هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کاربر کدام سیستم عامل هستید؟ چرا؟
(۱۳۹۰/۱۲/۲۴، ۱۲:۴۱:۴۸ عصر)ms83 نوشته است: درود تو انجمن جدیدم امکان ثبت نام وجود نداره

و با این اخطار موجه میشم : جاوا اسکریپت فعال نیست، لطفا برای عضویت جاوا اسکریپت را فعال کنید.

بقیه کاربر ها هم همین مشکل دارن Huh

http://www.havadarha.ir/Forum

(۱۳۹۰/۱۲/۲۷، ۰۵:۲۲:۳۳ صبح)AR@KST@R نوشته است: خوشم میاد همه Ubuntu کاریم Big Grin (مدیر ارشدا مچنا Big Grin )

اما هیچ سیستم عاملی به پای ویندوز نخواهد رسید!
پاسخ
 سپاس شده توسطمحمد (۱۳۹۰/۱۲/۲۷، ۰۸:۳۷:۵۸ صبح) ، what? (۱۳۹۰/۱۲/۲۷، ۱۱:۲۳:۳۰ صبح) ، shahinpb (۱۳۹۰/۱۲/۲۷، ۱۱:۴۹:۱۵ صبح) ، HOssE!N-B (۱۳۹۰/۱۲/۲۸، ۰۶:۵۱:۳۲ صبح)
(۱۳۹۰/۱۲/۲۷، ۰۸:۳۶:۰۱ صبح)Mohammad-Za نوشته است:
(۱۳۹۰/۱۲/۲۴، ۱۲:۴۱:۴۸ عصر)ms83 نوشته است: درود تو انجمن جدیدم امکان ثبت نام وجود نداره

و با این اخطار موجه میشم : جاوا اسکریپت فعال نیست، لطفا برای عضویت جاوا اسکریپت را فعال کنید.

بقیه کاربر ها هم همین مشکل دارن Huh
http://www.havadarha.ir/Forum

(۱۳۹۰/۱۲/۲۷، ۰۵:۲۲:۳۳ صبح)AR@KST@R نوشته است: خوشم میاد همه Ubuntu کاریم Big Grin (مدیر ارشدا مچنا Big Grin )

اما هیچ سیستم عاملی به پای ویندوز نخواهد رسید!

Big Grin
پاسخ
آخه ويندوز چي داره كه اين حرفو ميزنيد؟! خداييش ويندوز به هيچ دردي نميخوره مگر براي گيمر جماعت ، والا من يه بار رفتم دانشگاه شريف (با يكي فاميلا دانشجوي كامپيوتره) براي يه كاري ديدم همه از دم اپل و مك دارن گفتم منم مك بريزم ببينم چيه ريختم خداييش تا الان هيچ مشكلي نداشتم باهاش فوق العادس ، قبل از استفاده منم ميگفتم چيه مك و اينطوريه و اونطوريه يعني فقط پيش داوري ميكردم ولي الان واقعا همه ي ويندوزا رو اورجينالشو با 100 سال ضمانتم بهم بدن با سيستم عامل عوضش نميكنم. از شر هرچي ويروسم كه فكرشو بكنيد خلاصم سرعت لود شدنشم كه اصلا زود تر از خود دستگاه مياد بالا :d حالا روي ويندور همون هيچي هم نريزيد كلي طول ميكشه تا راه بيفته جدا از اين يه آنتي ويروسم كه روش بريزيد ديگه كلا نميشه جمش كرد.

مخصوصا برنامه نويسي تحت ويندوز انجام بديد حرف منو خيلي بهتر ميفهميد.Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطMohammad-Za (۱۳۹۰/۱۲/۲۷، ۱۴:۴۶:۱۶ عصر) ، Mohammad.T (۱۳۹۰/۱۲/۲۸، ۰۶:۲۷:۲۱ صبح)
دارم وسوسه میشم ویندوز رو بندازم دور یه سیستم عامل دیگه نصب کنمBig Grin
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
 سپاس شده توسطHOssE!N-B (۱۳۹۰/۱۲/۲۷، ۱۴:۳۸:۳۵ عصر) ، Mt edition (۱۳۹۰/۱۲/۲۸، ۰۷:۵۲:۰۱ صبح)
(۱۳۹۰/۱۲/۲۷، ۱۳:۵۷:۲۳ عصر)Night نوشته است: آخه ویندوز چی داره كه این حرفو میزنید؟! خداییش ویندوز به هیچ دردی نمیخوره مگر برای گیمر جماعت ، والا من یه بار رفتم دانشگاه شریف (با یكی فامیلا دانشجوی كامپیوتره) برای یه كاری دیدم همه از دم اپل و مك دارن گفتم منم مك بریزم ببینم چیه ریختم خداییش تا الان هیچ مشكلی نداشتم باهاش فوق العادس ، قبل از استفاده منم میگفتم چیه مك و اینطوریه و اونطوریه یعنی فقط پیش داوری میكردم ولی الان واقعا همه ی ویندوزا رو اورجینالشو با 100 سال ضمانتم بهم بدن با سیستم عامل عوضش نمیكنم. از شر هرچی ویروسم كه فكرشو بكنید خلاصم سرعت لود شدنشم كه اصلا زود تر از خود دستگاه میاد بالا :d حالا روی ویندور همون هیچی هم نریزید كلی طول میكشه تا راه بیفته جدا از این یه آنتی ویروسم كه روش بریزید دیگه كلا نمیشه جمش كرد.

مخصوصا برنامه نویسی تحت ویندوز انجام بدید حرف منو خیلی بهتر میفهمید.Heart

نصب سیستم عامل MAC بر روی سیستم‌هایی که مربوط به شرکت apple نیستند، کار ساده‌ای نیست!
یکی از دوستان گفته بود این سیستم عامل ارزان است! باید بگویم خیر! این شرکت هزینه‌ی سیستم عامل را از قبل برروی قیمت نوت بوک اضافه کرده است و این تنها یک اقدام فریبانه است.
در فوق‌العاده بودن محصولات apple شکی نیست! اما به نظر من این شرکت مقدار زیادی هزینه‌ی اضافی تنها به خاطر مارک apple از خریدار دریافت می‌کند!
Ubuntu نیز نرم افزارهایش چنگی به دل نمی‌زنند.
پاسخ
 سپاس شده توسطgeo (۱۳۹۰/۱۲/۲۷، ۱۴:۵۶:۰۳ عصر) ، میدوری (۱۳۹۰/۱۲/۲۷، ۱۵:۰۵:۴۹ عصر)
با درود
ویندوز سون 64 بیتی .
حیف از این همه عمر و جوونی و پول که پای اپل مکینتاش ریختم. یادش بخیر اون موقع که همه با 1000 تومن سری کامل نرم افزار های ادوبی ( ویندوز ) رو میخریدند من 500دلار دادم ادوبی پیج میکر با دانگل خریدم چون هنوز کسی اپل رو نمیشناخت البته تو ایران . به هرکس که میگفتی اپل میگفت ویندوزش چیه ؟ به هرحال توصیه من به اپل کاران کنونی , کامپیوتر اپل در ایران بسیار گران تمام میشود ( نرم افزار و سخت افزار ) ولی در بیرون از ایران ارزانتر است . ولی ویندوز برعکس اپل در خارج از ایران گران و در داخل ارزان ( مفت ) است .کامپیوتر اپل در ایران متخصص ندارد. تمام به اصطلاح نمایندگی ها و مهندسین دروغین اپل در ایران را میشناسم . هیچکدام در سطح اطلاع رسانی و کار های فنی نیستند فقط ادعا دارند . چند روز پیش با یکی از به اصطلاح مهندسین اپل (نام شرکت و نام شخص بماند ) صحبت کردم و پرسیدم که اولین سیستم اپل که برای عموم قرار داده شد چه ورژنی بود آیا اطلاع دارید گفت لئوپارد بوده گفتم نه گفت ببخشید تایگر بود خلاصه تمام حیوانات رو ردیف کرد نشد . گفتم ابله سیسم OS 6.0 چشماش گرد شد . تا حالا نشنیده بود گفتم قبل از سیستم OSX آخرین سیستم چه بود تا به حال سیستم 9.2 OS رو دیدی که یه هفته ای مهندس اپل شدی .حرف زیاد است و مجال کم........ می بخشید درددل کردم یه کمی سبک شدم . به هر حال در ایران بهترین سیستم را ویندوز سون 64 بیتی میدانم و بس .Heart
سال نو خوبی داشته باشید
پاسخ
 سپاس شده توسطgeo (۱۳۹۰/۱۲/۲۷، ۱۵:۰۸:۰۳ عصر) ، Mohammad-Za (۱۳۹۰/۱۲/۲۷، ۱۵:۰۸:۱۳ عصر) ، Mohammad.T (۱۳۹۰/۱۲/۲۸، ۰۶:۲۹:۰۱ صبح)
میدوری جان، اون دوره تموم شده، الان تقریبا 100 تا سایت فعال در زمینه مکینتاش هست که کرک برنامه ها و ... رو هم دارند، آپدیت ها رو دارند و ...

(۱۳۹۰/۱۲/۲۷، ۱۴:۴۹:۲۶ عصر)Mohammad-Za نوشته است:
(۱۳۹۰/۱۲/۲۷، ۱۳:۵۷:۲۳ عصر)Night نوشته است: آخه ویندوز چی داره كه این حرفو میزنید؟! خداییش ویندوز به هیچ دردی نمیخوره مگر برای گیمر جماعت ، والا من یه بار رفتم دانشگاه شریف (با یكی فامیلا دانشجوی كامپیوتره) برای یه كاری دیدم همه از دم اپل و مك دارن گفتم منم مك بریزم ببینم چیه ریختم خداییش تا الان هیچ مشكلی نداشتم باهاش فوق العادس ، قبل از استفاده منم میگفتم چیه مك و اینطوریه و اونطوریه یعنی فقط پیش داوری میكردم ولی الان واقعا همه ی ویندوزا رو اورجینالشو با 100 سال ضمانتم بهم بدن با سیستم عامل عوضش نمیكنم. از شر هرچی ویروسم كه فكرشو بكنید خلاصم سرعت لود شدنشم كه اصلا زود تر از خود دستگاه میاد بالا :d حالا روی ویندور همون هیچی هم نریزید كلی طول میكشه تا راه بیفته جدا از این یه آنتی ویروسم كه روش بریزید دیگه كلا نمیشه جمش كرد.

نصب سیستم عامل MAC بر روی سیستم‌هایی که مربوط به شرکت apple نیستند، کار ساده‌ای نیست!
یکی از دوستان گفته بود این سیستم عامل ارزان است! باید بگویم خیر! این شرکت هزینه‌ی سیستم عامل را از قبل برروی قیمت نوت بوک اضافه کرده است و این تنها یک اقدام فریبانه است.
در فوق‌العاده بودن محصولات apple شکی نیست! اما به نظر من این شرکت مقدار زیادی هزینه‌ی اضافی تنها به خاطر مارک apple از خریدار دریافت می‌کند!

اولا که اگر سی پی یو اینتل داشته باشید از نصب ویندوز ساده تره، دوما وقتی که شما یک مکبوک یا آیمک میخرید خیالتون راحت هست که حداقل چهار نسخه اصلی بعد رو ساپورت میکنه!

مثلا الان شما یک Macbook pro mc700 میخرید، روش نسخه 10.7 نصبه، با اطمینان میتونید به 10.8 ، 10.9 و 11 آپدیت کنید!

هزینه اضافی هم نمیگیره، هزینه یک اپ استور خوب، هزینه امنیت، هزینه زیبایی، هزینه یک دستیار صوتی قوی، هزینه اتصال های ایمن، هزینه آی کلاود و ....

وبلاگ شخصی محمدرضا حقیری[url=https://haghiri75.com][/url]
پاسخ
 سپاس شده توسطgeo (۱۳۹۰/۱۲/۲۷، ۱۵:۴۲:۰۹ عصر) ، میدوری (۱۳۹۰/۱۲/۲۷، ۱۶:۱۲:۵۸ عصر)
نقل‌قول: میدوری جان، اون دوره تموم شده، الان تقریبا 100 تا سایت فعال در زمینه مکینتاش هست که کرک برنامه ها و ... رو هم دارند، آپدیت ها رو دارند و ...
شب دراز است و قلندر بیدار .
پاسخ
 سپاس شده توسطMohammad-Za (۱۳۹۰/۱۲/۲۷، ۱۶:۲۳:۳۶ عصر)
(۱۳۹۰/۱۲/۲۷، ۱۵:۳۹:۰۸ عصر)prp-e نوشته است: میدوری جان، اون دوره تموم شده، الان تقریبا 100 تا سایت فعال در زمینه مکینتاش هست که کرک برنامه ها و ... رو هم دارند، آپدیت ها رو دارند و ...

اولا که اگر سی پی یو اینتل داشته باشید از نصب ویندوز ساده تره، دوما وقتی که شما یک مکبوک یا آیمک میخرید خیالتون راحت هست که حداقل چهار نسخه اصلی بعد رو ساپورت میکنه!

مثلا الان شما یک Macbook pro mc700 میخرید، روش نسخه 10.7 نصبه، با اطمینان میتونید به 10.8 ، 10.9 و 11 آپدیت کنید!

هزینه اضافی هم نمیگیره، هزینه یک اپ استور خوب، هزینه امنیت، هزینه زیبایی، هزینه یک دستیار صوتی قوی، هزینه اتصال های ایمن، هزینه آی کلاود و ....

فکر نکنم به همین سادگی‌ها هم باشد!
http://i-os.ir/forum/thread1465.html
من خودم آن همه توضیح و مشکل را دیدم، از این کار منصرف شدم.
نقل‌قول: مادبورد که اسم برده شده 8 پین اتصال داره و حتی میشه یک اتصال دهنده 4 پینی رو هم بهش وصل کرد (اگر این مشکل رو دارید ) ، برای اینکه یک پاور متفاوت روی بورد داشته باشین میاز به خرید یک آداپتور 4 یا 8 پینی دارید همچنین میتونید یک مبدل برق با اتصال های 3x 4-pin بخرید
Undecided
ضمناً حداقل 20% قابلیت‌هایی که شرکت apple به خاطر آن‌ها از کاربر هزینه می‌گیرد در ایران عملاً استفاده از آن‌ها غیر ممکن است.
محصولات apple کلاً برای استفاده در ایران مناسب نیستند.
پاسخ
(۱۳۹۰/۱۲/۲۸، ۰۵:۵۷:۴۵ صبح)Mohammad-Za نوشته است:
(۱۳۹۰/۱۲/۲۷، ۱۵:۳۹:۰۸ عصر)prp-e نوشته است: میدوری جان، اون دوره تموم شده، الان تقریبا 100 تا سایت فعال در زمینه مکینتاش هست که کرک برنامه ها و ... رو هم دارند، آپدیت ها رو دارند و ...

فکر نکنم به همین سادگی‌ها هم باشد!
http://i-os.ir/forum/thread1465.html
من خودم آن همه توضیح و مشکل را دیدم، از این کار منصرف شدم.
نقل‌قول: مادبورد که اسم برده شده 8 پین اتصال داره و حتی میشه یک اتصال دهنده 4 پینی رو هم بهش وصل کرد (اگر این مشکل رو دارید ) ، برای اینکه یک پاور متفاوت روی بورد داشته باشین میاز به خرید یک آداپتور 4 یا 8 پینی دارید همچنین میتونید یک مبدل برق با اتصال های 3x 4-pin بخرید
Undecided
ضمناً حداقل 20% قابلیت‌هایی که شرکت apple به خاطر آن‌ها از کاربر هزینه می‌گیرد در ایران عملاً استفاده از آن‌ها غیر ممکن است.
محصولات apple کلاً برای استفاده در ایران مناسب نیستند.

خب اون سایت اصلا اعتبار نداره!
سراغش نرید، کار من در زمینه هکینتاش هست و بدون هیچ تغییری در سخت افزار سیستمم نصب میکنم!

از نسخه تایگر تا مانتین لاین رو بدون دردسر نصب کردم، تازه CPU من AMD بود؛ و اینتل هم نبود!
وبلاگ شخصی محمدرضا حقیری[url=https://haghiri75.com][/url]
پاسخ
 سپاس شده توسطMohammad-Za (۱۳۹۰/۱۲/۲۸، ۰۷:۰۷:۲۱ صبح)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ساختار سیستم عامل nilu1085 0 2,123 ۱۳۹۴/۳/۲۷، ۱۴:۰۴:۰۹ عصر
آخرین ارسال: nilu1085
  تطابق تکنیک های سیستم عامل با نسل های کامپیوتر nilu10 0 1,239 ۱۳۹۴/۳/۲۶، ۱۶:۱۸:۱۲ عصر
آخرین ارسال: nilu10
  تعریف سیستم عامل niloo1000 0 1,073 ۱۳۹۴/۳/۲۶، ۱۱:۵۰:۲۵ صبح
آخرین ارسال: niloo1000

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان