هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
همکاری برای افزایش محبوبیت سایت
درود

دوستان عزیز، مدتی است که آمار مای بی بی ایران در الکسا دچار افت شده است. در حالی که بازدید مفید سایت رو به افزایش است.

در حال حاضر بعد از وی بی ایران، مای بی بی ایران دومین انجمن پشتیبانی یک انجمن ساز می باشد.
همانطور که شما هم می دانید اکنون بیشتر تالار ها در ایران بر اساس MyBB هستند، پس چرا رتبه ما در الکسا کمتر باشد؟!

شما به عنوان یک کاربر MyBB چه کمکی می توانید برای ارتقا رتبه این سایت بکنید؟
تنها کافیست تولبار الکسا را در مرورگر خود نصب کنید و هر بار که آن هستید، صفحه مای بی بی ایران را در مرورگر خود باز کنید.
دریافت تولبار

چه کسانی در این طرح ما را حمایت می کنند؟
لطفا در این تاپیک خود را معرفی کنند.

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطCancer9003 (۱۳۹۰/۱۲/۲۵، ۰۲:۳۱:۰۸ صبح) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۱۲/۲۵، ۰۲:۳۱:۲۸ صبح) ، alirezaveran (۱۳۹۰/۱۲/۲۵، ۰۲:۳۳:۲۷ صبح) ، majid01 (۱۳۹۰/۱۲/۲۵، ۰۲:۳۳:۳۸ صبح) ، domino (۱۳۹۰/۱۲/۲۵، ۰۲:۳۴:۰۸ صبح) ، HOssE!N-B (۱۳۹۰/۱۲/۲۵، ۰۲:۳۵:۵۵ صبح) ، mhy (۱۳۹۰/۱۲/۲۵، ۰۲:۴۷:۴۱ صبح) ، Mohammad-Za (۱۳۹۰/۱۲/۲۵، ۰۳:۰۷:۲۴ صبح) ، mahdionline (۱۳۹۰/۱۲/۲۵، ۰۳:۱۷:۳۷ صبح) ، رضا (۱۳۹۰/۱۲/۲۵، ۰۳:۲۳:۲۴ صبح) ، FunSeT (۱۳۹۰/۱۲/۲۵، ۰۶:۵۷:۵۰ صبح) ، Mt edition (۱۳۹۰/۱۲/۲۵، ۲۳:۱۸:۵۱ عصر) ، shooshoo (۱۳۹۰/۱۲/۲۶، ۰۰:۱۷:۱۶ صبح) ، Hamedi (۱۳۹۰/۱۲/۲۶، ۰۴:۲۲:۳۳ صبح) ، king1500 (۱۳۹۰/۱۲/۲۶، ۰۵:۴۸:۰۵ صبح) ، Germanizer (۱۳۹۰/۱۲/۲۶، ۰۵:۵۱:۰۷ صبح) ، behvarz (۱۳۹۰/۱۲/۲۶، ۰۵:۵۷:۵۷ صبح) ، what? (۱۳۹۰/۱۲/۲۶، ۰۶:۳۰:۳۴ صبح) ، Night (۱۳۹۰/۱۲/۲۶، ۰۶:۴۶:۱۶ صبح) ، Behr☺uz (۱۳۹۰/۱۲/۲۶، ۰۷:۲۵:۴۹ صبح) ، Mohammad.T (۱۳۹۰/۱۲/۲۶، ۰۹:۳۸:۴۴ صبح) ، khp (۱۳۹۰/۱۲/۲۶، ۱۰:۱۸:۵۹ صبح) ، only-only (۱۳۹۰/۱۲/۲۶، ۱۳:۲۸:۳۰ عصر) ، arsham (۱۳۹۰/۱۲/۲۶، ۱۳:۵۷:۳۹ عصر) ، mohamad m (۱۳۹۰/۱۲/۲۶، ۱۵:۰۶:۳۵ عصر) ، mahpishoni (۱۳۹۰/۱۲/۲۶، ۱۹:۲۶:۲۵ عصر) ، alone (۱۳۹۰/۱۲/۲۶، ۲۳:۴۱:۱۳ عصر) ، cheshmack (۱۳۹۰/۱۲/۲۸، ۰۴:۲۳:۰۳ صبح) ، abtin (۱۳۹۱/۱/۲، ۱۳:۱۳:۴۲ عصر) ، plus (۱۳۹۱/۱/۳، ۰۱:۴۷:۳۶ صبح) ، a.armaney (۱۳۹۲/۱۰/۳۰، ۱۶:۲۵:۴۱ عصر) ، Persia1 (۱۳۹۲/۱۱/۲، ۱۸:۰۴:۰۸ عصر)
درود من خودم این تولبار رو دارم البته بیشتر واسه سایت خودم بود فک کنم فرقی نداشته باشه اگه فرقی داره مال خود آلکسا رو نصب کنیم Heart
Angelموفقیت برای اشخاص کم ظرفیت مقدمه گستاخی استAngel
پاسخ
 سپاس شده توسطmhy (۱۳۹۰/۱۲/۲۵، ۰۲:۵۸:۵۰ صبح) ، Pars (۱۳۹۰/۱۲/۲۶، ۰۴:۰۳:۲۴ صبح) ، Mohammad.T (۱۳۹۰/۱۲/۲۶، ۰۹:۳۹:۰۵ صبح) ، alone (۱۳۹۰/۱۲/۲۶، ۲۳:۴۱:۱۴ عصر) ، HOssE!N-B (۱۳۹۰/۱۲/۲۸، ۱۵:۱۶:۴۷ عصر)
درود
من نصب کردم

همیشه هم سر می زنم Shy
Anybody can Love A rose but it takes a great deal to Love a leaf.Don’t love someone who is beautiful but love the one who can make your life beautiful

HeartHeart
پاسخ
 سپاس شده توسطmhy (۱۳۹۰/۱۲/۲۵، ۰۲:۵۸:۵۷ صبح) ، Pars (۱۳۹۰/۱۲/۲۶، ۰۴:۰۳:۲۷ صبح) ، Mohammad.T (۱۳۹۰/۱۲/۲۶، ۰۹:۳۹:۰۸ صبح) ، HOssE!N-B (۱۳۹۰/۱۲/۲۸، ۱۵:۱۶:۴۸ عصر) ، a.armaney (۱۳۹۲/۱۰/۳۰، ۱۶:۲۵:۵۴ عصر)
درود من هم نصبیدم Big GrinHeart
مهم بودن رو فراموش کن!

تیتر روزنامه ی یکشنبه، زباله ی روزدوشنبه است …

پاسخ
 سپاس شده توسطmhy (۱۳۹۰/۱۲/۲۵، ۰۲:۵۹:۵۶ صبح) ، Pars (۱۳۹۰/۱۲/۲۶، ۰۴:۰۳:۳۰ صبح) ، Mohammad.T (۱۳۹۰/۱۲/۲۶، ۰۹:۳۹:۰۹ صبح) ، alone (۱۳۹۰/۱۲/۲۶، ۲۳:۴۱:۱۶ عصر) ، a.armaney (۱۳۹۲/۱۰/۳۰، ۱۶:۲۵:۵۹ عصر)
سلام جناب علیرضای عزیز

پیشنهاد خیلی خوبیه و من باید بگم از وقتی تالار خودم رو بستم ، مای بی بی ایران رو به عنوان صفحه ی خانگی توی مرورگرهای خودم قرار دادم و اگه بقیه ی دوستان اینکارو بکنن خیلی زود رتبه ی مای بی بی ایران افزایش پیدا میکنه Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطmhy (۱۳۹۰/۱۲/۲۵، ۰۳:۰۰:۰۹ صبح) ، Pars (۱۳۹۰/۱۲/۲۶، ۰۴:۰۳:۳۳ صبح) ، Mohammad.T (۱۳۹۰/۱۲/۲۶، ۰۹:۳۹:۱۰ صبح) ، alone (۱۳۹۰/۱۲/۲۶، ۲۳:۴۱:۲۰ عصر) ، HOssE!N-B (۱۳۹۰/۱۲/۲۸، ۱۵:۱۷:۲۴ عصر) ، a.armaney (۱۳۹۲/۱۰/۳۰، ۱۶:۲۶:۱۵ عصر)
درود

خود بنده روزانه حداقل هزار کلیک بر روی صفحات مای بی بی ایران میکنم
و تولبار السکا رو هم از قبل نصب کرده بودم
پیشنهاد میکنم دوستانی که اگر واقعا خودشون رو مدیون مای بی بی ایران میدونند
یک بنر برای افزایش هرچه بیشتر بازدید بر روی انجمن های خود بگذارند

موفق و موید باشید
امید کریم زاده
پاسخ
 سپاس شده توسطmhy (۱۳۹۰/۱۲/۲۵، ۰۳:۰۰:۱۲ صبح) ، Pars (۱۳۹۰/۱۲/۲۶، ۰۴:۰۳:۴۷ صبح) ، Mohammad.T (۱۳۹۰/۱۲/۲۶، ۰۹:۳۹:۲۱ صبح) ، alone (۱۳۹۰/۱۲/۲۶، ۲۳:۴۱:۲۱ عصر)
صفحه ی مرورگر اپرای من حاکی از آنست که مای بی بی ایران برای من محبوبترین انجمن جهت مراجعه به آن می باشد
همچنین در iphone خود، مای بی بی را bookmark کرده ام
علاوه بر این homepage سیستم محل کارم نیز مای بی بی ایران عزیز می باشد
و نیز تا جایی که خاطرم هست روزی نیست که سر نزده باشم (با چند ip مختلف)

قبلاها طرح قراردادن بنر پشتیبانی توی سایت دوستان هم فعال بود، اون هم بنظرم مفید خواهد بود
در هر حال علی جان ما همه جوره همراه شما هستیم

[تصویر:  tyviu83c8enl1e3kyhi.jpg]
myavarahmadi سابق
پاسخ
 سپاس شده توسطalirezaveran (۱۳۹۰/۱۲/۲۵، ۰۳:۵۲:۴۱ صبح) ، Pars (۱۳۹۰/۱۲/۲۶، ۰۴:۰۳:۵۳ صبح) ، Mohammad.T (۱۳۹۰/۱۲/۲۶، ۰۹:۳۹:۲۶ صبح) ، alone (۱۳۹۰/۱۲/۲۶، ۲۳:۴۱:۲۴ عصر) ، a.armaney (۱۳۹۲/۱۰/۳۰، ۱۶:۲۶:۲۸ عصر)
بنده هم انجام دادم .
این کمترین کاری هست که میتونیم بعنوان قدردانی از مای بی بی ایران لنجام دهیم .
انجمن آریانیک

http://aria-nik.net

http://aria-nik.com

پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۹۰/۱۲/۲۶، ۰۴:۰۳:۵۷ صبح) ، alone (۱۳۹۰/۱۲/۲۶، ۲۳:۴۱:۲۵ عصر)
چشم علی آقا اگه بنر هم بخواین قرار بدین من حاظرم
دیجیتال بدانید
انجمن تخصصی دیجیتال=>دیجی دان
www.forum.digidan.ir
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۹۰/۱۲/۲۶، ۰۴:۰۳:۵۹ صبح) ، Mohammad.T (۱۳۹۰/۱۲/۲۶، ۰۹:۳۹:۲۹ صبح) ، alone (۱۳۹۰/۱۲/۲۶، ۲۳:۴۱:۲۶ عصر)
همیشه بعد از نصب مرور گر اولین کاری که انجام میدم همین هست.
از اطلاع رسانیتون ممنونم.
پاسخ
 سپاس شده توسطMohammad.T (۱۳۹۰/۱۲/۲۶، ۰۹:۳۹:۳۰ صبح) ، alone (۱۳۹۰/۱۲/۲۶، ۲۳:۴۱:۲۸ عصر) ، Pars (۱۳۹۰/۱۲/۲۷، ۲۳:۰۲:۴۳ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان