هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

نظرسنجی: بهترین کاربر سال 90؟ (برپایه حروف الفبا)
شما مجاز به شرکت در این نظرسنجی نیستید.
!Omid StaR!
43.40%
46 43.40%
arianik
4.72%
5 4.72%
doodoo
14.15%
15 14.15%
hossein72
6.60%
7 6.60%
MT Edition
8.49%
9 8.49%
yaser0421
1.89%
2 1.89%
رضا
3.77%
4 3.77%
محمد
1.89%
2 1.89%
هیچ کدام!
15.09%
16 15.09%
در کل 106 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[نظرسنجی] بهترین کاربر سال
ببخشيد به اهل معرفت جسارت نشه
به نظرم من 1- کاربر اول --> مدیر2- کاربر دوم --> پاسخگو با يك نظر سنجي انتخاب نشن خيلي بهتره . براي مدير شدن فك كنم ملاك هاي ديگر ي رو هم بايد داشت مثل صبور بودن ، حرفه اي بودن ، ايمان داشتن به كار، شخصيت كاري سن مناسب و خيلي از چيز هاي ديگه .
لطفا دوستان برداشتي از حرف هاي من نداشته باشن من دنبال چيزي نيستم چون وقت كافي براي مديريت يا پاسخگو بودن رو ندارم از ما اين چيزها گذشته .

با تشكر
پاسخ
 سپاس شده توسطHOssE!N-B (۱۳۹۰/۱۲/۲۰، ۱۳:۵۸:۵۵ عصر) ، jalal.m (۱۳۹۰/۱۲/۲۰، ۱۴:۰۲:۳۳ عصر) ، Cancer9003 (۱۳۹۰/۱۲/۲۰، ۱۴:۵۵:۰۴ عصر) ، Behr☺uz (۱۳۹۰/۱۲/۲۰، ۱۵:۳۷:۴۲ عصر) ، Mt edition (۱۳۹۰/۱۲/۲۰، ۲۱:۰۷:۱۹ عصر) ، Doodoo (۱۳۹۰/۱۲/۲۰، ۲۳:۲۰:۵۹ عصر) ، هلیا (۱۳۹۰/۱۲/۲۱، ۰۲:۱۹:۴۶ صبح) ، roya81 (۱۳۹۰/۱۲/۲۱، ۰۲:۳۵:۲۱ صبح) ، geo (۱۳۹۰/۱۲/۲۱، ۰۴:۴۰:۳۲ صبح) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۱۲/۲۱، ۰۶:۲۸:۳۶ صبح)
این مهمه که به دور از حاشیه ، راهنمای هموطنانمون باشیم . حالا تو هر گروه کاربری که هستیم
انجمن آریانیک

http://aria-nik.net

http://aria-nik.com

پاسخ
 سپاس شده توسطBehr☺uz (۱۳۹۰/۱۲/۲۰، ۱۷:۰۵:۴۵ عصر) ، Doodoo (۱۳۹۰/۱۲/۲۰، ۲۳:۲۱:۰۹ عصر) ، هلیا (۱۳۹۰/۱۲/۲۱، ۰۲:۱۹:۵۳ صبح) ، geo (۱۳۹۰/۱۲/۲۱، ۰۴:۴۰:۳۸ صبح)
دو سال پیش هم یه نظر سنجی داشتیم . اون موقع به اقای پارس گفتم . چند ماه قبل هم به آقا خوشنویس گفتم . من تو این سالهایی که تو نت بودم یه دفعه هم محض نمونه ندیدم که انتخاباتی تو یه سایت انجام بشه و عاقبتش غیر از دعوا و درگیری بشه . حتی یه بار . بنظر بنده ی حقیر سراپا تقصیر هرموقع تو یه سایت وجود مدیر جدیدی احساس شد ادمین سایت باید با توجه به اطلاعات و سوابق و دانشی که از کاربراش سراغ داره یه نفرو انتخاب و معرفی کنه . یا نهایتا با چندتا از کاربرای مورد اعتمادش هم مشورت کنه . انتخابات واسه امتیازی خاص ، همیشه جنبه های منفیش خیلی بیشتر از مثبت هاشه . یا از روی رفاقت به ناحق رای داده میشه . یا از روی بخل و کینه . یا بازار کاربران ثبت نام کرده داغ میشه . یا تبانی و لابی گری های بعضا بی اساس و یا موارد دیگه . من هیچ انتخابات مجازی رو ندیدم که ختم به خیر بشه . اینکه مدیر ارشد اینجا میخاد از زحمت یه نفر تقدیر کنه که وجهه عمومی خوبی هم داره ، خیلی هم قابل تقدیره اما من لااقل ۱۳_۱۴ بار انتخاب این چنینی دیدم که یه دونه هم محض نمونه بدون درگیری و اهانت و قهر و دعوا نبوده . البته من دارم از تجربم تو فرومهای دیگه حرف میزنم و اینجا که هرکسی واسه خودش ادمین یه گوشه ای هست و رفتارها محترمانه . امیدوارم این انتخاب به نحو احسنت انجام بشه .
انجمن آریانیک

http://aria-nik.net

http://aria-nik.com

پاسخ
 سپاس شده توسطMohammad-Za (۱۳۹۰/۱۲/۲۱، ۰۹:۰۶:۴۴ صبح) ، iranshahrsaz (۱۳۹۰/۱۲/۲۱، ۰۹:۱۴:۱۱ صبح) ، هلیا (۱۳۹۰/۱۲/۲۱، ۱۰:۳۶:۲۳ صبح) ، محمد (۱۳۹۰/۱۲/۲۱، ۱۳:۳۳:۰۸ عصر)
(۱۳۹۰/۱۲/۲۱، ۰۸:۱۷:۵۷ صبح)arianik نوشته است: دو سال پیش هم یه نظر سنجی داشتیم . اون موقع به اقای پارس گفتم . چند ماه قبل هم به آقا خوشنویس گفتم . من تو این سالهایی که تو نت بودم یه دفعه هم محض نمونه ندیدم که انتخاباتی تو یه سایت انجام بشه و عاقبتش غیر از دعوا و درگیری بشه . حتی یه بار . بنظر بنده ی حقیر سراپا تقصیر هرموقع تو یه سایت وجود مدیر جدیدی احساس شد ادمین سایت باید با توجه به اطلاعات و سوابق و دانشی که از کاربراش سراغ داره یه نفرو انتخاب و معرفی کنه . یا نهایتا با چندتا از کاربرای مورد اعتمادش هم مشورت کنه . انتخابات واسه امتیازی خاص ، همیشه جنبه های منفیش خیلی بیشتر از مثبت هاشه . یا از روی رفاقت به ناحق رای داده میشه . یا از روی بخل و کینه . یا بازار کاربران ثبت نام کرده داغ میشه . یا تبانی و لابی گری های بعضا بی اساس و یا موارد دیگه . من هیچ انتخابات مجازی رو ندیدم که ختم به خیر بشه . اینکه مدیر ارشد اینجا میخاد از زحمت یه نفر تقدیر کنه که وجهه عمومی خوبی هم داره ، خیلی هم قابل تقدیره اما من لااقل ۱۳_۱۴ بار انتخاب این چنینی دیدم که یه دونه هم محض نمونه بدون درگیری و اهانت و قهر و دعوا نبوده . البته من دارم از تجربم تو فرومهای دیگه حرف میزنم و اینجا که هرکسی واسه خودش ادمین یه گوشه ای هست و رفتارها محترمانه . امیدوارم این انتخاب به نحو احسنت انجام بشه .

نکته‌ای که به نظرم جا مانده بود و باید گفته شود این است که کاربرانی که کمتر از 1 هفته است که عضو سایت شده اند، به صورت خودکار اجازه شرکت در نظرسنجی را ندارند.
پاسخ
 سپاس شده توسطDoodoo (۱۳۹۰/۱۲/۲۱، ۰۹:۲۷:۰۷ صبح) ، shahinpb (۱۳۹۰/۱۲/۲۱، ۱۰:۱۷:۳۲ صبح) ، هلیا (۱۳۹۰/۱۲/۲۱، ۱۰:۳۷:۲۵ صبح) ، HOssE!N-B (۱۳۹۰/۱۲/۲۱، ۱۱:۲۰:۱۷ صبح) ، mhy (۱۳۹۰/۱۲/۲۱، ۱۳:۴۰:۴۵ عصر)
سلام دوباره

بخدا اين بحث ها زياد جالب نيست بخدا مدير شدن اينجا زياد هم خوب نيست يه ادم ميخواد با يه دريا وقت Blush
خوش باشين شاد باشين اين اخر سالي اي بابا من كه خيلي خوشم شما هم خوش باشين ،دنياي به اين كوچيكي ارزش اين چيزا رو نداره من خودم شايد چند وقت ديگه رنگم هم اينجا پيداش نشه از فشار زندگي الان كه هستم خوشم .بخدا بچه ها برادراي من شايد خواهري هم باشهBig Grin من بالاي 10 ساله تو نت فعاليت مي كنم كم نيستا خيليا اينقدر مدير شدم ولي چي شد اخرش الان با كلي تجربه با كلي درس خوندن بايد برم عسلويه كار كنم زير گرما Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
امروز خريد طلاي عقدم بود ،بريد زن بگيريد طلا بخريد ببينم بازم اين بحثا مي كنيد Big GrinBig Grin
بازم مدير و پاسخ گوي بعدي رو تبريك ميگم.......

دوستون دارم HeartHeartHeartHeart

پاسخ
 سپاس شده توسطDoodoo (۱۳۹۰/۱۲/۲۳، ۰۷:۲۷:۰۶ صبح)
با سلام و سپاس از ایجاد این تاپیک

البته در حد پیشنهاد است ،

فکر میکنم اگر انتخاب چندین کاربر مقدور بود نتیجه مطلوبتری داشت

الان خود بنده دوست داشتم سه نفر را انتخاب نمایم اما مجبور شدم یکی را انتخاب کنم ،

در هر حال اگر این امکان باز شود بد نیست .

در هر صورت ارزوی موفقیت برای همه
پاسخ
 سپاس شده توسطهلیا (۱۳۹۰/۱۲/۲۲، ۰۴:۳۴:۵۷ صبح)
(۱۳۹۰/۱۲/۲۱، ۰۹:۰۷:۴۴ صبح)Mohammad-Za نوشته است:
(۱۳۹۰/۱۲/۲۱، ۰۸:۱۷:۵۷ صبح)arianik نوشته است: دو سال پیش هم یه نظر سنجی داشتیم . اون موقع به اقای پارس گفتم . چند ماه قبل هم به آقا خوشنویس گفتم . من تو این سالهایی که تو نت بودم یه دفعه هم محض نمونه ندیدم که انتخاباتی تو یه سایت انجام بشه و عاقبتش غیر از دعوا و درگیری بشه . حتی یه بار . بنظر بنده ی حقیر سراپا تقصیر هرموقع تو یه سایت وجود مدیر جدیدی احساس شد ادمین سایت باید با توجه به اطلاعات و سوابق و دانشی که از کاربراش سراغ داره یه نفرو انتخاب و معرفی کنه . یا نهایتا با چندتا از کاربرای مورد اعتمادش هم مشورت کنه . انتخابات واسه امتیازی خاص ، همیشه جنبه های منفیش خیلی بیشتر از مثبت هاشه . یا از روی رفاقت به ناحق رای داده میشه . یا از روی بخل و کینه . یا بازار کاربران ثبت نام کرده داغ میشه . یا تبانی و لابی گری های بعضا بی اساس و یا موارد دیگه . من هیچ انتخابات مجازی رو ندیدم که ختم به خیر بشه . اینکه مدیر ارشد اینجا میخاد از زحمت یه نفر تقدیر کنه که وجهه عمومی خوبی هم داره ، خیلی هم قابل تقدیره اما من لااقل ۱۳_۱۴ بار انتخاب این چنینی دیدم که یه دونه هم محض نمونه بدون درگیری و اهانت و قهر و دعوا نبوده . البته من دارم از تجربم تو فرومهای دیگه حرف میزنم و اینجا که هرکسی واسه خودش ادمین یه گوشه ای هست و رفتارها محترمانه . امیدوارم این انتخاب به نحو احسنت انجام بشه .

نکته‌ای که به نظرم جا مانده بود و باید گفته شود این است که کاربرانی که کمتر از 1 هفته است که عضو سایت شده اند، به صورت خودکار اجازه شرکت در نظرسنجی را ندارند.

فکر کنم این قانون رو بکنی 3 ماه بهتر باشه
چون نام تاپیک انتخاب بهترین کاربر سال هست
و چطور کسی که سابقه 8 روزه داره میتونه راجع به یک سال فروم نظر بده؟
[تصویر:  c613paraglider.png]

برای ثبت نام پرواز پاراگلایدر روی عکس کلیک کنید
پاسخ
بهروز جان اقای محمد رضا سیستم محدودیت زمانی رو نظر سنجی نصب کردند
و تمام رای های کاربران تازه وارد هم حذف شده است
ممکن است یک کاربر دو سال اینجا عضو باشد ولی حتی یک روزم اینجا انلاین نبوده باشد
ولی کاربری داریم که یک ماهه عضو شده ولی 3 هفته رو انلاین بوده
پس به نظر من این چند روز قبل سال نو رو به خوبی باهم بگذرونیم

امیدوارم عیدتون مبارک باشه
این مسئله رهم دیگه تموم بشه

موفق باشید
کریم زادهHeart
پاسخ
 سپاس شده توسطmajid01 (۱۳۹۰/۱۲/۲۱، ۱۴:۳۴:۱۳ عصر) ، هلیا (۱۳۹۰/۱۲/۲۲، ۰۴:۳۵:۴۹ صبح)
نقل‌قول: بهروز جان اقای محمد رضا سیستم محدودیت زمانی رو نظر سنجی نصب کردند
و تمام رای های کاربران تازه وارد هم حذف شده است
دستشون درد نکنه

نقل‌قول: ممکن است یک کاربر دو سال اینجا عضو باشد ولی حتی یک روزم اینجا انلاین نبوده باشد
پس مطمئن باش الان هم برای رای دادن نمیاد
نقل‌قول: ولی کاربری داریم که یک ماهه عضو شده ولی 3 هفته رو انلاین بوده
پس بازم صلاحیت رای دادن برای یک سال رو نداره...جدا اگه زیر یک سال باشه باید عنوان تاپیک عوض بشه
نقل‌قول: پس به نظر من این چند روز قبل سال نو رو به خوبی باهم بگذرونیم
مشکلی با کسی نداریم

نقل‌قول: امیدوارم عیدتون مبارک باشه
عید شما هم مبارک

نقل‌قول: این مسئله رهم دیگه تموم بشه
خب البته برای شما بهتره که تموم بشه
[تصویر:  c613paraglider.png]

برای ثبت نام پرواز پاراگلایدر روی عکس کلیک کنید
پاسخ
 سپاس شده توسطyaser0421 (۱۳۹۰/۱۲/۲۲، ۰۴:۵۸:۱۵ صبح) ، Doodoo (۱۳۹۰/۱۲/۲۳، ۰۷:۲۷:۳۳ صبح)
بچه ها این ارتینه امیده چیه اسمش! هرکی هست بهش رای بدین من مطمئنم میتونین ازش آشخوری بگیرین:d
(یاد خدمت افتادمSleepy)
پاسخ
 سپاس شده توسطyaser0421 (۱۳۹۰/۱۲/۲۲، ۰۴:۵۸:۱۳ صبح)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  [نظرسنجی] بهترین مدیر سال Mohammad-Za 32 20,801 ۱۳۹۰/۱۲/۲۵، ۱۴:۴۲:۳۶ عصر
آخرین ارسال: abtin

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان