هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
همکاری برای افزایش محبوبیت سایت
منم نصب کردم موفق باشید
پاسخ
 سپاس شده توسطalone (۱۳۹۰/۱۲/۲۶، ۲۳:۴۱:۴۰ عصر) ، Pars (۱۳۹۰/۱۲/۲۷، ۲۳:۰۲:۳۲ عصر) ، HOssE!N-B (۱۳۹۰/۱۲/۲۸، ۱۵:۱۴:۵۳ عصر)
یک سالی هست که نصب دارمHeart
[تصویر:  c613paraglider.png]

برای ثبت نام پرواز پاراگلایدر روی عکس کلیک کنید
پاسخ
 سپاس شده توسطmhy (۱۳۹۰/۱۲/۲۶، ۰۷:۴۲:۵۵ صبح) ، alone (۱۳۹۰/۱۲/۲۶، ۲۳:۴۱:۴۳ عصر) ، Pars (۱۳۹۰/۱۲/۲۷، ۲۳:۰۲:۳۰ عصر) ، Mohammad.T (۱۳۹۰/۱۲/۲۸، ۰۷:۳۵:۴۰ صبح) ، HOssE!N-B (۱۳۹۰/۱۲/۲۸، ۱۵:۱۴:۵۶ عصر)
اطاعت شد رئیس جان Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطalone (۱۳۹۰/۱۲/۲۶، ۲۳:۴۱:۴۹ عصر) ، Pars (۱۳۹۰/۱۲/۲۷، ۲۳:۰۲:۲۸ عصر) ، Mohammad.T (۱۳۹۰/۱۲/۲۸، ۰۷:۳۵:۴۴ صبح) ، HOssE!N-B (۱۳۹۰/۱۲/۲۸، ۱۵:۱۴:۵۹ عصر)
بنده هم نصب کردم و از مای بی بی ایران حمایت میکنم Smile
پاسخ
 سپاس شده توسطalone (۱۳۹۰/۱۲/۲۶، ۲۳:۴۶:۰۳ عصر) ، Pars (۱۳۹۰/۱۲/۲۷، ۲۳:۰۲:۲۶ عصر) ، Mohammad.T (۱۳۹۰/۱۲/۲۸، ۰۷:۳۵:۵۲ صبح) ، HOssE!N-B (۱۳۹۰/۱۲/۲۸، ۱۵:۱۵:۵۹ عصر)
درود من هم نصبیدم Big GrinHeart
امضا ندارم . اما حرف دارم .. حرف هایی که گذشتگان زدند و من به ان ایمان دارم

از پل نامردی عبور نکن ،بگذار تو را اب ببرد
از ترس شیر به روباه پناه نبر ، بگذار شیر تو را بخورد
ببر باش و درنده  ولی از کنار آهوی بی پناه به آرامی گذر کن (کوروش کبیر )

http://yparsi.ir/
پاسخ
 سپاس شده توسطalone (۱۳۹۰/۱۲/۲۶، ۲۳:۴۱:۵۶ عصر) ، Mohammad.T (۱۳۹۰/۱۲/۲۸، ۰۷:۳۵:۵۵ صبح)
مال منم یک سال یا شاید بیشتر هست که نصب میکنم.

من ياور يقين و عدالتم من زندگي ها خواهم ساخت، من خوشي هاي بسيار خواهم آورد من ملتم را سربلند ساحت زمين خواهم کرد، زيرا شادماني او شادماني من است.(کوروش کبير)
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۹۰/۱۲/۲۷، ۲۳:۰۲:۲۱ عصر) ، Mohammad.T (۱۳۹۰/۱۲/۲۸، ۰۷:۳۵:۵۷ صبح) ، HOssE!N-B (۱۳۹۰/۱۲/۲۸، ۱۵:۱۶:۰۸ عصر)
با کمال میل انجام شد . سعی میکنم بیشتر سر بزنم

کوچکترین کاری بود که میشد انجام داد
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۹۰/۱۲/۲۷، ۲۳:۰۲:۲۳ عصر) ، Mohammad.T (۱۳۹۰/۱۲/۲۸، ۰۷:۳۵:۵۹ صبح) ، HOssE!N-B (۱۳۹۰/۱۲/۲۸، ۱۵:۱۶:۱۱ عصر) ، alone (۱۳۹۰/۱۲/۲۹، ۰۳:۰۹:۱۲ صبح)
درود
تعداد کاربر هایی که در این مورد ما را حمایت می کنند و همین طور مدت زمان آنلاین بودنشون در طول روز خیلی مهم است.

واقعا همین تعداد کاربر می خواهد از ما حمایت کند؟

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطMohammad-Za (۱۳۹۰/۱۲/۲۸، ۰۴:۲۱:۳۲ صبح) ، cheshmack (۱۳۹۰/۱۲/۲۸، ۰۴:۲۴:۰۴ صبح) ، Mohammad.T (۱۳۹۰/۱۲/۲۸، ۰۷:۳۶:۱۸ صبح) ، HOssE!N-B (۱۳۹۰/۱۲/۲۸، ۱۵:۱۶:۲۵ عصر) ، alone (۱۳۹۰/۱۲/۲۹، ۰۳:۰۹:۲۱ صبح)
من از ابتدا با الکسا می یام ... موفق باشین همگی .... HeartHeart
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۹۰/۱۲/۲۸، ۰۷:۴۲:۰۵ صبح) ، HOssE!N-B (۱۳۹۰/۱۲/۲۸، ۱۵:۱۶:۳۲ عصر) ، alone (۱۳۹۰/۱۲/۲۹، ۰۳:۰۹:۲۷ صبح)
من حمایت میکنمHeart
Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطMohammad.T (۱۳۹۰/۱۲/۲۸، ۰۷:۳۶:۲۳ صبح) ، Pars (۱۳۹۰/۱۲/۲۸، ۰۷:۴۲:۰۱ صبح) ، HOssE!N-B (۱۳۹۰/۱۲/۲۸، ۱۵:۱۶:۳۴ عصر) ، alone (۱۳۹۰/۱۲/۲۹، ۰۳:۰۹:۲۹ صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان