هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای ۱.۸] پلاگین پرداخت حق عضویت آنی (بانک ملت + بانک سامان + آی‌دی‌پی + زرین پال)
درود بر دوستان،

[تصویر:  plugin_add.png] پلاگین: [محصول MyBBIran] پلاگین پرداخت آنی حق عضویت (بانک ملت + بانک سامان + آی‌دی‌پی + زرین پال)
[تصویر:  version.png] نسخه: 1.8
[تصویر:  user.png] نویسنده: Mohammad-Za
[تصویر:  d.png] معرفی: 22nd March 2012
[تصویر:  d.png] آخرین بروزرسانی: 18th July 2021

[تصویر:  info.png] عملکرد: این پلاگین به مدیریت اجازه می دهد تا بسته‌های عضویتی ویژه در انجمن ایجاد و مدیریت کند و کاربران از طریق درگاه بانک سامان، ملّت، پرداخت امن بانک پاسارگاد یا هرسه، بتوانند حق عضویت را پرداخت کنند و به صورت خودکار عضو گروه شوند.

ویژگی ها:
  • عضویت کاملاً خودکار کاربر پس از پرداخت
  • پایان عضویت کاملاً خودکار عضویت پس زمان تعیین شده
  • قابلیت پرداخت از طریق بانک ملّت و سامان و آی‌دی‌پی (IdPay) و زرین‌پال (Zarinpal)
  • ثبت تمامی تراکنش ها
  • ثبت تمامی تراکنش های کاربر در کنترل پنل کاربری
  • قابلیت افزودن تراکنش مورد نظر به صورت دستی در مواقع ضروری
  • قابلیت جستجو برای تراکنش مورد نظر با تمامی معیار‌ها
  • قابلیت پایان دادن به عضویت کاربر توسط خودش در کنترل پنل کاربری
  • ارسال پیام خصوصی به کاربر و مدیر پس از خرید
  • عدم نمایش بانکی که تنظیماتی برای آن اعمال نشده‌است در صفحه‌ی روش پرداخت
  • بازگرداندن هزینه به حساب کاربر در صورت بروز مشکل
  • قابلیت Settle دستی تراکنش های بانک ملّت در مواقع ضروری
  • ...

[تصویر:  wrench.png] نصب: آپلود فایل ها و فعال سازی از کنترل پنل مدیریت و سپس تنظیمات در: 1-کاربران و گروه ها --> منوی سمت راست --> عضویت ویژه
2-پیکربندی --> منوی سمت راست --> تنظیمات پلاگین عضویت ویژه

[تصویر:  photos.png] نمونه:  

تاریخچه‌ی تغییرات (Changelog):
نقل‌قول: تغییرات نسخه‌ی 1.8:
1- حذف درگاه پرداخت امن پاسارگاد به‌دلیل غیرفعال شدن این درگاه.
2- اضافه شدن درگاه پرداخت آی‌دی‌پی (IDPay).
3- سازگاری با آخرین نسخه‌ی MyBB و PHP 7.x.
4- بهبود فرایند ایجاد تراکنش و پرداخت در بخش کنترل پنل کاربری.
5- تغییر برخی از عبارات.
6- رفع برخی از مشکلات.

تغییرات نسخه‌ی 1.7:
1- سازگاری با MyBB 1.8
2- درگاه جدید زرین‌پال
3- اضافه شدن خودکار لینک عضویت ویژه به کنترل پنل کاربری
4- قابلیّت تعیین آدرس درگاه‌های پرداخت
5- نمایش مدت زمان باقی مانده تا پایان بسته‌ی عضویت
6- تغییر آدرس درگاه‌ها به آدرس‌های جدید
7- قابلیّت فعال/غیرفعال‌سازی درگاه‌های پرداخت

[تصویر:  name.png] دریافت: (سازگاری فقط با MyBB 1.8.X)(ناسازگار با MyBB 1.6.X)

قیمت: 30,000تومان

کاربر مهمان نمی‌تواند مطالب قیمت‌گذاری شده را خریداری کند. برای خرید مطالب قیمت‌گذاری شده، وارد شوید یا ثبت نام کنید .

پاسخ
 سپاس شده توسطjalal.m (۱۳۹۱/۱/۲، ۱۷:۳۸:۵۵ عصر) ، poolmand (۱۳۹۱/۱/۳، ۰۰:۵۲:۳۳ صبح) ، iran-nojavan (۱۳۹۱/۱/۳، ۰۰:۵۵:۴۵ صبح) ، Farhoodi (۱۳۹۱/۱/۳، ۰۰:۵۸:۱۴ صبح) ، HOssE!N-B (۱۳۹۱/۱/۳، ۰۱:۱۵:۱۶ صبح) ، plus (۱۳۹۱/۱/۳، ۰۱:۵۲:۳۳ صبح) ، Hamedi (۱۳۹۱/۱/۳، ۰۲:۲۱:۵۸ صبح) ، AR@KST@R (۱۳۹۱/۱/۳، ۰۲:۳۰:۰۴ صبح) ، geo (۱۳۹۱/۱/۳، ۰۳:۳۷:۵۰ صبح) ، محمد (۱۳۹۱/۱/۳، ۰۴:۱۶:۳۷ صبح) ، Cancer9003 (۱۳۹۱/۱/۳، ۰۵:۰۷:۰۲ صبح) ، irrayaneh (۱۳۹۱/۱/۳، ۰۸:۲۱:۴۲ صبح) ، FunSeT (۱۳۹۱/۱/۳، ۰۹:۲۷:۳۶ صبح) ، djcsaeed (۱۳۹۱/۱/۳، ۱۰:۱۳:۰۸ صبح) ، abtin (۱۳۹۱/۱/۳، ۱۰:۴۶:۱۶ صبح) ، mahdionline (۱۳۹۱/۱/۳، ۱۴:۲۸:۱۵ عصر) ، ahmadb (۱۳۹۱/۱/۵، ۰۴:۵۰:۳۹ صبح) ، Mt edition (۱۳۹۱/۱/۵، ۰۵:۵۰:۲۳ صبح) ، king92 (۱۳۹۱/۱/۵، ۰۷:۱۱:۲۹ صبح) ، mohammads (۱۳۹۱/۱/۱۱، ۱۳:۰۰:۴۲ عصر) ، JMS (۱۳۹۱/۱/۱۱، ۱۳:۲۷:۴۱ عصر) ، satropat (۱۳۹۱/۱/۱۲، ۱۴:۴۹:۱۱ عصر) ، Shahim (۱۳۹۱/۱/۱۴، ۰۱:۱۸:۲۱ صبح) ، Royaei (۱۳۹۱/۱/۱۵، ۲۲:۴۵:۲۱ عصر) ، رضا (۱۳۹۱/۱/۱۶، ۰۸:۱۲:۲۲ صبح) ، golforosh (۱۳۹۱/۱/۱۷، ۲۳:۱۲:۰۰ عصر) ، wolfman (۱۳۹۱/۱/۲۱، ۱۳:۵۶:۳۷ عصر) ، hesam_esf (۱۳۹۱/۱/۲۴، ۱۴:۴۲:۰۷ عصر) ، jaber (۱۳۹۱/۱/۲۷، ۱۶:۵۹:۳۷ عصر) ، reza_ (۱۳۹۱/۲/۱، ۰۷:۵۴:۴۲ صبح) ، milad1364 (۱۳۹۱/۲/۲، ۰۰:۵۹:۴۴ صبح) ، Mohammad.T (۱۳۹۱/۲/۳، ۱۲:۰۵:۵۴ عصر) ، baxe rapper (۱۳۹۱/۲/۵، ۰۱:۳۷:۵۶ صبح) ، mypgr.ir (۱۳۹۱/۲/۹، ۰۸:۰۸:۱۱ صبح) ، mf2fx (۱۳۹۱/۲/۱۹، ۱۳:۴۶:۳۸ عصر) ، mansour1 (۱۳۹۱/۲/۲۲، ۰۷:۳۵:۴۳ صبح) ، baxe_loool (۱۳۹۱/۳/۱۵، ۱۶:۴۰:۲۱ عصر) ، Mdl (۱۳۹۱/۳/۱۶، ۰۵:۵۵:۵۷ صبح) ، darya1012 (۱۳۹۱/۳/۱۸، ۰۷:۱۲:۴۴ صبح) ، aaaaaaaayay (۱۳۹۱/۳/۱۸، ۰۹:۳۲:۲۲ صبح) ، Mohammad-Mo (۱۳۹۱/۳/۲۴، ۱۱:۰۷:۱۰ صبح) ، hamidxx (۱۳۹۱/۳/۳۱، ۱۸:۱۵:۱۹ عصر) ، pourya-man (۱۳۹۱/۴/۶، ۰۳:۴۹:۱۰ صبح) ، the wolf (۱۳۹۱/۴/۹، ۰۳:۳۰:۲۷ صبح) ، komeser (۱۳۹۱/۴/۹، ۱۰:۴۵:۵۴ صبح) ، ANTROMEDA (۱۳۹۱/۴/۲۱، ۰۱:۳۹:۴۵ صبح) ، yaser0421 (۱۳۹۱/۴/۲۷، ۱۲:۳۶:۲۲ عصر) ، soltaneghalbha (۱۳۹۱/۵/۱، ۱۳:۰۴:۰۹ عصر) ، reza536 (۱۳۹۱/۶/۱۲، ۱۶:۰۴:۲۴ عصر) ، tartar0631 (۱۳۹۱/۶/۱۵، ۰۵:۵۵:۵۸ صبح) ، what? (۱۳۹۱/۶/۲۸، ۰۴:۱۱:۵۵ صبح) ، Doodoo (۱۳۹۱/۷/۴، ۰۶:۵۱:۱۶ صبح) ، adnan (۱۳۹۱/۷/۱۳، ۱۷:۱۳:۰۳ عصر) ، S_N (۱۳۹۱/۹/۱، ۲۱:۲۶:۴۳ عصر) ، -ALI- (۱۳۹۱/۹/۱۴، ۰۳:۲۲:۲۸ صبح) ، Ahma (۱۳۹۲/۲/۴، ۲۳:۴۱:۵۸ عصر) ، majid01 (۱۳۹۲/۳/۲۶، ۰۰:۳۶:۳۵ صبح) ، MyBulletian (۱۳۹۲/۱۱/۲۲، ۱۴:۵۴:۲۹ عصر) ، faraed.com (۱۳۹۳/۱/۵، ۲۰:۱۶:۲۴ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۳/۱/۲۹، ۱۱:۵۷:۲۷ صبح) ، phenomenon (۱۳۹۳/۲/۲۸، ۱۴:۵۰:۲۰ عصر) ، farzinafn (۱۳۹۳/۳/۲، ۱۹:۵۵:۳۷ عصر) ، arsham (۱۳۹۳/۴/۱۱، ۱۲:۱۶:۲۴ عصر) ، M A H D I (۱۳۹۳/۸/۱۱، ۲۱:۴۶:۱۱ عصر) ، ballance (۱۳۹۳/۹/۲۲، ۱۸:۳۴:۳۴ عصر) ، محمد محمدی (۱۳۹۳/۱۱/۲۹، ۲۰:۲۸:۱۶ عصر) ، kuouk (۱۳۹۴/۱/۲۳، ۰۱:۰۹:۰۸ صبح) ، حمیدرضا وفائیان (۱۳۹۴/۴/۱۴، ۱۰:۱۵:۴۵ صبح) ، MISTER (۱۳۹۵/۱۰/۱۵، ۰۰:۱۵:۰۱ صبح)
ممنون، بالاخره این پلاگین ارزشمند رلیز شد. کار شما جای تقدیر دارد.
فقط موفق به گرفتن درگاه بانک پاسارگاد نشدید؟ سامان و ملت خیلی سخته گرفتن درگاهشون.
و اینکه در پلاگین اگه قابلیت دونیت (کمک) هم اضافه بشه عالی میشه، یعنی مبلغ توسط کاربر مشخص و پرداخت بشه.
Civil Engineering Association
http://forum.civilea.com
پاسخ
 سپاس شده توسطgeo (۱۳۹۱/۱/۳، ۰۳:۳۸:۰۸ صبح) ، Mohammad-Za (۱۳۹۱/۳/۱۵، ۰۳:۵۱:۰۲ صبح)
(۱۳۹۱/۱/۳، ۰۰:۵۲:۲۴ صبح)poolmand نوشته است: ممنون، بالاخره این پلاگین ارزشمند رلیز شد. کار شما جای تقدیر دارد.
فقط موفق به گرفتن درگاه بانک پاسارگاد نشدید؟ سامان و ملت خیلی سخته گرفتن درگاهشون.
و اینکه در پلاگین اگه قابلیت دونیت (کمک) هم اضافه بشه عالی میشه، یعنی مبلغ توسط کاربر مشخص و پرداخت بشه.

تا آن‌جایی که من تجربه دارم، بانک پاسارگاد اگر از این دو بانک سخت‌گیرتر نباشد، بهتر نیست.
بانک ملّت و سامان برای دریافت درگاه، کپی سند و سفته می‌خواهند که بانک پاسارگاد هر دو این‌ها را از من درخواست کرد.
علاوه بر این بانک ملّت تسویه حساب آنی دارد در صورتی که بانک پاسارگاد طی 1 الی 3 روز هزینه را به حساب واریز می‌کند.
ضمناً بر پایه‌ی نظرسنجی زیر، کاربران این دو بانک را مناسب تر دانسته‌اند:
http://community.mybbiran.com/thread-9154.html
---------------------------------------------
در ضمن، این برنامه‌ها همیشه هست. اگر درگاه مربوط به بانک پاسارگاد بود همه درگاه ملّت یا سامان را درخواست می‌کردند!
پاسخ
 سپاس شده توسطgeo (۱۳۹۱/۱/۳، ۰۳:۳۸:۳۵ صبح) ، رضا (۱۳۹۱/۱/۱۶، ۰۸:۱۲:۴۰ صبح) ، motorola30 (۱۳۹۳/۹/۱۶، ۱۹:۵۷:۵۹ عصر)
به دلیل درخواست دوستان، قیمت از 20000 تومان، به 15000 تومان کاهش یافت.
پاسخ
 سپاس شده توسطHamedi (۱۳۹۱/۱/۳، ۰۲:۲۱:۵۰ صبح) ، HOssE!N-B (۱۳۹۱/۱/۳، ۰۲:۲۹:۰۴ صبح) ، geo (۱۳۹۱/۱/۳، ۰۳:۳۸:۳۹ صبح) ، mahpishoni (۱۳۹۱/۱/۲۰، ۲۰:۳۶:۵۳ عصر) ، number-one (۱۳۹۳/۱/۷، ۱۷:۵۷:۳۱ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۳/۸/۱۷، ۰۰:۰۸:۳۸ صبح)
سلام
از این پلاگین فوق العاده کاربردی واقعا ممنونم.
ما باید درخواست درگاه رو با مراجعه به بانک انجام بدیم یا درخواست اولیه اینترنتی هست؟
میشه لینک های مرکز تجارت الکترونیکی دو بانک رو در اختیارمون بزاری؟
تا جایی که من اطلاع دارم این کارها رو شرکت ها وابسته به بانک مربوط انجام میدهند که هر استان یک نمایندگی دارند و با محیط بانکداری کاملا جدا هستند.
ممنون میشم برای دریافت درگاه های این دو بانک به ما یه راهنمایی کنید تا بهنرین مسیر رو انتخاب کنیم.
باتشکر
پاسخ
(۱۳۹۱/۱/۳، ۰۱:۳۷:۰۸ صبح)Mohammad-Za نوشته است:
(۱۳۹۱/۱/۳، ۰۰:۵۲:۲۴ صبح)poolmand نوشته است: ممنون، بالاخره این پلاگین ارزشمند رلیز شد. کار شما جای تقدیر دارد.

تا آن‌جایی که من تجربه دارم، بانک پاسارگاد اگر از این دو بانک سخت‌گیرتر نباشد، بهتر نیست.
بانک ملّت و سامان برای دریافت درگاه، کپی سند و سفته می‌خواهند که بانک پاسارگاد هر دو این‌ها را از من درخواست کرد.
علاوه بر این بانک ملّت تسویه حساب آنی دارد در صورتی که بانک پاسارگاد طی 1 الی 3 روز هزینه را به حساب واریز می‌کند.
در ضمن، این برنامه‌ها همیشه هست. اگر درگاه مربوط به بانک پاسارگاد بود همه درگاه ملّت یا سامان را درخواست می‌کردند!

من از پاسارگاد (پی پاد) گرفتم خیلی راحت و بدون دردسر و مراجعات حضوری، نمیدونم در خواست شما برای پاسارگاد در همون تاپیک به کجا رسید. امیدوارم به نتیجه برسه.
اینکه هر بانکی انتخاب بشه کاربران دیگر بانکهای دیگه رو بخوان کاملا طبیعی میباشد. اما فکر کنم با وجود دو بانک خوب (ملت و سامان) و امیدوارم اضافه شدن پاسارگاد جای هیچ اما و اگری نباشد.

کار شما هم بسیار قابل تقدیر میباشد و تا اونجایی که من اطلاع دارم مبلغی هم که قرار دادید بسیار ناچیز میباشد (من در سایت خودم به صورت اختصاصی دادم برای پی پال نوشتند). از شما بسیار ممنون بابت زحمتی که کشیدید. من منتظر میمونم تا انشاءالله یا پسارگاد اضافه بشه یا من بتونم بانک ملت یا سامان بگیرم. اگر هم کمکی از من برای بانک پاسارگاد پیش میاد در خدمت هستم.

سال خوبی داشته باشی
دست مریزاد
Civil Engineering Association
http://forum.civilea.com
پاسخ
(۱۳۹۱/۱/۳، ۰۲:۳۰:۴۸ صبح)Hamedi نوشته است: سلام
از این پلاگین فوق العاده کاربردی واقعا ممنونم.
ما باید درخواست درگاه رو با مراجعه به بانک انجام بدیم یا درخواست اولیه اینترنتی هست؟
میشه لینک های مرکز تجارت الکترونیکی دو بانک رو در اختیارمون بزاری؟
تا جایی که من اطلاع دارم این کارها رو شرکت ها وابسته به بانک مربوط انجام میدهند که هر استان یک نمایندگی دارند و با محیط بانکداری کاملا جدا هستند.
ممنون میشم برای دریافت درگاه های این دو بانک به ما یه راهنمایی کنید تا بهنرین مسیر رو انتخاب کنیم.
باسپاس
درخواست و دریافت درگاه به صورت اینترنتی صورت می‌گیرد.
بانک ملّت:
مدارک اشخاص حقیقی: کپی جواز کسب یا فعالیت ، کپی سند یا اجاره نامه محل فعالیت ،کپی شناسنامه و کارت ملی
* با توجه به گفته‌ی کارشناس شرکت به‌پرداخت نیازی به کپی جواز کسب یا فعالیت نیست.

مدارک اشخاص حقوقی : اساسنامه ، روزنامه رسمی همراه با آخرین تغییرات ،کپی شناسنامه و کارت ملی صاحبان امضا
http://www.behpardakht.com/Acceptor_req_...tbank.aspx

بانک سامان:
http://www.sep.ir/PortalTerms.aspx
پاسخ
 سپاس شده توسطHamedi (۱۳۹۱/۱/۳، ۰۲:۵۲:۰۹ صبح) ، geo (۱۳۹۱/۱/۳، ۰۳:۴۳:۲۸ صبح) ، motorola30 (۱۳۹۳/۹/۱۶، ۱۹:۵۸:۲۴ عصر)
(۱۳۹۱/۱/۳، ۰۲:۴۷:۲۷ صبح)poolmand نوشته است:
(۱۳۹۱/۱/۳، ۰۱:۳۷:۰۸ صبح)Mohammad-Za نوشته است:

من از پاسارگاد (پی پاد) گرفتم خیلی راحت و بدون دردسر و مراجعات حضوری، نمیدونم در خواست شما برای پاسارگاد در همون تاپیک به کجا رسید. امیدوارم به نتیجه برسه.
اینکه هر بانکی انتخاب بشه کاربران دیگر بانکهای دیگه رو بخوان کاملا طبیعی میباشد. اما فکر کنم با وجود دو بانک خوب (ملت و سامان) و امیدوارم اضافه شدن پاسارگاد جای هیچ اما و اگری نباشد.

کار شما هم بسیار قابل تقدیر میباشد و تا اونجایی که من اطلاع دارم مبلغی هم که قرار دادید بسیار ناچیز میباشد (من در سایت خودم به صورت اختصاصی دادم برای پی پال نوشتند). از شما بسیار ممنون بابت زحمتی که کشیدید. من منتظر میمونم تا انشاءالله یا پسارگاد اضافه بشه یا من بتونم بانک ملت یا سامان بگیرم. اگر هم کمکی از من برای بانک پاسارگاد پیش میاد در خدمت هستم.

سال خوبی داشته باشی
دست مریزاد

من شرکت پرداخت الکترونیک بانک پاسارگاد را در نظر داشتم.
در مورد paypaad هم باید بگویم من 12 اسفند مدارک را برایشان ارسال کرده ام اما هیچ جوابی نمی‌دهند.
حتی ایمیلشان نیز کار نمی‌کند!
خطای ایمیل:
This message was created automatically by mail delivery software.

A message that you sent could not be delivered to one or more of its
recipients. This is a permanent error. The following address(es) failed:

paypaad@hotmail.com
(ultimately generated from docs@paypaad.ir)
پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۳/۹/۱۶، ۱۹:۵۸:۴۰ عصر)

نقل‌قول: من از پاسارگاد (پی پاد) گرفتم خیلی راحت و بدون دردسر و مراجعات حضوری، نمیدونم در خواست شما برای پاسارگاد در همون تاپیک به کجا رسید. امیدوارم به نتیجه برسه.

سال خوبی داشته باشی
دست مریزاد
البته پاسارگارد دو درگاه داره که یکیش پی پاد هستش و دیگر پرداخت اکترونیک پاسارگارد که فرقشون را میتونی با خواندن توضحیات در دو سایت مربوطه بفهمی و اینکه راحت به شما درگاه دادن شاید دلیلی برای توضحات مروبوطه در پی پاد باشه و اگر شما بخواهید درگاه معمولی را بگیرید خیل سختر هستش.

پاسخ
سوالی داشتم

وقتی این افزونه رو می خریم فقط بر روی یک انجمن قابل اعمال هست ؟
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  عدم نمایش ایکن های پلاگین بانک hosseinsharbati 4 4,220 ۱۳۹۴/۲/۸، ۲۰:۳۵:۱۹ عصر
آخرین ارسال: hosseinsharbati

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان