هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پلاگین لایک
[تصویر:  plugin_add.png] پلاگین:لایک

[تصویر:  info.png] عملکرد:لایک کردن موضوعات و پست ها

نسخه: 1.5

[تصویر:  user.png] نویسنده: - G33K -

[تصویر:  user.png] ترجمه: mr-m

[تصویر:  wrench.png] نصب: آپلود فایل ها و فعال سازی از کنترل پنل مدیریت و سپس تنظیمات در پیکربندی

[تصویر:  photos.png] نمونه:

[تصویر:  13311351631.png]

[تصویر:  13311351643.png]

قیمت: 2,000تومان

کاربر مهمان نمی‌تواند مطالب قیمت‌گذاری شده را خریداری کند. برای خرید مطالب قیمت‌گذاری شده، وارد شوید یا ثبت نام کنید .

مدیران لطفا انتقال بدنBlush
سپاس و اعتبار فراموش نشه HeartBig Grin

--------------------------------------------------------------------------------
انجمن تفریحی میهن دانلود
پوسته بسیار زیبا برای عید نوروز
برای ساخت چت روم به بنده پیام خصوصی بدید

[/url]
[url=http://www.asalchat.com/]
پاسخ
 سپاس شده توسطHOssE!N-B (۱۳۹۰/۱۲/۱۷، ۰۹:۵۷:۱۷ صبح) ، only-only (۱۳۹۰/۱۲/۱۷، ۱۰:۰۰:۴۸ صبح) ، Doodoo (۱۳۹۰/۱۲/۱۷، ۱۰:۰۴:۳۹ صبح) ، s.soheili (۱۳۹۰/۱۲/۱۷، ۱۱:۴۷:۱۶ صبح) ، m@ster (۱۳۹۰/۱۲/۱۸، ۰۴:۴۷:۳۰ صبح) ، majid1605 (۱۳۹۱/۳/۱۷، ۱۳:۵۷:۳۰ عصر) ، mr_black (۱۳۹۱/۳/۲۷، ۰۶:۰۰:۳۷ صبح) ، yaser0421 (۱۳۹۱/۴/۲۱، ۱۳:۱۴:۳۷ عصر) ، benyamin 22 (۱۳۹۱/۴/۲۲، ۱۵:۲۶:۴۶ عصر) ، geo (۱۳۹۱/۴/۲۳، ۱۳:۱۹:۰۰ عصر) ، adnan (۱۳۹۱/۴/۲۹، ۰۵:۵۸:۲۱ صبح) ، firstboy000 (۱۳۹۲/۹/۲۹، ۲۳:۰۳:۴۳ عصر)
چرا ایشون بن شدن؟؟؟HuhHuhHuh
پاسخ
 سپاس شده توسطm@ster (۱۳۹۰/۱۲/۱۸، ۰۰:۳۸:۲۲ صبح)
Huh
پاسخ
دوستان خواهش میکنم کمک کنید:
من بعد از آپگرید به 1.6.8 دیگه پلاگین سپاسم درست کار نمیکنه و چندین بار هم در فروم و در تاپیک پلاگین و تاپیک 1.6.8 درخواست کمک دادم ولی پشتیبانی مناسبی صورت نگرفت.
حالا میخوام سیستم رو کلا عوض کنم و از این سیستم لایک استفاده کنم چون نویسنده معتبری داره و مثل این پلاگین های ایرانی نیست که اکثرا درست پشتیبانی نمیشن. فقط خواهشم این هست که بگین چطور میتونم تعداد سپاس ها و در واقع دیتابیس سپاس رو به این سیستم منتقل کنم. حدود ۲ سال پلاگین سپاس داشته کار میکرده.
ممنون از شما. خیلی واسم مهمه اگه زودتر میشه پیگیری کنید Heart
پاسخ
نقل‌قول: دوستان خواهش میکنم کمک کنید:
من بعد از آپگرید به 1.6.8 دیگه پلاگین سپاسم درست کار نمیکنه و چندین بار هم در فروم و در تاپیک پلاگین و تاپیک 1.6.8 درخواست کمک دادم ولی پشتیبانی مناسبی صورت نگرفت.
حالا میخوام سیستم رو کلا عوض کنم و از این سیستم لایک استفاده کنم چون نویسنده معتبری داره و مثل این پلاگین های ایرانی نیست که اکثرا درست پشتیبانی نمیشن. فقط خواهشم این هست که بگین چطور میتونم تعداد سپاس ها و در واقع دیتابیس سپاس رو به این سیستم منتقل کنم. حدود ۲ سال پلاگین سپاس داشته کار میکرده.
ممنون از شما. خیلی واسم مهمه اگه زودتر میشه پیگیری کنید Heart
کسی میدونه چطور میشه اینکار رو انجام داد؟
پاسخ
درود
این پلاگینو کاربرiran-forum دشتند
پاسخ
کدوم پلاگین ؟
لایک رو خودمم دارم من فقط می خوام تشکرهای سیستم سپاس رو با این یکی پلاگین یکی کنم .

یه سوال دیگه چرا ورژن پارسی سازی اینجا 4 ؟
پاسخ
 سپاس شده توسطimanclassic (۱۳۹۱/۵/۵، ۰۸:۴۳:۱۷ صبح)
HuhHuhHuh
پاسخ
HuhHuhHuhHuh
پاسخ
دوستانی که می خوان از این پلاگین استفاده کنند و نمی خوان تعداد تشکرهای پلاگین
http://mods.mybb.com/view/thanks رو از دست بدن
راه حلش رو می تونن اینجا پیدا کنند .

http://community.mybb.com/thread-59652-p...#pid618957

بنده تست کردم به درستی کار می کنهBig Grin
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان