هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اتصال کاربران MyBB به WordPress
راهی هست پستی که توی وردپرس ایجاد میشه به صورت اتوماتیک همون پست توی مای بی بی ایجاد بشه و لینک اون تایپیک مای بی بی خودکار تو ارسال وردپرس بیفته ؟
پاسخ
این اتصال به چه درد میخوره یعنی پست های انجمن رو میشه برد اونجا یا مطالب وردپرس رو میشه اورد توانجمن در مورد کاراییش یه خورده توضیح بدید لطفا
www.funjok.com/forum
انجمن فان جوک.کام

پاسخ
با سلام
من این افزونه رو نصب کردم خیلی عالی بود
فقط یه مشکل داره وقتی کسی ثبت نام میکنه فقط اسمشو میاره و ایمیل رو خالی میزاره این مشکلو چطوری باید حل کرد

با تشکر
پاسخ
خیلی عالی بود Heart
پاسخ
HuhHuhHuh Sad من هر چی رو لینک دانلود کلیک میکنم ، میره ب صفحه ی لاگین و پیغام شما وارد نشده اید میده !!!!
سالهاست شیطان فریاد میزند:آدم پیدا کنید سجده کنم.!

فروشگاه لوازم درخواستی شما به بهترین قیمت
پاسخ
در قسمت ورود کنترل پنل ورد پرس این پیام را کیدهد ؟

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Access denied for user 'gamesonl_install'@'cp12-116.cp.c4d.privatedns.biz' (using password: YES) in /home/gamesonl/public_html/wp-content/plugins/ext_db_auth_mybb/ext_db_auth_mybb.php on line 291

راهنمایی کنید
ما شبو با خوابیدن کنار پرچم و گرفتن بوسه ازش ، می کنیم صبح !
پاسخ
واقعا این سایت متاسفانه از نظر پاسخ گویی افتضاح شوده .
چند سال پیش بهتر بود . خیلی بهتر
من مشکلم رو حل کردم ولی ....Huh
پاسخ
(۱۳۹۲/۵/۶، ۱۱:۱۰:۴۷ صبح)Aseptron نوشته است: در قسمت ورود کنترل پنل ورد پرس این پیام را کیدهد ؟

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Access denied for user 'gamesonl_install'@'cp12-116.cp.c4d.privatedns.biz' (using password: YES) in /home/gamesonl/public_html/wp-content/plugins/ext_db_auth_mybb/ext_db_auth_mybb.php on line 291

راهنمایی کنید

این خطا مربوط به MyBB یا WordPress نیست. شما در وارد کردن اطلاعات کاربری دیتابیس یا تعیین دسترسی آن‌ها دچار خطا شده‌اید.
لطفاً موارد زیر را بررسی کنید:
- درست بودن نام کاربر دیتابیس
- درست بودن گذرواژه‌ی کاربر دیتابیس
- درست بودن نام دیتابیس
- درست بودن سطح دسترسی کاربر دیتابیس
پاسخ
خیر مشکل هماهنگ نبودن . یوزر های وارد شده به دیتا بسی بود . که خدار رو شکر به کمک بچه های پشتیانی ورد پرس حل شد !
البته ، از شما هم ممنونم.
پاسخ
سلام
همونطور که گفتید باید نام کاربری هردو سیستم یکی باشه
آیا راهی هست که نام کاربری مای بی بی رو تغییر بدیم؟!
یه راهی پیدا کردم که آدرس پنل مدیریت مای بی بی رو تغییر دادم باهاش ولی یوزری که باید باهاش لوگین کنیم همون ادمینه!
میخواستم بدونم ایا راهی هست که اونو تغییرش بدیم؟!! چون نمیخوام یوزر وردپرسو تغییر بدم!Confused

خودم فهمیدم چه اشتباهی کردم اینو پرسیدمBig GrinBig GrinSmile
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان