هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رفع محرویت کاربرها به مناسب نوروز
درود

به مناسبت نوروز، قصد داریم کاربر های محروم شده ای که سایر کاربر ها تقاضای رفع محرومیت آن ها را دارند، رفع محرومیت کنیم!

به این شکل که اگر شما فکر می کنید وجود کاربری برای مای بی بی ایران مفید است اما به هر دلیلی محروم شده است (دلیل برای مدیریت مای بی بی ایران محفوظ است) لطفا نام کاربری او را در اینجا مطرح کنید.

شرایط:
1- تنها نظر کاربر هایی که بیش از یک ماه (عضویت تا 30 بهمن) در سایت عضویت دارند لحاظ می شود.
2- بعد از نظر شما، تیم مدیریت، باز کردن حساب کاربری، کاربر های معرفی شده را بررسی خواهد کرد و در صورت صلاح دید این امر صورت خواهد گرفت.

با سپاس از شما

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطMohammad-Za (۱۳۹۰/۱۲/۲۸، ۰۴:۲۰:۲۵ صبح) ، what? (۱۳۹۰/۱۲/۲۸، ۰۴:۲۲:۱۴ صبح) ، khp (۱۳۹۰/۱۲/۲۸، ۰۴:۲۵:۰۱ صبح) ، only-only (۱۳۹۰/۱۲/۲۸، ۰۴:۲۵:۵۰ صبح) ، Night (۱۳۹۰/۱۲/۲۸، ۰۵:۰۰:۳۷ صبح) ، Cancer9003 (۱۳۹۰/۱۲/۲۸، ۰۵:۰۴:۴۳ صبح) ، Mohammad.T (۱۳۹۰/۱۲/۲۸، ۰۶:۲۰:۳۱ صبح) ، HOssE!N-B (۱۳۹۰/۱۲/۲۸، ۰۶:۲۳:۳۱ صبح) ، pdistb.ir (۱۳۹۰/۱۲/۲۸، ۰۷:۰۴:۳۹ صبح) ، FunSeT (۱۳۹۰/۱۲/۲۸، ۰۷:۴۹:۰۲ صبح) ، iran-nojavan (۱۳۹۰/۱۲/۲۸، ۰۸:۱۴:۳۱ صبح) ، Germanizer (۱۳۹۰/۱۲/۲۸، ۱۴:۴۵:۰۱ عصر) ، mohamad m (۱۳۹۰/۱۲/۲۸، ۱۶:۳۱:۰۳ عصر) ، jalal.m (۱۳۹۰/۱۲/۲۸، ۱۷:۴۲:۴۵ عصر) ، Behr☺uz (۱۳۹۰/۱۲/۲۹، ۰۰:۵۳:۱۶ صبح) ، hichki (۱۳۹۰/۱۲/۲۹، ۰۴:۴۶:۴۴ صبح) ، shooshoo (۱۳۹۰/۱۲/۲۹، ۱۵:۰۸:۲۲ عصر) ، mhy (۱۳۹۱/۱/۱، ۰۷:۱۶:۴۷ صبح) ، funset 2 (۱۳۹۱/۱/۳، ۰۷:۲۰:۵۲ صبح) ، milad1364 (۱۳۹۱/۱/۳، ۱۶:۰۴:۳۴ عصر) ، baxe rapper (۱۳۹۱/۱/۱۰، ۱۳:۱۶:۰۹ عصر)
M48D1
پاسخ
 سپاس شده توسطpdistb.ir (۱۳۹۰/۱۲/۲۸، ۰۷:۰۴:۳۸ صبح) ، arsamari91 (۱۳۹۰/۱۲/۲۸، ۱۵:۰۹:۰۸ عصر)
funest 2 , M48D1 اصلا نمیشناسمش ولی از قدیمیای mybb هست.و اقای امید استار اگه باز محروم شدBlush.اخه روزی 3 4 بار بن میشه بنده خدا.Tongue.

زمانت pars هم میکنم کاربر خوبیه ولی جواب سوال من رو نمیده در این زمینه :

http://community.mybbiran.com/thread-9462.html

Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطpdistb.ir (۱۳۹۰/۱۲/۲۸، ۰۷:۰۴:۳۶ صبح) ، arsamari91 (۱۳۹۰/۱۲/۲۸، ۱۵:۰۹:۱۰ عصر) ، funset 2 (۱۳۹۱/۱/۳، ۰۷:۲۰:۵۶ صبح)
tofighi
M48D1
funest 2
نفس نفس تو سینه ام عطر نفس های شماست
اگر که قابل بدونین
فور یوزرز جای شماست

پاسخ
 سپاس شده توسطpdistb.ir (۱۳۹۰/۱۲/۲۸، ۰۷:۰۴:۳۵ صبح) ، arsamari91 (۱۳۹۰/۱۲/۲۸، ۱۵:۰۹:۱۲ عصر) ، funset 2 (۱۳۹۱/۱/۳، ۰۷:۲۰:۵۹ صبح)
tofighi
M48D1
وبلاگ شخصی محمدرضا حقیری[url=https://haghiri75.com][/url]
پاسخ
 سپاس شده توسطiran-nojavan (۱۳۹۰/۱۲/۲۸، ۰۶:۴۶:۱۱ صبح) ، pdistb.ir (۱۳۹۰/۱۲/۲۸، ۰۷:۰۴:۳۲ صبح) ، arsamari91 (۱۳۹۰/۱۲/۲۸، ۱۵:۰۹:۱۴ عصر)
اگه میشه کاربر Tofighi
پاسخ
 سپاس شده توسطpdistb.ir (۱۳۹۰/۱۲/۲۸، ۰۷:۰۴:۳۴ صبح) ، arsamari91 (۱۳۹۰/۱۲/۲۸، ۱۵:۰۹:۱۷ عصر)
داش علی دمت گرم با این تصمیمت واقعا مدیری
من همونطور که قبلا به پارس پ خ کرده بودم خواستار بازگشت m48d1 هستم امید وارم مشکلات شما هم حل بشه هرچند که من نمیدونم مهدی واسه چی این مشکل واسش پیش اومد ولی خوب کاربر خوب و پرکاری بود
دیجیتال بدانید
انجمن تخصصی دیجیتال=>دیجی دان
www.forum.digidan.ir
پاسخ
 سپاس شده توسطiran-nojavan (۱۳۹۰/۱۲/۲۸، ۰۷:۰۹:۴۵ صبح) ، arsamari91 (۱۳۹۰/۱۲/۲۸، ۱۵:۰۹:۱۹ عصر)
tofighi
M48D1
funest 2

خیلیا محروم شدن Huh چرا ؟
arsamari91, از Nov 2009 عضو مرجع فارسی مای بی بی در ایران می باشد.
پاسخ
 سپاس شده توسطiran-nojavan (۱۳۹۰/۱۲/۲۹، ۰۰:۳۹:۱۴ صبح) ، funset 2 (۱۳۹۱/۱/۳، ۰۷:۲۱:۰۳ صبح)
مطمئنید با رفع این محرومیت کدورتشون هم از بین میره ؟ امیدوارم با این کار آب رفته به جوی برگرده . امیدوارم ...
و ضمنا جناب آقای علیرضا , این قول رو بدین که توی سال جدید به راحتی کاربرها تویط مدیران بن نشن .

موفق باشید.
پوسته فوق العاده زیبای مجید آنلاین - LianPortalVJ
ورژن دوم قالب لیان پرتال

نصب مای بی بی + قالب لیان پرتال V2 + نصب و کانفیگ ۱۰ پلاگین به انتخاب شما = جهت استعلام قیمت پیام خصوصی بفرستید
پاسخ
 سپاس شده توسطpdistb.ir (۱۳۹۰/۱۲/۲۹، ۰۴:۲۶:۲۵ صبح) ، mhy (۱۳۹۱/۱/۱، ۰۷:۱۶:۳۴ صبح) ، prp-e (۱۳۹۱/۱/۳، ۰۶:۰۵:۲۴ صبح)
M48D1
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان