هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش ایحاد بلوک برترین ارسال کنندگان برای پرتال
سلام.
امروز دیدم کاربران زیادی دوست دارند بلوک برترین ارسال کنندگان را در صفحه پرتال خود داشته باشند ، برای ایجاد این بلوک می توان دو کار انجام داد.
1- پلاگین پرتال پیشرفته را نصب کرد.
2- از آموزش زیر پیروی کرد.
برای ایجاد پلاگین پرتال پیشرفته باید فایل زیر را در روت انجمنتان آپلود کنید:

.php   topposters.php (اندازه: 1.87 KB / تعداد دفعات دریافت: 32)
سپس به مسیر قالب ها و پیوسته ها در قالب ها در قالب مورد نظر در Portal Templates در portal
کد زیر را هر جا که صلاح می دانید قرار دهید:
کد:
<table border="0" cellspacing="{$theme['borderwidth']}" cellpadding="{$theme['tablespace']}">  
<tr>  
<td colspan="2"><strong>برترین ارسال کنندگان</strong></td>  
</tr>  
<script language="javascript" src="topposters.php"></script>  
</table>

[تصویر:  photos.png] نمونه:

.gif   Untitled.gif (اندازه: 3.95 KB / تعداد دفعات دریافت: 152)
پاسخ
 سپاس شده توسطmajid01 (۱۳۹۱/۱/۱۱، ۰۸:۴۳:۴۸ صبح) ، Mdl (۱۳۹۱/۱/۱۶، ۱۴:۵۸:۲۷ عصر) ، m66rasooli (۱۳۹۱/۲/۱۲، ۲۲:۵۶:۴۴ عصر) ، abdollatif (۱۳۹۱/۸/۳۰، ۰۱:۳۳:۳۸ صبح) ، arsham (۱۳۹۱/۸/۳۰، ۱۹:۰۰:۳۶ عصر) ، milad1364 (۱۳۹۱/۱۰/۵، ۱۵:۳۹:۲۰ عصر)
من این کار کردم ولی کار نکرد
پلاگین پرتال پیشرفته را باید از کجا نصب کنم و این که فکر کنم با نسخه اخری مای بی بی سازگار نیست
پاسخ
درود بر همگی ، من چند روزه با ایجاد بلوک ( آخرین ارسال ها ) در پلاگین پیشرفته درگیر هستم . از پلاگین advportalv7نیز استفاده می کنم
اگر کسی کد آم را داره منو از نگرانی نجات بده
[تصویر:  13582431361.gif]
پاسخ
درود بر همگی ، من هنوز هم نتونستم بلوک آخرین ارسال ها را در صفحه : http://forum.kanoonshimigorgan.com/portal.php ایجاد کنم . درگیری دو ماههبا این موضوع آن هم برای من که تخصصم نیست ، پس کو این متخصصین ؟؟؟؟
[تصویر:  13582431361.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۷:۲۴ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۰۹:۵۷ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۰۹:۰۲ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان