هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش ایجاد تابلواعلانات انجمن بدون نیاز به پلاگین
سلامی دوباره

آموزش ساخت یک تابلو اعلانات برای انجمن با کد
مثل اینجا{آخرین خبر ها}

مسیر زیر رو طی کنید

کنترل پانل ادمین>قالب ها پوسته ها>قالب ها>قالب مورد نظر>header>Header Templates

کد زیر رو در جای دلخواه قرار بدید:
کد php:
<br>
<
table border="0" cellspacing="1" cellpadding="4" class="tborder" style="clear: both; border-top-width:1;">
<
tr>
<
td class="thead" align="right"><span lang="fa"><b><font color="yellow">اخبار و تاپيکهاي مهم</font></b></span></td>
</
tr>
<
tr>
<
td class="trow1">
<
p align="right">
<
img src="عکس خبر اول" style="vertical-align: middle;" alt=""><span lang="fa"><b><a href="لینک خبر" target="_blank"><font color="red">[پیشوند خبر اول]</font><font color="Darkorange">نام یا عنوان خبر </font></a></span>
<
br>
<
img src="عکس خبر دوم" style="vertical-align: middle;" alt=""><span lang="fa"><b><a href="لینک خبر دوم" target="_blank"><font color="red">[پیشوند خبر دوم]</font><font color="Fuchsia">متن یا عنوان خبر دوم</font></a></span>
<
br>
<
img src="عکس خبر سوم" style="vertical-align: middle;" alt=""><span lang="fa"><b><a href="لینک خبر سوم" target="_blank"><font color="red">[مسابقه]</font><font color="#129a38">متن یا عنوان خبر سوم

</font></a></span>
</
table></p

نمونه

نمونه آنلاین

موفق باشیدHeart

پاسخ
 سپاس شده توسطCancer9003 (۱۳۹۰/۱۲/۲۰، ۰۵:۳۸:۴۰ صبح) ، Mt edition (۱۳۹۰/۱۲/۲۶، ۰۹:۱۹:۲۳ صبح) ، رضوان (۱۳۹۱/۱/۳، ۰۷:۳۱:۵۸ صبح) ، دهكده آفتاب (۱۳۹۱/۱/۹، ۱۱:۰۴:۲۹ صبح) ، mansour1 (۱۳۹۱/۲/۵، ۱۰:۳۷:۴۸ صبح) ، -ALI- (۱۳۹۱/۲/۶، ۰۲:۳۰:۱۷ صبح) ، hosseintrail (۱۳۹۱/۲/۷، ۰۸:۰۵:۵۰ صبح) ، dehkadeaftab (۱۳۹۱/۴/۱، ۰۲:۵۲:۵۰ صبح) ، moh3nia (۱۳۹۱/۴/۹، ۱۷:۱۳:۰۹ عصر) ، a.armaney (۱۳۹۳/۶/۲۹، ۱۳:۰۱:۳۵ عصر) ، irancook (۱۳۹۳/۹/۱۹، ۱۵:۵۹:۵۷ عصر)
اینو چیکار کنم درشت بنویسه و واضح مثل این سایت:http://forum.unc-co.ir/index.php
الان واسه من ریز بلند و تو در تو مینویسه میخوام درشت بشه
پاسخ
(۱۳۹۴/۱/۱۰، ۰۳:۳۷:۴۸ صبح)shila30 نوشته است: اینو چیکار کنم درشت بنویسه و واضح مثل این سایت:http://forum.unc-co.ir/index.php
الان واسه من ریز بلند و تو در تو مینویسه میخوام درشت بشهl
استفاده از تگ های اچ تی ام ال در ارسال یا اگر جواب نداد باید این کدو دستکاری کرد
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۲:۰۰:۰۱ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۲۱:۵۵ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۵:۳۶ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان