم [تصویر:  user.png] [تصویر:  user.png] [b] ترجمه:[/b] kamyar, behrouz, و ...
تیم پاسخگو: arianik, و ...
البته دو سه تا از دوستان هستند که در همه ی این فیلدهای کاری بالا قابل حضور هستند، مثلا امید و دودو و ...

من این اسامی رو فقط مثال زدم و هیچ منظور خاصی نداشتم!! چون تمامی دوستان واقعا دارن زحمت میکشن

من می تونم پوسته بسازم . پوسته هایی به زیبایی پوسته لیان پرتال . اما مساله زمان دارم . همچنین چون الان کلا روی ویبی هستم امکان ساخت قالب برام کمتر میشه. اما تقریبا با خیلی از مسائل مای بی بی آشنا شدم و می تونم در حد توان پاسخگوی سوالات باشم.
چیزی که الان از طریق پیام خصوصی دارم سوالات برخی کاربران رو جواب میدم Smile
حضورم توی مای بی بی ایران فقط برای ادای دینم هست . Heart
پوسته فوق العاده زیبای مجید آنلاین - LianPortalVJ
ورژن دوم قالب لیان پرتال

نصب مای بی بی + قالب لیان پرتال V2 + نصب و کانفیگ ۱۰ پلاگین به انتخاب شما = جهت استعلام قیمت پیام خصوصی بفرستید
پاسخ
 سپاس شده توسطmhy (۱۳۹۱/۱/۶، ۰۳:۰۶:۲۴ صبح) ، Cancer9003 (۱۳۹۱/۱/۶، ۰۶:۰۳:۳۸ صبح) ، shahinpb (۱۳۹۱/۱/۷، ۱۸:۰۶:۱۴ عصر)
وقت بخیر
منم می تونم ماهانه کمک نقدی به شما نمایم. نمی دانم چرا تاپیکی که نشون می داد کیا کمک مالی می کنند از رونق افتاد و دیگر بروز نشد.
البته اینارو واسه ریا نمی گما که اصلاً ماهی 2یا3 هزار تومن اصلاً ارزشی نداره، اما از یک طرف اگه دوستان زیاد باشند، خیلی میشه بعدشم این تاپیک باعث تشویق بقیه هم می شد.
خلاصه بنده شخصاً علم پلاگین و پی اچ پی و . . . رو ندارم. حداقل اینطوری یه کمک خیلی ناچیز می کنم Blush
اسطوره های ذهنتان را بیدار نمایید
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۹۱/۱/۷، ۰۵:۴۳:۱۵ صبح) ، funset 2 (۱۳۹۱/۱/۷، ۰۵:۴۴:۳۱ صبح) ، Cancer9003 (۱۳۹۱/۱/۷، ۰۵:۵۷:۱۲ صبح) ، yaser0421 (۱۳۹۱/۱/۷، ۰۵:۵۷:۵۶ صبح) ، Hamedi (۱۳۹۱/۱/۷، ۰۶:۳۵:۵۹ صبح) ، Doodoo (۱۳۹۱/۱/۷، ۰۸:۳۸:۰۹ صبح) ، mhy (۱۳۹۱/۱/۷، ۱۱:۰۷:۱۴ صبح) ، shahinpb (۱۳۹۱/۱/۷، ۱۸:۰۶:۱۲ عصر)
با سلام.
اگر یکی از ملاکهای احتمالی علی آقا در انتخاب همکار، رضایت کاربران باشه من علاوه بر اینکه از تمام دوستان این انجمن رضایت دارم باید اعلام کنم که دوست خوبمون آقا !Omid StaR! یکی از بهترین و داناترین افرادی هستند که تا امروز بدون عنوان و چشمداشت اینجا زحمت کشیدن. بنظر بنده حق مسلم ایشون هست که یک درجه و عنوان در خور و شایسته به ایشون داده بشه تا دوستان دیگر هم از ایشون یاد بگیرند که بدون چشمداشت برای پیشبرد مای بی بی هرچه در چنته دارند رو کنند. "علم، دانایی، رعایت قوانین، ادب، حضور مستمر، پاسخگویی سریع، انصاف و خیلی خصوصیت مثبت دیگه" رو من در !Omid StaR! عزیز دیدم.
لطفا این حرفهای بنده رو مد نظر داشته باشید علی آقای گل.

با تشکر.
پاسخ
 سپاس شده توسطshahinpb (۱۳۹۱/۱/۷، ۱۸:۰۶:۱۰ عصر)
آقای نجفی پور به نظر من بهترین انتخاب ها میتونن شامل حال از جهت خواستار شما
نقل‌قول: می خواهیم تیمی درست کنیم که سرعت رسیدگی به حدی باشه که مشکلی روی زمین نمونه. Big Grin
1: امید کریم زاده
2:محمد حسین عمیدی
3: نفر سوم هم کسی که خودتون صلاح میدونین باشه !
پاسخ
 سپاس شده توسطDoodoo (۱۳۹۱/۱/۸، ۰۲:۱۲:۰۱ صبح)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  فعالیت مجدد مای بی بی ایران Doodoo 8 7,207 ۱۴۰۲/۲/۹، ۱۷:۲۹:۳۷ عصر
آخرین ارسال: mrxtazi
  [ویژه] دعوت از علاقمندان به عنوان نماینده مای بی بی ایران Pars 6 5,955 ۱۳۹۳/۵/۱۶، ۲۱:۴۳:۵۵ عصر
آخرین ارسال: quester
  دعوت به همکاری در آستانه ارائه نسخه جدید مای بی بی Pars 13 8,919 ۱۳۹۲/۱۲/۱۸، ۲۲:۴۷:۴۷ عصر
آخرین ارسال: Pars
  [ترجمه] دعوت به همکاری Pars 18 12,614 ۱۳۹۱/۱۲/۲۳، ۱۶:۰۴:۱۵ عصر
آخرین ارسال: yaser0421
  دعوت به همکاری با مای بی بی ایران Pars 0 4,483 ۱۳۹۰/۴/۴، ۲۳:۴۵:۳۱ عصر
  دعوت به همکاری با پشتیبانی MyBB در ایران Pars 3 5,667 ۱۳۸۹/۷/۳۰، ۱۵:۲۶:۵۷ عصر
  غیبت یک ماهه Pars و دعوت به همکاری Pars 0 3,857 ۱۳۸۹/۴/۶، ۰۰:۱۷:۰۸ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان