هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اخرین روزهای سال1390 یک جمله از خودتون در مای بی بی ایران بنویسید
ز حق توفیق خدمت خواستم
....Heart گفت پنهانی؟!؟ ...
چه توفیقی از این بهتر که خلقی را بخندانی
[تصویر:  c613paraglider.png]

برای ثبت نام پرواز پاراگلایدر روی عکس کلیک کنید
پاسخ
 سپاس شده توسطHOssE!N-B (۱۳۹۰/۱۲/۲۹، ۰۲:۰۵:۲۹ صبح) ، alone (۱۳۹۰/۱۲/۲۹، ۰۳:۳۱:۰۶ صبح) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۱۲/۲۹، ۰۳:۵۲:۳۲ صبح) ، jalal.m (۱۳۹۰/۱۲/۲۹، ۰۴:۲۵:۳۸ صبح) ، Doodoo (۱۳۹۰/۱۲/۲۹، ۰۹:۱۶:۳۴ صبح) ، mohamad m (۱۳۹۰/۱۲/۲۹، ۱۵:۰۷:۲۳ عصر) ، محمد (۱۳۹۱/۱/۱، ۰۹:۲۷:۰۷ صبح)
Rainbow 
خدايا در سالي كه گذشت شاديهايمان از بخشش تو بود و غمهايمان حاصل دوري از تو،خدايا در سالي كه پيش رو داريم بر شاديهايمان بيفزاي و در گرداب دنيا دستمان را رها مكن.
پاسخ
 سپاس شده توسطHOssE!N-B (۱۳۹۰/۱۲/۲۹، ۰۲:۰۵:۲۷ صبح) ، alone (۱۳۹۰/۱۲/۲۹، ۰۳:۳۱:۰۷ صبح) ، Doodoo (۱۳۹۰/۱۲/۲۹، ۰۹:۱۸:۵۲ صبح) ، mohamad m (۱۳۹۰/۱۲/۲۹، ۱۵:۰۷:۰۹ عصر) ، محمد (۱۳۹۱/۱/۱، ۰۹:۲۷:۰۴ صبح)

گشت گرداگرد مهر تابناک ، ایران زمین
روز نو امد و شد شادی برون زندر کمین
ای تو یزدان ای تو گرداننده ی مهر و سپر
برترینش کن برایم این زمان و این زمین

عید باستانی نوروز بر همهپارسی زبانان مبارک

من ياور يقين و عدالتم من زندگي ها خواهم ساخت، من خوشي هاي بسيار خواهم آورد من ملتم را سربلند ساحت زمين خواهم کرد، زيرا شادماني او شادماني من است.(کوروش کبير)
پاسخ
 سپاس شده توسطjalal.m (۱۳۹۰/۱۲/۲۹، ۰۴:۲۵:۲۱ صبح) ، HOssE!N-B (۱۳۹۰/۱۲/۲۹، ۰۴:۲۷:۴۹ صبح) ، Doodoo (۱۳۹۰/۱۲/۲۹، ۰۹:۱۸:۵۱ صبح) ، mohamad m (۱۳۹۰/۱۲/۲۹، ۱۵:۰۶:۵۸ عصر) ، محمد (۱۳۹۱/۱/۱، ۰۹:۲۷:۰۲ صبح)
آرزو دارم نوروزی که پیش رو داری
آغاز روزهایی باشد که آرزو داری

پیشاپیش به همه دوستان شادباش میگمHeart
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
 سپاس شده توسطHOssE!N-B (۱۳۹۰/۱۲/۲۹، ۰۶:۰۲:۲۳ صبح) ، Doodoo (۱۳۹۰/۱۲/۲۹، ۰۹:۱۸:۵۰ صبح) ، jalal.m (۱۳۹۰/۱۲/۲۹، ۱۳:۲۸:۲۴ عصر) ، mohamad m (۱۳۹۰/۱۲/۲۹، ۱۵:۰۶:۵۳ عصر) ، محمد (۱۳۹۱/۱/۱، ۰۹:۲۶:۵۹ صبح)
شعار فروم خودم رو میذارم ! Big Grin

ما همه با هم دوستیم Heart

--------------------------------------------
Heartسال نو مبارک Heart
نفس نفس تو سینه ام عطر نفس های شماست
اگر که قابل بدونین
فور یوزرز جای شماست

پاسخ
 سپاس شده توسطDoodoo (۱۳۹۰/۱۲/۲۹، ۰۹:۱۷:۰۴ صبح) ، jalal.m (۱۳۹۰/۱۲/۲۹، ۱۳:۲۸:۱۹ عصر) ، mohamad m (۱۳۹۰/۱۲/۲۹، ۱۵:۰۶:۳۴ عصر) ، محمد (۱۳۹۱/۱/۱، ۰۹:۲۶:۵۶ صبح)
ههههههه
بابا اینجا چه همه ادبی برداشته فضا سنگین برا منBig GrinTongueHeart
زبون ساده بگین بابا
سال نو آریایی بر همه آریایی ها مبارک
ببخشید من ادبیات همیشه با تک ماده قبول بودمBig Grin
درود
.....
فعالیت مجدد برای کمک رسانی خدمت دوستان  Heart Heart Heart

راه ارتباطی : تلگرام

پاسخ
 سپاس شده توسطHOssE!N-B (۱۳۹۰/۱۲/۲۹، ۰۹:۱۹:۳۰ صبح) ، jalal.m (۱۳۹۰/۱۲/۲۹، ۱۳:۲۸:۱۴ عصر) ، Mohammad.T (۱۳۹۰/۱۲/۲۹، ۱۴:۵۳:۴۹ عصر) ، mohamad m (۱۳۹۰/۱۲/۲۹، ۱۵:۰۶:۴۵ عصر) ، محمد (۱۳۹۱/۱/۱، ۰۹:۲۶:۵۴ صبح)
درود
دوستان و کاربران گل تا فردا فرصت دارند . بعد از اتمام وقت به بهترین گزینه .یک هاست لینوکس وارز که میتونه هر چیزی بخاد در داخلش نصب کنه اهدا خواهد شد .
:HeartHeartHeartSmile
پاسخ
 سپاس شده توسطمحمد (۱۳۹۱/۱/۱، ۰۹:۲۶:۵۲ صبح) ، Mohammad.T (۱۳۹۱/۱/۲۲، ۱۰:۲۸:۰۰ صبح)
سلام

[تصویر:  grass.jpg]

به تقويم روي ديوار اعتباري نيست

به عيدي مبارك ديگران دل خوشي نيست

اگر خودت متحول مي شوي . . . . . . عيدت مبارك

سال جديد را با فكري جديد . ايده اي نو . راهي پاك تر و انديشه اي آسماني تر شروع كنيد

--------------

سال جديد مياد همه خوشحالند نميدانم خوشحالي از چيست

شايد فراموش كردند كه يكسال ديگه گذشته و تغيير را طبيعت هزاران بار به ما نشان داد و ما خيلي ساده از آن گذشتيم

خيلي ساده ؛ تغيير سخت ترين كار در زندگي تكراري و روزمره ماست

بايد تغيير كرد به هر قيمتي بدون تغيير خلفت ما عبثي به خود ميگيرد و اين يعني برد فرشتگاني كه ميگفتند چيست اين خلقت !!!

سال جديد را با تغييرات زياد هدف گذاري كنيد و از همين الان با كوچكترين آن شروع كنيد

گذشته را به تاريخ بسپاريد و آينده را با كار الان خود بسازيد شروع كنيد كه خيلي زود وقت ها سپري مي شود و سال ها ميگذرد

بگذاريد موقع رفتن از اين دنيا حرفي براي خداي خود داشته باشيم

موفق و پيروز باشيد عزيزان جان

روز ها و شب ها ميگذرد و من صبورم هنوز

[تصویر:  e5rh9toahoitc269gwff.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسطHOssE!N-B (۱۳۹۱/۱/۱، ۱۰:۲۷:۲۶ صبح) ، jalal.m (۱۳۹۱/۱/۱، ۱۰:۴۹:۱۲ صبح) ، Cancer9003 (۱۳۹۱/۱/۱، ۱۴:۴۲:۴۶ عصر) ، Mohammad.T (۱۳۹۱/۱/۲۲، ۱۰:۲۷:۵۸ صبح) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۳:۱۲ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۵:۱۲ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۶:۴۲ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان