هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
طراحی سایت مذهب
سلام دوستان

من یه انجمن تاسیس کردم به آدرس pishrovanezohoor.ir/forum

اما مشکل در نصب پلاگین ها دارم ... موقع نصب خود فروم هم مشکل داشتم و آخرش گفتم خود نت افزار واسم نصب کرد

هر چقدرم مطالب این سایت و جاهای دیگه رو پیگیری کردم به نتیجه ای نرسیدم

آخرش خواستم وظیفه طراحی رو به یک آدم حرفه ای بسپارم ، اما آه چندانی در بساط ندارم که هزینه کنم

سایت در مورد امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) هستش

من رشته فیلمسازی خوندم و میخوام یک انجمنی تشکیل بدم که با کمک های مردمی فیلم در زمینه مهدویت ، ظهور ، آخر الزمان و .... ساخته بشه ... البته چند نفر آدم متخصص دیگه تو زمینه های مختلف فیلمسازی هم هستن که به رایگان و با افتخار کمک میکنن

فقط یه متخصص طراحی سایت امام زمانی میخوام و همچنین قابل اعتماد که مسایل سایت رو بهش بسپارم .... از طراحی تا حفظ امنیت

همه داریم بدون چشم داشت کار میکنیم و اصلا و ابدا قرار نیست به کسی سود مالی برسه ... سودی هم عایدمون شه مال انجمنه و گسترشش و جهانی کردن فیلمها

حالا هرکه دارد هوس کرببلا بسم الله

به امید ظهورHeart
پاسخ
 سپاس شده توسطtofighi (۱۳۹۱/۱/۴، ۰۵:۵۸:۵۸ صبح) ، golenarges (۱۳۹۱/۱/۴، ۰۹:۱۲:۱۴ صبح)
سلام دوست عزیز اینگار ادرست سایتت اشتباهه منو اد کنchat_na30im
تاجایی که میتونم کمک میکنم
اینم سایتم
na30im.com
پاسخ
 سپاس شده توسطalamdar (۱۳۹۱/۱/۴، ۱۰:۳۲:۱۳ صبح)
درود

خیلی ها یعنی اکثر کاربران پلاگین رو دریافت میکنند
و با همان حالت زیپ در محل اصلی فایل های انجمن اپ میکنند

ولی شما میتونید از روش من هم استفاده کنید
مثلا فایل رو پس از دانلود که باز میکنید

یکسری فایل داره مثلا یه پوشه inc داره
تو هاست و محل فایلای انجمنتون همون پوشه inc رو هم دارید
خب به پوشه inc میرید پوشه plugins هم هست دقیقا هم همین پوشه در هسات هم هست
بعد فایل رو در اون پوشه اپ میکنید

این روش بنده به خاطر اینه چون بعضی پلاگینا درست نام گذاری نمیشند
و این ممکنه اختلال ایجاد کنه

هر پلاگینی دانلود کنید عین نام پوشه در فایل دریافتی همان پوشه در هخاست هم هست

چنانچه مشکلتون ادامه داشت از مدیریت اجازه بگیرید
به بنده دسترسی بدید هرپلاگینی خواستید براتون نصب میکنم
ولی بهتره خودتون یاد بگیرید

اینم تاپیک اموزشش

http://community.mybbiran.com/thread-1229.html

موفق و موید باشید
امید کریم زاده
پاسخ
 سپاس شده توسطalamdar (۱۳۹۱/۱/۴، ۱۰:۳۱:۵۷ صبح)
سلام.
من می تونم تو نصب پلاگین ، طراحی قالب و ... بهتون کمک کنم.
پاسخ
 سپاس شده توسطalamdar (۱۳۹۱/۱/۴، ۱۰:۳۱:۵۱ صبح)
سلام و تشکر از همه دوستان عزیز

همگی واقعا به من لطف دارید ... هرچند که سایت اصلا مال من نیست و اگر آدم لایقتری پیدا کنم (نه اینکه من لیاقت داشته باشما! لایق تر بین همه اعضا با نظر عمومی منظورمه) مدیریت رو به ایشون واگذار میکنم

سایت مال امام زمانه و هیچکس نمیتونه توش اعاده حقی کنه ... از همین اول هم خیلی رک میگم تا بعدا کسی طلبکار از کس دیگه نشه و یا منتی بر سر کسی نباشه ... هرکی هرکار میکنه اجرش رو از خود آقا بخواد و بگیره

اما انجمنی که مدت هاست فکر راه اندازیش رو در ذهن دارم ،قرار هستش که تخصصی روی قضیه فیلمسازی در عرصه ظهور، آخر الزمان ، مهدویت ، شیطان و مسایل دینی این حول و اطراف میگرده و قراره که با بودجه مردمی کار بشه توش

یعنی یک قسمت پرداخت آنلاین تعبیه بشه و همچنین شماره کارتی برای واریز کارت به کارت که هرکسی هر مبلغی کمک میکنه کنار اسمش در انجمن نوشته بشه و همچنین موجودی کل انجمن هم قابل رویت باشه و بشه ریز واریز های کاربران رو دید

بعد قسمت فیلمنامه نویسی و اتاق فکر انجمن هم از قسمت های اصلی و فعال انجمن هستش که در اون تعدادی افراد متخصص در زمینه فیلمنامه نویسی فیلمنامه هایی رو آماده و مینویسند و همچنین کاربران عادی سایت هم میتونن ایده ها و نظراتشون رو مطرح کنند

و در نهایت قسمت فنی سایت که هرکسی در زمینه تولید فیلم هر تخصصی داره میتونه اعلام کنه تا ایشالا بعد از رسیدن بودجه سایت به اون سیاست از پیش تعیین شده اتاق فکر ، کار تولید ان شاء الله کلید بخوره

به نظرم اگر خوب کار کنیم و کم نیاریم ، کم کم کمک های مردمی و کمک های غیبی خدا هم بیشتر میشه و از کار کوتاه به کارهای نیمه بلند ، تله فیلم و حتی سینمایی های در حد پخش جهانی برسیم ان شاء الله

فکر میکنم هرچند گامی خیلی کوچک ، اما گام خوبی باشه که عشقمونو ثابت کنیم به حضرت آقا و دنیا رو ان شاء الله آشنا کنیم با فرهنگ غنی مهدویت و آمادگی عمومی ایجاد بشه برای ظهور و فرج

یک گروه تبلیغاتی قوی هم نیاز داریم که ابتدا توی ایران به جذب مشارکت و سرمایه همت بگماره و بعدشم تبلیغات گسترده در سطح جهان

خلاصه خیلی کارها میشه کرد فقط همت میخواد

ضمنا یک دوست روحانی بسیار با سواد و عزیز و البته جوانی هم دارم که از ایشونم خواهش میکنم در سایت فعالیت و نظارت داشته باشه که خدایی نکرده به بی راهه نریم یکوقت ، بالاخره تخصص ایشون توی زمینه دینی و مهدویت از بنده خیلی بیشتره

و همچنین شما هم هر پیشنهاد و انتقادی دارید لطفا همین اول مطرح کنید تا بتونیم سنگ اول رو محکم و استوار بنا کنیم

خشت اول چون نهد معمار کج ، تا ثریا میرود دیوار کج ! یکوقت به این درد مبتلا نشیم

حالا نمیدونم چطور میشه کاری کرد که همه دوستان سهیم باشن توی این امر عظیم
لطفا نظر بدین
راستی آدرس سایت هم تصحیح شد

http://pishrovanezohoor.ir/forum

گرچه هنوز هیچ اتفاق خاصی نیفتاده توش ، چون ترسیدم نیاز به تغییرات کلی باشه یا تشخیص بر این بشه انجمن یکبار فرمت و دوباره نصب بشه یا اتفاقات دیگه که من وارد نیستم، و همه دسته بندی ها به هم بخوره و یا مطالب از بین بره(یکبار این اتفاق افتاد آخه)
پاسخ
با سلام

کلیه امور سایت به جناب آقای توفیقی عزیز سپرده شد

سایر دوستان اگر ایده ای و یا تمایلی برای همکاری دارند لطفا با آیدی alamdar_313 در ارتباط باشند

به امید ظهورHeart
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۵:۵۹ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۷:۴۵ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۰:۳۰ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان