هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ادیتور پسشرفته TinyMCE
Huh
پاسخ
من هر ادیتوری رو فعال کردم کار نکردهHuh

مشکل از قالبمم نیس.چون رو یه قالب دیگم تست شده

کسی نمیدونه باید چیکار کنم دیگه؟؟؟؟
نسخه استاندارد رو آپ میکنم پلاگین ها نمیاد اصلا
نسخه بلک تنظیمات نداره
پاسخ
تنظیمات نداره آخه...
برای فعال سازی باید html انجمن ها رو فعال کرد....
البته این کار خیلی خطر ناک هست.
پاسخ
منم نصب كردم مشكلي نداره و خيلي امكانات داره( البته فكر نكنم نيازي هم باشه!)
ولي دركل خوبه و كمي توي فعالسازيش مشكل داشتم كه رفع شد
پاسخ
درود

دوستان من ادیتور TinyMCE رو نصب کردم و از کارش خیلی راضی هستم .

HTML هم فعاله و مشکلی تا الان پیش نیومده .

اما تنها مشکلی که دارم در هنگام ویرایش متن هست که کد های html رو هم نشون میده

نقل‌قول: <p dir="rtl"><span style="font-size: medium;"><br /></span></p>
<p dir="rtl"><span style="font-size: medium;">برای تهیه<p dir="rtl"><span style="font-size: large;"></span></p>
<p dir="rtl"><span style="font-size: large;">به دلیل فیلتر شدن سایت در ایران</span></p>
<p dir="rtl"><span style="font-size: large;">یکی از نرم افزارهای عبور از فیلتر با ساکس را به شما معرفی خواهم کرد</span></p>
<p dir="rtl"><span style="font-size: large;">نرم افزار proxyfire یکی از محبوبترین نرم افزارها در ایران برای عبور از فیلتر هست&nbsp;</span></p>
<p dir="rtl"><span style="font-size: large;">با قابلیت تغییر ای پی خود به هر کشور دنیا&nbsp;</span></p>
<p dir="rtl"><span style="font-size: large;">این نرم افزار با Socks4 , Socks5 , HTTP , HTTPS کار میکنه&nbsp;</span></p>
<p dir="rtl"><span style="font-size: large;">که در پیوست به صورت تصویری هم نرم افزار و هم آموزش اون رو قرار دادم&nbsp;</span></p>
<p dir="rtl"><span style="font-size: medium;">آموزش به صورت عکس می باشد ولی کامل است ،&nbsp;</span></p>
<p dir="rtl"><span style="font-size: medium;">اگر باز هم مشکلی داشتید ، بفرمایید تا به صورت تصویری قرار دهم .</span></p> ساکس به سایت : <a title="www.proxylists.net" href="http://www.proxylists.net" target="_blank">www.proxylists.net</a>&nbsp;&nbsp;</span><span style="font-size: large;">مراجعه کنید&nbsp;</span></p>
<p dir="rtl"><span style="font-size: large;">با تشکر&nbsp;</span></p>
<p dir="rtl"><span style="font-size: large;"><br /></span></p>

نمیدونم چیکارش کنم ، دوستان هر کی میتونه کمک کنه ممنون میشم .

مشکل فقط در ویرایش متن هست .
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۳:۴۷ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۵:۴۲ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۷:۲۵ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان